Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba - 3

Gaunas ir su Mozilla
1. Spaudi ant paties jau normaliai padidinto paveikslėlio dešinį klavišą
2. Renkiesi "View image info" (ar koks lietuviškas atitikmuo)
3. Susirandi paveikslėlio "adresą" (labai ieškot nereikia, būna jau pažymėtas) ir nusikopini
4. Toliau viskas taip pat.

ir va

user posted image

O tiesiogiai iš google puslapio (kol nepatenki į tikrą puslapį kuriame tas paveikslėlis yra) neįkėlinėjama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 29 rugsėjo 2010 - 08:50
Per Mozila pavyko 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(hi:) @ 2010 09 29, 09:42)
Gaunas ir su Mozilla
1. Spaudi ant paties jau normaliai padidinto paveikslėlio dešinį klavišą
2. Renkiesi "View image info"

O man ne visada gaunas su Mozilla unsure.gif Dabar taip greit nesurandu pavyzdžio, bet esmė ta, kad ne ant visų paveikslėlių leidžia paspaust dešinį klavišą, tiksliau - paspaudus neduoda "View image info" pasirinkimo.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 09 29, 11:16)
O man ne visada gaunas su Mozilla unsure.gif Dabar taip greit nesurandu pavyzdžio, bet esmė ta, kad ne ant visų paveikslėlių leidžia paspaust dešinį klavišą, tiksliau - paspaudus neduoda "View image info" pasirinkimo.

Gal paveikslėliai būna apsaugoti nuo kopijavimo. Tas ne tik Mozilloj pasitaiko. Jei tik Mozilloj, nežinau, nemoku aš technine kalba kalbėt, bet gal kažkas sukonfigūruojant sistemą tik Mozillai pritaikyta. Na būna portalų, kurie ne per visas naršykles veikia vienodai sklandžiai.
Atsakyti
http://images22.fotk...nksmasis-vi.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milduks*: 29 rugsėjo 2010 - 12:36
QUOTE(milduks* @ 2010 09 29, 13:32)

user posted image
Atsakyti
user posted image

Pagaliau pavyko, aciu 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milduks*: 29 rugsėjo 2010 - 12:52
Bandau kelti nesigauna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anzeliunia: 03 spalio 2010 - 16:11
QUOTE(Anzeliunia @ 2010 10 03, 16:57)
Bandau kelti nesigauna

O kaip jūs keliat? Iš radikal.ru reikia nukopijuoti antrą nuorodą ("2. Картинка в тексте") ir ją tiesiog įkelti į rašomą žinutę (spaust IMG jau nereikia).
Atsakyti
user posted image

bandau:)
Atsakyti
Įkėlei puslapio, o ne nuotraukos adresą. Plius puslapis "po" slaptažodžiu. Kol bus tokie nustatymai nieko vis tiek nesimatys. Kad čia matytųsi puslapis/albumas turi būti viešas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 04 spalio 2010 - 14:12
QUOTE(Mirmukė @ 2010 10 04, 13:50)

nu bandau dar kartauser posted image
Papildyta:
Padariau viesa, o kur man rasti nuotraukos adresa g.gif ? Nu ir kaip galima but tokiai beviltiskai??? Noriu irodyti vyrui, kad galiu ir be jo ismokti, bet blanksta jau tas mano pasirizimas... blush2.gif
Atsakyti