Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas, kas susiję su ekologija

Pasižiūrėjau ant buteliukų, pas mane toks ženkliukas. Tai čia gerai, ar blogai?

user posted image
Atsakyti
pagal pikkolo nuorodą, tai pas tave yra mažiausia iš blogybių: PET arba PETE, nėra ko bijoti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tai nors tiek gerai rolleyes.gif Beje, jei kam įdomu, tai buteliai nuo "Rasos" ir "Vichy" mineralinio vandens.
Atsakyti
o rasos negazuotas mano megstamas, tai zalias butelis irgi kazkuo nudazytas taip iseina
Atsakyti
QUOTE(Džiaugsmoji diena @ 2010 07 12, 11:51)
Tai nors tiek gerai  rolleyes.gif Beje, jei kam įdomu, tai buteliai nuo "Rasos" ir "Vichy" mineralinio vandens.


maniškis nuo Neptūno, didelis...
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 12, 12:00)
o rasos negazuotas mano megstamas, tai zalias butelis irgi kazkuo nudazytas taip iseina

dabar kaip tik paziurejau Rasos nr.1, jei ir padazytas, vis tiek geras thumbup.gif
Atsakyti
Čia kam įdomu, pasiskaitykit apie buteliukus
http://www.technolog...g...61/1887&l=4
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 07 10, 13:02)
internetu tai ju n yra pirkti
buteliai

Kaip supratau internetu, tik iš užsienio gali atsisiūsti verysad.gif , o Lietuvoje tai ką, tik tuperware turi tų ekologiškų daugkartinių butelių?
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 12, 15:33)
Kaip supratau internetu, tik iš užsienio gali atsisiūsti verysad.gif , o Lietuvoje tai ką, tik tuperware turi tų ekologiškų daugkartinių butelių?

dar eko studijoje maciau 4u.gif
Atsakyti
Na ir prisiskaiciau apie butelius biggrin.gif ! Tai ka dabar daryt- nuejau paziureti- darbe mes negalime gerti is krano vandens, naudojame aparata ZG, paziurejau butelis PC 7 unsure.gif .Kai nezinai, sirdis neskauda... o dabar ka daryt? biggrin.gif Idomu kaip sureaguotu ZG, jei paskambinciau su tokia pretenzija rolleyes.gif - ar galetumete mums atvezti vandeni PET buteliuose? rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 13, 09:14)
darbe mes negalime gerti is krano vandens,


kodėl negalit? g.gif MB pasakiau, kad irgi negertų, tai jau galvoja, kad man paranoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 13, 10:27)
kodėl negalit?  g.gif MB pasakiau, kad irgi negertų, tai jau galvoja, kad man paranoja  biggrin.gif

Esame Kauno rajone, ne mieste- kazkas nesutvarkyta cia iki galo, naujos patalpos, nauji pastatai- kai tik isikelem buvo pasakyta visiems, kad negerti is krano vandens- kodel nesidomejau, bet visi ofisai turi aparatus g.gif , gal tyrimai kokie blogi buvo - tiesa pasakius nezinau ir net nezinau pas ka paklausti...
Sakys, ta beprote maza to, kad vienintele nesinaudoja mikrobangu krosnele, vienintele neuzsisako picu per visa stalo dydi, o nesasi is namu kokias nesamones valgyti biggrin.gif , dar ir del vandens prades sukt galva biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 13 liepos 2010 - 10:07