Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba - 3

Prašau pagalbos....
nežinau kodėl SM neveikia kodų mygtukai ir šypsenėlės... Šiandien antra diena kaip neveikia... ir neturiu žalio supratimo kas nutiko... nesu naujokė ir moku įkelti ir foto ir paryškinti tekstą, ir pakeisti spalvą, dydį ir pasirinkti šypsenėles, bet kodėl dabar niekas neveikia, nesuprantu...

Bandžiau įėjusi į kitą forumą įkelti paveiksliuką bei šypsenėles viskas veikia, o Supermamos forume neveikia... PADĖKITE arba nukreipkite, kas galėtų suteikti informaciją, jei galite... Didelis AČIŪ!!!


Atsakyti
Labas vakaras. Nu man su paveiksleliu,nuotrauku ikelimu niekaip nesiseka. doh.gif doh.gif doh.gif rasant zinute neatsiranda mygtukas browse verysad.gif taigi negaliu ikelti i jokia tema nuotrauku, paveiksliuku. anksciau atsimenu budavo tas mygtukas browse, as ji paspausdavau, issirinkdavau koki faila ikelti is kompiuterio, bet niekaip neisikeldavo. forume budavo tik zinute, be jokiu foto, paveiksleliu. PADEKITE. Noriu ideti skelbimu su foto, bet niekaip negaliu. verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ewacka @ 2010 09 04, 23:58)
rasant zinute neatsiranda mygtukas browse verysad.gif

Žr. čia.
QUOTE(ewacka @ 2010 09 04, 23:58)
taigi negaliu ikelti i jokia tema nuotrauku, paveiksliuku

Jei perskaitysite pirmą šios temos žinutę, tai tikrai galėsite mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Solemi @ 2010 09 04, 20:39)
nežinau kodėl SM neveikia kodų mygtukai ir šypsenėlės...

Mozilla naudojatės? Nebandėte kitų naršyklių?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 09 05, 00:37)
Mozilla naudojatės? Nebandėte kitų naršyklių?


Opera naudojuosi. Ačiū už norą padėti 4u.gif Nežinau, kas buvo, kažką reguliavau pati, ir kompą buvau perkrovusi, bet vistiek niekas nesigavo ir miegoti nuėjau pikta. O šiandien viskas veikia kuo puikiausiai... thumbup.gif problema išspręsta! Ačiū 4u.gif
Atsakyti
neiseina man nuotraukos ideti, nors pirma puslapi atrodo atidziai perkskaiciau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrija*: 05 rugsėjo 2010 - 20:49
QUOTE(Solemi @ 2010 09 05, 10:14)
  Nežinau, kas buvo veikia kuo puikiausiai...

Greičiausiai netyčia buvot nuėmus varnelę prie klausimo "Įjungti šypsenėles?" po atsakymo langu.
Papildyta:
QUOTE(Adrija* @ 2010 09 05, 21:48)
neiseina man nuotraukos ideti, nors pirma puslapi atrodo atidziai perkskaiciau doh.gif

Jūs geriau konkrečiau rašykit (na kurioj vietoj konkrečiai "stringa"), nes visa (net ne pirma) tema apie tai. Nepradėsi gi visko perrašinėt rolleyes.gif
pvz. punktais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 05 rugsėjo 2010 - 21:15
bandau ikelti paweiksliuka biggrin.gif 4u.gif

C:\Users\xps16d7350a\Desktop\fotkikes\nice
Atsakyti
QUOTE(Wanillia @ 2010 09 07, 23:18)
bandau ikelti paweiksliuka

Neįkelsit, nes neskaitėt pirmos temos žinutės.
Atsakyti
skaiciau, bet nesupratau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wanillia @ 2010 09 07, 23:27)
skaiciau, bet nesupratau

Jūs dar negalite kelti nuotraukos tiesiai iš savo kompiuterio, o ir ne visuose skyreliuose tas yra įmanoma - žr. Kaip prisegti nuotrauką per Browse?
Todėl turite susikurti internetinį fotoalbumą - tik iš jo galėsite įkelti mirksiukas.gif
Atsakyti
na va ir problema aiski thumbup.gif
aciu 4u.gif blush2.gif

Atsakyti
user posted image

man irgi nesigauna ikelt foto , skaiciau lygtais nuo pradziu ir vistiek nesigauna schmoll.gif

Atsakyti