Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas, kas susiję su ekologija

QUOTE(eglaite2 @ 2010 08 11, 00:55)
Jau daugkartiniu buteliu atsirado ir http://www.assorti.l...?brand_name=806 thumbup.gif . Tik kuria dabar isigyti? g.gif

Apie assorti.lt parduodamas SIGG gertuves raso, kad ju vidus yra padengtas polimerų milteliais, purkštais aukštoje 200 °C temperatūroje. Gertuvė pagaminta nenaudojant jokių BPA, PVC ir kitų kenksmingų medžiagų. Aliuminis yra 100% perdirbama medžiaga, viena ekologiškiausių pasaulyje.

Gu-gu.lt parduodamos gertuves pagamintos iš aukštos kokybės maistinio 18/8 nerūdijančio plieno, be toksinų ir neišskiria jokių medžiagų į skystį.

Na tai patarkit - kuri geresne bei patogesne (nesuprantu, bet atrodo, kad Sigg gertuviu labai platus kakliukas g.gif ) ir kuria issirinkti? mastau.gif

aš turiu plieninę gertuvėlę, gan plačiu kakliuku- bet atsigeriame patogiai. Man nepatiko tos šveicariškos dėl to, kad iš aliuminio, o ir polimerų sluoksnis neaišku kiek laikysis. Gal ir ilgai, o jei nusitrins? Tada tiesiogiai vanduo liesis su aliuminiu. Tokie tad pamąstymai.
Geriausia būtų stiklinis buteliukas, galėtų padengti iš išorės kokia lengva nedūžtančia medžiaga.
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 11, 16:45)
Kai disktavot apie plastikinius butelius, tai sakėt, kad su numeriuku 1 yra geriausias (turi mažiausiai negerumų), o šiandien žurnale perskaičiau, kad kaip tik reikia rinktis su skaičiuku 7. Tai ar čia apie kažką skirtingai rašė, ar kažko nedaskaičiau? blush2.gif

Skaičiumi 7 žymimi ir bioplastikai, tik kad nevisada yra parašoma koks plastikas. Dažnai būna tik skaičius ir tiek, ir žinok iš ko pagaminta g.gif
Atsakyti
Kas domitės ekologija, mačiau Gedimino 9 būna paskaitėlės įvairia tematika http://www.facebook.com/home.php?#!/ev...2011&ref=mf
Atsakyti
Paskutiniu metu ir aš ypač susidomėjau ekologija, bet erzina mane tai, kad prekybos centruose brukami per prievartą maišeliai. Pasiimi vaisių, deda į maišelį, sūrelį - į maišelį, miltus - į maišelį. Aš kaskart prašau nedėti man į tuos maišelius nieko. O pardavėjos žiūri kaip į ateivę, klausia dėl kiekvieno daikto, o šito irgi nedėti. Ypač toks požiūris Rimi. Galėtų ir prekybos centrai prisidėti prie ekologijos ir jei žmogus pats neima kalnų maišelių, tai jų ir nebrukti. Nes neseniai pasižiūrėjau nerealų filmą pavadinimu "Home" apie mūsų planetą. Labai geras ekologijos tema filmas, pasakojantis apie žemę nuo jos atsiradimo iki dabarties, kaip žmogus pakeitė gamtą. Ir pasakojimas įdomus, ir vaizdai verti dėmesio. pažiūkit, tikrai verta.
Atsakyti
QUOTE(amber_goo @ 2010 08 29, 11:03)
Nes neseniai pasižiūrėjau nerealų filmą pavadinimu "Home" apie mūsų planetą. Labai geras ekologijos tema filmas, pasakojantis apie žemę nuo jos atsiradimo iki dabarties, kaip žmogus pakeitė gamtą. Ir pasakojimas įdomus, ir vaizdai verti dėmesio. pažiūkit, tikrai verta.

Tikrai nerealus filmas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Iš kur galimą atsiųsti tą filmą? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 29, 13:49)
Iš kur galimą atsiųsti tą filmą? ax.gif

Aš tai nepasakysiu, prieš gerus metus draugo bendradarbis mums davė įrašęs į kompaktą ax.gif
Atsakyti
Ne šis? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Babi* @ 2010 08 29, 14:27)

Taip.
Atsakyti
QUOTE(pikkolo @ 2010 08 16, 08:53)
Skaičiumi 7 žymimi ir bioplastikai, tik kad nevisada yra parašoma koks plastikas. Dažnai būna tik skaičius ir tiek, ir žinok iš ko pagaminta g.gif

O kur turi būti parašyta, koks plastikas? Ir tarkim, kartai ant butelių būna tik skaičius, o kartais trikampiukas ir viduryje skaičius, tai tas vienas skaičius kažką reiškia, ar ne? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Babi*: 05 rugsėjo 2010 - 17:49
numatoma paskaitos tema artimiausioje "Mamyčių akademijoje" (rugsėjo 9d.) - Ekologiška gyvenimo pradžia.
Manau, verta nueiti ir paklausyti.

Čia yra paskaitų programelė:

http://www.mega.lt/l...yciu_akademija/
Atsakyti
QUOTE(ashtri @ 2010 07 16, 17:06)
Jaučiu man neapsimokės iš užusienių tada termosiuko temptis - reiks iki Berghoff užbėgt  thumbup.gif Ačiū už info, Tekila smile.gif

Na ką, buvau Berghoff - nepirkau tojo termosiuko, nors ir su nuolaida buvo. Gal pasikeitė jie kiek, bet uždarymas tai itin nesandarus. Nekilo ranka pirkt. Mačia dar Maximoj buvo, apie 50 Lt kainuoja, bet tas atrastas užrašas "Made in China" nesugundė. Įtariu teks Starbucks'o ištestuotą termosiuką įsigyt.
Atsakyti