[quote=vaižgantė,2010 11 10, 12:45]
Na kad ne visai kaip noris..Kiek supratau,tai jau nuo 4-o fraktalo reikia siekti ir formos,ir spalvų įvairovės(nuo 4-o spalvos jau imamos atsimerkus)
[/quote]
Na kas taip nustatė? Mano supratimu, 4-ių fraktalų yra per mažai. Na, dar 10. Aš sąžiningai nupiešiau 21-ą per mėnesį, nesirinkdama spalvų. Ir tik tada pasidomėjau spalvų reikšmėmis.
Na kodėl visos norit bėgti ir kuo greičiau pamatyti rezultatą? Yra dalykų, kurie skubėjimui netinka...
Skubėdamos daug prarandat. Kad ir galimybę pamatyti save kur kas giliau.
[/quote]
Fraktalinis metodas gimė vos 1991m .Kiek ieškojau informacijos pilniausia yra ta knygutė, minusas jos , kad nesimato pavyzdžių.Visur kitur yra cituojama iš tos knygutės.Nors atrodo labai jaunas, bet jis apjungia senai naudojamus metodus- chromoterapiją, energetines spalvos funkcijas, diagnostinius piešimo testus.
Knygutėje yra nurodytos taisyklės kaip privaloma atlikti testinius fraktalus.kalbama , kad pirmasis yra pats svarbiausias, bet taipogi užsimenama, kad jis gali atspindėti šiuo metu esamą būseną, dabartinės problemos gali užgožti gilumines.Tuomet reikia pakartoti.Vaižgantė minėjo, aš irgi tą pastebėjau, kad piešiant kartais atsispindi dabartinė nuotaika.
Gerai jei šalimais yra specialistas, kuris padės susigaudyt ir nuo 2 fraktalo patars(supras , kad jis yra giluminis) kokias spalvas geriau rinktis.Bet ar mes visos turim tokią galimybę?Sako sunkiausia yra pažvelgti į savo vidų ,pačiam.
Įdedu citatą nevertus, kad neiškraipyčiau:От гармоничных перейдем к рисункам, которые мы называем функциональными .Эти рисунки вы¬полнены осознанно,
т. е. линия рисуется, как и в тестовом рисунке, с закрытыми глазами, а раскрашивается с обя¬зательным выбором цвета в соответствии
с поставленной задачей. Обычно это происходит после анализа тестово¬го рисунка,
когда выясняются проблемы и вырабатыва¬ется механизм их решения. Функциональные рисунки ра¬ботают уже на конкретно поставленную задачу. Как пра¬вило, это задача различных форм коррекции, котораярешается целой серией фрактальных рисунков, начи¬ная со 2-го и вплоть до 21-го, а если нужно, то и еще больше.
Примечание. Здесь уместно подчеркнуть: технологией диктуется необходимость обязательного выполнения 21 рисунка в те¬чение двух-трех недель с момента знакомства с данной тех¬нологией. За этот же период надо расшифровать 20 рисун¬ков других авторов.
Aš panašios nuomonės , kaip ir Vaižgantė ir eisiu panašiu keliu, piešiu nekontroliuodama, ieškau informacijos , analizuoju..Kaip rinktis spalvas, nežinant ką koreguot?Jų dominavimas gali reikšti ir trūkumą ir perteklių.
Liepa 18 ten pat rašoma , kad harmoningų fraktalų būna vos 20 procentų, man regis jūsiškis vienas iš jų.Smulkiau detalizuot reikia laiko, taigi kai atrasiu,nes noriu pirma Putlutės , Naktibaldos Ir Vasarėlės pažiūrėt.