Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba - 3

QUOTE(Borzika @ 2010 08 26, 13:48)
Nurodykite temą/žinutę  mirksiukas.gif



štai ši tema

http://www.supermama...?...3136&st=300

312 ir 315 žinutės
Atsakyti
QUOTE(taja:) @ 2010 08 26, 14:58)

Nuotraukos ištrintos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 08 26, 14:24)
Nuotraukos ištrintos 4u.gif



ačiū labai. O kartais nežinot, kodėl man nesitrynė, nesinori ateity jūsų trukdyti.
Atsakyti
QUOTE(taja:) @ 2010 08 26, 15:26)
kartais nežinot, kodėl man nesitrynė

Gal dėl to: http://www.liber.lt/?p=1758

"Ištrintų nuotraukų iš karto pašalinti neleidžia duomenų saugojimo būdas dideliuose tinklalapiuose. Asmeninis kompiuteris saugoja tik bylos kopiją, o tokie tinklalapiai kaip „Facebook” duomenų valdymui naudoja turinio pristatymo tinklus (CDN). Ši sistema duomenis kopijuoja į daugybę tarpinių įrenginių, taip leidžiant daugybei vartotojų greičiau prie jų prieiti. Tačiau į pokyčius CDN nereaguoja taip greitai, tad ištrintų bylų kopijos dar išlieka savaites ar mėnesius.

Ištrintas bylas kaupia ir „Google” sistema. Kiekvienas, kas nors kartą naudojosi „Google” vaizdų paieška, gali patvirtinti, jog dažnai paspaudus sumažintą paveikslo vaizdą paaiškėja, kad norima nuotrauka jau seniai pašalinta iš tinklalapio, tačiau sumažintas jos vaizdas „Google” dar ilgai saugomas.

Tad keldami asmenines nuotraukas ar kitus duomenis į internetą, geriau prieš tai pamąstykite, ar tai tikrai nesvarbi informacija, kurią vėliau norėsite skubiai ir greitai pašalinti."
Atsakyti
sveiki,
niekaip nesuprantu kaip galima isikelti nuotraukas i galerija?

Atsakyti
QUOTE(rasa1986 @ 2010 08 27, 19:12)
niekaip nesuprantu kaip galima isikelti nuotraukas i galerija?

Atsakymą rasit temoje - Visi klausimai apie Galeriją smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Noriu paklausti. Aš į forumą keliu nuotraukytę per fotki.com. Ar visada nuotraukytės kurias kelsiu per fotki.com tame tinklapyje bus matomos? Ar galima padaryti taip, kad tik aš jas matyčiau?
Atsakyti
QUOTE(gabrieliuxx @ 2010 08 28, 22:54)
Ar visada nuotraukytės kurias kelsiu per fotki.com tame tinklapyje bus matomos? Ar galima padaryti taip, kad tik aš jas matyčiau?

Galima:
user posted image
Plačiau - temoje Internetiniai fotoalbumai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabrieliuxx @ 2010 08 28, 22:54)
Labas vakaras. Noriu paklausti. Aš į forumą keliu nuotraukytę per fotki.com. Ar visada nuotraukytės kurias kelsiu per fotki.com tame tinklapyje bus matomos? Ar galima padaryti taip, kad tik aš jas matyčiau?

o koks tikslas kelti tarkim į forumą per albumą ir norėt, kad tik jūs matytumėt? mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 29 rugpjūčio 2010 - 12:30
QUOTE(Borzika @ 2010 08 26, 15:33)
"Ištrintų nuotraukų iš karto pašalinti neleidžia duomenų saugojimo būdas dideliuose tinklalapiuose.

tos nuotraukos apie kurias kalbama talpinamos ne į sm (kaip į facebooką), o į albumus, tiesiog naršyklės informacijos atnaujinimo klausimas. Nes sm paprastai taip ir būna, kad pašalinus vieni dar mato, o kiti nebe. biggrin.gif Jei būtų tai kas sakoma ten apie FB (na sakykim albumas "saugo duomenis"), visi matytų kaip matę kiek kur ten laiko tos kopijos saugomos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 29 rugpjūčio 2010 - 13:08
QUOTE(hi:) @ 2010 08 29, 14:01)
sm paprastai taip ir būna, kad pašalinus vieni dar mato, o kiti nebe

O jeigu visi mato iš albumo pašalintas foto ir ne vieną dieną? Tada kame problema? Na, pvz. čia unsure.gif
Atsakyti
Bandau ir as ikelti:

[img=http://www_fotoz_lt/res/img/photosfaste/img-9688-10032.jpg?=1283147638]

doh.gif Pagelbekit prasau kaip padaryti taip, kad nuotrauka matytusi, o ne nuoroda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orcheja: 30 rugpjūčio 2010 - 07:59