Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas, kas susiję su ekologija

o gal kas zino kur superka plastikinius butelius?
Atsakyti
QUOTE(laurarrr @ 2011 02 01, 20:00)
o gal kas zino kur superka plastikinius butelius?

eko taškas Vilniuje ir Kaune 4u.gif
Atsakyti
Patarkit, kurią geriau rinktis - SIGG ar Tupperware gertuvę?
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 02 03, 14:35)
Patarkit, kurią geriau rinktis - SIGG ar Tupperware gertuvę?

as uz sigg, nors ir neturiu. O tupperware man atrodo tik geras reklaminis triukas, plastmase paprasta ir tiek unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 02 03, 18:23)
as uz sigg, nors ir neturiu. O tupperware man atrodo tik geras reklaminis triukas, plastmase paprasta ir tiek unsure.gif

Man irgi labiau norėtųsi SIGG, bet tos gertuvės iš aliuminio. Pamenu laikus, kai mama metė iš savo virtuvės visus aliuminius puodus, neva jie kenksmingi sveikatai. O kaip tuomet su gertuve?
Gal kas žino dar daugiau apie jas?
Atsakyti
Nežinau ar kas šitą nuorodą buvo įdėjęs
http://www.gyva.lt/articles/view/96
Atsakyti
Sveikos, gal ir ne i tema, bet noriu paklausti: ketiname isigyti kaitlente, ir susidomejome indukcinemis kaitlentemis, nes jos dauk ekonomiškesnes, bet idomu kaip yra su ekologija, tetis man aiškina, kad ju veikimo principas net blogesnis už mikrobangukrosneles, ar tai tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Jolirta @ 2011 02 03, 18:23)
as uz sigg, nors ir neturiu. O tupperware man atrodo tik geras reklaminis triukas, plastmase paprasta ir tiek unsure.gif

Šiandien pirkau dvi: 0,4 l dukrai į mokyklą, o 0,6 l sau - tyram vandenėliui nešiotis. Išbandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 02 08, 15:29)
Šiandien pirkau dvi: 0,4 l dukrai į mokyklą, o 0,6 l sau - tyram vandenėliui nešiotis. Išbandysiu  mirksiukas.gif

Kokias pirkote? Ir kur? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 08, 15:35)
Kokias pirkote? Ir kur? 4u.gif

Pirkau iš internetinės parduotuvės biterite.lt
Merginos gertuvė mystery muse, mano night whispers bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2011 02 08, 15:59)
Pirkau iš internetinės parduotuvės biterite.lt
Merginos gertuvė mystery muse, mano night whispers  bigsmile.gif

Patinka man biterite, lekiu žiūrėt bigsmile.gif 4u.gif
Papildyta:
Jūsiškių nerandu, turbūt nupirkote paskutines biggrin.gif Bet supratau kokias ėmėte mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 02 08, 16:24)
Jūsiškių nerandu, turbūt nupirkote paskutines biggrin.gif Bet supratau kokias ėmėte mirksiukas.gif

Aš irgi neberadau, todėl ir neįkėliau paveikslėlių, tik pavadinimus parašiau biggrin.gif
Atsakyti