Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba - 3

Tai gal nuorodoj kokia klaida, kai neįdedat gi nesimato. Sm pranešimas tai rodo pavyzdį kaip adrese yra klaidų: pvz. prieš plėtinį gif nėra taško. Taip forumas "nesupranta". Na kaip "nesupranta" bet kokių klaidų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 24 spalio 2010 - 21:17
QUOTE(hi:) @ 2010 10 24, 22:12)
Tai gal nuorodoj kokia klaida, kai neįdedat gi nesimato. Sm pranešimas tai rodo pavyzdį kaip adrese yra klaidų: pvz. prieš plėtinį gif nėra taško. Taip forumas "nesupranta". Na kaip "nesupranta" bet kokių klaidų.



Tai ka dabar daryti?....Kai isikelia nuoroda,nerajokio to gif.Nui i na...Atsiprasau labai kad keikiuosi,bet,nu ir sunku.
Atsakyti
Tau tas gif visai nebūtinas, tave tiesiog įspėja, kad gal nuorodoje yra palikta kokia klaida. O ar .gif ar .jpg ar .png čia jokio skirtumo. Tai yra paveikslėlio plėtiniai, formatas ar kaip pavadinsi. Ten tiesiog parodė, kad prieš plėtinį pavyzdyje nėra taško ir kad tai yra klaida (ne tavo nuorodoje, taviškėje gal klaida kur kitur, kur neįsivaizduoju, nes neturiu kur pažiūrėt).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 24 spalio 2010 - 21:43
QUOTE(hi:) @ 2010 10 24, 22:41)
Tau tas gif visai nebūtinas, tave tiesiog įspėja, kad gal nuorodoje yra palikta kokia klaida. O ar .gif ar .jpg ar .png čia jokio skirtumo. Tai yra paveikslėlio plėtiniai, formatas ar kaip pavadinsi. Ten tiesiog parodė, kad prieš plėtinį pavyzdyje nėra taško ir kad tai yra klaida (ne tavo nuorodoje, taviškėje gal klaida kur kitur, kur neįsivaizduoju, nes neturiu kur pažiūrėt).

Tai ka dabar daryti?.Tai padejau ta taska,vistiek nesigauna.
Atsakyti
Tuoj aš pasakysiu irgi...biggrin.gif Aš nesakau, kad pas tave klaida TAŠKAS. Aš sakau, kad jo trūksta PAVYZDYJE (tas supermama.xxxx.... gi ne tavo nuoroda) ir juo(pavyzdžiu) tenorima pasakyti, kad ir tavo nuorodoje kažkokia klaida. Kokia nežinau.
Įdėk tą ką bandai čia, taip kaip nesigauna, tada ir bus matyt kur ta klaida. O dabar iš oro gi neišbursim, nes tavo bandymo ir nesigavimo nematom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 24 spalio 2010 - 22:05
QUOTE(hi:) @ 2010 10 24, 23:00)
Tuoj aš pasakysiu irgi...biggrin.gif Aš nesakau, kad pas tave klaida TAŠKAS. Aš sakau, kad jo trūksta PAVYZDYJE (tas supermama.xxxx.... gi ne tavo nuoroda) ir juo(pavyzdžiu) tenorima pasakyti, kad ir tavo nuorodoje kažkokia klaida. Kokia nežinau.
Įdėk tą ką bandai čia, taip kaip nesigauna, tada ir bus matyt kur ta klaida. O dabar iš oro gi neišbursim, nes tavo bandymo ir nesigavimo nematom.



Butinai hi,bet rytoipo pietu,lekiu miegoti.Dar karta jum aciu 4u.gif
Atsakyti
giedrute 99, paskaitykit čia (paskutinę temos žinutę) mirksiukas.gif
Jums beliks nusikopijuoti nuorodą, esančią Paveikslėlis forumui, ir paprasčiausiai įkelt į rašomą žinutę - IMG spaust nebereiks 4u.gif
Atsakyti
Ji gi viską padaro, įkelia (mačiau kažkurioj temoj), tik kažkas "pastringa". O išmokus kelt per IMG, klausimų kaip kelt iš kitur nebekils. Na bet čia jau kaip kam patogiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 25 spalio 2010 - 16:47
Na va ka raso.

{IMG]htt;//www.part.lt/img/ee98e05e1f73fb025de098f70c102658[/IMG]

[.IMG]www.part.lt/.img/ee98e05e5be1f73fb025de098f70c102658[/.IMG]

Busiu jum labai dekinga. 4u.gif


Hi,o per kitur,kur lengviau galima ikelti?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedrute 99: 25 spalio 2010 - 17:47
Čia kažkokia nepilna nuoroda, nėra paveikslėlio plėtinio gale. T.y. nei .gif, nei .png, nei .jpg nei kažko panašaus. Nuoroda paveikslėlio įkėlimui negali baigtis skaičiais. Beje, pagal ją nuėjus jokio paveikslėlio taip pat nerodo, kažkokia apskritai negera nuoroda.

Aš čia tik apie tokį būdą, kokį sako pavadinimas. Per IMG. Moderatorė apie bisk kitokį. Kokiu adresu jūs čia kažką matot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 25 spalio 2010 - 22:02
pabandziau cia ikelti,pavyko bigsmile.gif bet toookiaaa paklode buvo doh.gif o tai jeigu as keliu ta foto ne is savo susikurto albumo,o is interneto,tai kaip tada sumazinti? g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deimantuke33: 26 spalio 2010 - 00:23
QUOTE(giedrute 99 @ 2010 10 25, 18:18)
Na va ka raso.

Nesuprantu, iš kur jūs "traukiat" tokias nuorodas? unsure.gif Nuotraukų kėlimas į/iš part.lt bene pats paprasčiausias:
user posted image

1 variantas: nusikopijuojat "Tiesioginė nuoroda" -> spaudžiat IMG -> įkeliat nuorodą.

2 variantas: nusikopijuojat (Ctrl+C) "Paveikslėlis forumui" ir iškart įkeliat (Ctrl+V) į rašomą žinutę.


Papildyta:
QUOTE(Deimantuke33 @ 2010 10 26, 01:19)
jeigu as keliu ta foto ne is savo susikurto albumo,o is interneto,tai kaip tada sumazinti?

Tada foto reik išsaugot kompiutery, ją sumažint iki 640x480 pikselių (arba keliant į fotoalbumą sumažint - kaip patogiau), įkelt į savo fotoalbumą ir tik tada kelt į forumą.
Atsakyti