Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba - 3

QUOTE(Greta77 @ 2011 01 24, 12:33)
Dabar, kai atsidarau savo albumus fotki.com, tai neleidžia peržiūrėt nuotraukų (jei paspaudžiu ant konkrečios foto, kurią noriu kelt į forumą). Rašo "Internet Explorer cannot open the Internet site".

Man leidžia.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 01 24, 14:36)
Man leidžia.


Man ir jau leidžia thumbup.gif

Atsakyti
sveiki,

pasakykit koki tai internetines talpyklos adresa isskyrus part.lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asasa @ 2011 01 24, 22:09)
pasakykit koki tai internetines talpyklos adresa isskyrus part.lt

Internetiniai fotoalbumai: fotki.com, radikal.ru, keep4u.ru, imageshack.us, photobucket.com ir kt.
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2011 01 24, 14:33)
Sveiki, prireikė ir man pagalbos  g.gif  Nuotraukas visada kėliau į fotki, kaip ir viskas gerai buvo. Dabar, kai atsidarau savo albumus fotki.com, tai neleidžia peržiūrėt nuotraukų (jei paspaudžiu ant konkrečios foto, kurią noriu kelt į forumą). Rašo "Internet Explorer cannot open the Internet site".

Mano adresas- http://public.fotki.com/Greta77/



Nepykit už įkyrumą, bet šiandien vėl neatidaro g.gif Vakar jau viskas gerai buvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Greta77 @ 2011 01 25, 09:22)
šiandien vėl neatidaro  g.gif

O man atidaro smile.gif Kažkas turbūt negerai arba su kompiuteriu, arba su naršykle (pamėginkit kitą).
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 01 25, 11:29)
O man atidaro smile.gif Kažkas turbūt negerai arba su kompiuteriu, arba su naršykle (pamėginkit kitą).


Kai tik parašot, kad Jums atidaro, tai tada ir man atidaro biggrin.gif Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, turbūt nelabai į temą rašau ax.gif Nuotrauką įkelt moku, bet man reikia įkelti teksto iš Word dokumento, kadangi neleido man kopijuoti nuotraukos, tai aš ją nusikopijavau su Prt Scr pagalba, apsikarpiau su Paid programa ir nukopijavau į wordą, ta prasme turiu tik tokią dabar nuotrauką, kaip ją patalpinti skelbime??
Atsakyti
QUOTE(vsz @ 2011 01 25, 11:07)
man reikia įkelti teksto iš Word dokumento

Atsakymą turėtumėt rast arba šioje, arba šioje temoje.

QUOTE(Greta77 @ 2011 01 25, 09:53)
Kai tik parašot, kad Jums atidaro, tai tada ir man atidaro  biggrin.gif

hihihi.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maximuz: 25 sausio 2011 - 13:41
Sveiki,gal galit pasakyti,kaip man suzinoti kada jau busiu parasiusi 100 zinuciu.(Na kad galeciau ,skelbimu lentoje,nuotrauka atversta ideti).Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meilaxxx @ 2011 01 25, 15:44)
kaip man suzinoti kada jau busiu parasiusi 100 zinuciu

Matysit čia:
user posted image
QUOTE(meilaxxx @ 2011 01 25, 15:44)
kad galeciau ,skelbimu lentoje,nuotrauka atversta ideti

Tai ir dabar tą galit padaryt - tereik susikurt fotoalbumą.
Atsakyti