Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas, kas susiję su ekologija

QUOTE(pikkolo @ 2010 07 10, 09:58)
Tikrai ne visi vandenys sugenda pastovėję.

Manęs ne kartą darbe klausė ar galima gerti tiesiai iš krano.

Chemijos naudoju mažai, esu baisiai netvarkinga, tai labai tingiu kas savaitę valytis namie.


tai kad ne vien ir nuo vandens priklauso - įlįs koks mikrobas į butelį ir voila ax.gif

o kodėl negalima? Man iš krano skanus vanduo, kiek apskritai gali būti skanus vanduo nelabai jį grynam pavidale mėgstančiam žmogui unsure.gif

lotuliukas.gif

apie valymus. Nuplovėm mašiną su kokiu 1,5 kibiro vandens, nušluostėm su mikropluošto šluostėm - jei nebūtų buvusi aptaškyta per lietų gatvėje, blizgėtų-tviskėtų thumbup.gif Ypač matosi ant langų - purvas ir dulkės nelimpa, valytuvai neužbrėžę iki šiol švaraus rato, o jau savaitė praėjo. Jokių stebuklingų valiklių, jokių fokusų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 10, 11:12)
nušluostėm su mikropluošto šluostėm

Kur jų rast ir ką kainuoja? lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 10, 11:12)
o kodėl negalima? Man iš krano skanus vanduo, kiek apskritai gali būti skanus vanduo nelabai jį grynam pavidale mėgstančiam žmogui  unsure.gif

Na nežinau kodėl toks įsitikinimas. Bet ne visoje Lietuvoje galima gerti iš krano vandenį, pvz. negalima Klaipėdos rajone dėl per didelio fluoro kiekio. O grynas vanduo (be jokių priemaišų) netgi nėra labai sveikas gerti, nes išplauna iš organizmo mineralus.
Atsakyti
ashtri, bet kuriame prekybos centre, pvz. Maximoje, Tų užsakomųjų nematau prasmės pirkti už kosminę kainą. Kokybe super Vileda, čia jeigu indams šluostyti, ar namuose dulkes, o mašinai tai pirkau 5 kinietiškas a la frotinukes gal už 5 litus g.gif Ir dar pervaliau su tokia geresne į guminę panašia, kur vandenį gerai sugeria. Ir viskas smile.gif

priežiūra šluoščių paprasta - perplauti su ūkišku muilu ir išdžiovinti. Be jokių chemikalų jomis išsivalom visus namus, langus, nuplaunam ir išblizginam mašiną. Kompiuterių monitorius netgi, neperkam atskirų drėgnų servetėlių. Metų atradimas, ačiū mamai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satura: 10 liepos 2010 - 10:29
QUOTE(Satura @ 2010 07 10, 11:23)
ashtri, bet kuriame prekybos centre, pvz. Maximoje

Na, o aš dėkosiu tau, ko gero, už šitą paprotinimą smile.gif
Atsakyti
ashtri, susitaupo ir pinigų su jomis, ir darbai lengvi pasidaro. Indams dar specialią nusipirk (turi būti parašyta, kad mikropluoštas), pamirši ir medvilninius rankšluostukus, ir drūžes ant stiklinių indų. Šita Viledos tarp 13-14 litų kainuoja smile.gif Ai, dar nekalkit manęs prie kryžiaus, jei kartelį kokį kas ir nepavyks, ypač su tomis kinietiškomis - vienos gerai veikia, o ant kitų būna ir pachaltūrinta doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
del buteliu tai buvau uzsidegus nusipirkti internetu daugkartini buteli vandeniui rodos aliumininis ar plieninis nebepamenu, buvau radu labai fainu, tik radau ir atsiliepimu, kad kazkurio gamintojo isskiria kenksmingas medziagas sad.gif tai praejo tas noras, kol neuzgarantuota produkto kokybe.
[/quote]

Ir as norėčiau daugkartinio butelio, nes plastmasinių nenoriu dėl visiems suprantamų priežasčių, o stikliniai ir sunkūs, ir dūžta, ir nepatogu. Kažin kur tokį gauti? g.gif
Atsakyti
internetu tai ju n yra pirkti
buteliai
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 10, 08:57)
Na, aš dar tik pradedu natūraliau ir ekologiškiau gyventi. Ir kadangi pastarosiomis savaitėmis visiems saviškiams išsijuosusi pasakoju apie natūralius aliejus (šiuo metu tuo labai domiuosi), tai ir mano vyresnėlė 7 m. prisiklausė. Vakar pasiunčiau į parduotuvę pieno nupirkti. Grįžo su "natūraliu dvaro" pienu, ir aiškina - šitas buvo brangiausias, bet ant kitų nebuvo parašyta "natūralus", tai kažkaip nesinorėjo pirkti... lotuliukas.gif Mes su vyru vos neišgriuvom išgirdę biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 10, 12:49)
Ir as norėčiau daugkartinio butelio, nes plastmasinių nenoriu dėl visiems suprantamų priežasčių

Kokių? unsure.gif
Atsakyti
Nelabai supratau, ką žadat veikt su tais daugkartiniais buteliais?
Atsakyti
namie isipilti vandens is krano ar is filtro, kad nereiketu pirkti parduotuveje
arba kas dar geriau kokios saltos arbatos butu galima pasidaryti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2010 07 10, 13:31)


kaip issireiksta buvo plastikas i vandeni isskiria potencialiai kenksmingas chemines medziagas
Atsakyti