Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas, kas susiję su ekologija

"Avent" indeliai tinka šaldymui, o ir dydis jų labai geras vaikiukam šaldyti 'tam kartui' ..talpa viso labo nepilna stiklinė - 180 ml
Aš nusipirkau ir vaikams šaldau uogytes, daržoves..labai patogu ir užsisuka patogiai su dangteliais, tvarkinga, gražu, tikrai nekenkia, nes tam tinka ax.gif

Va tokie: http://avent.limedik...a_ind_dang_sau/
Atsakyti
Tikiuosi nebusiu labai ne i tema, bet norisi patarimo, gal kuri tures ziniu ir kompetencijos man rupimais klausimais.
Nerandu lietuviskos literaturos ir apskritai, LT pavadinimo atitikmens siam augalui: Embelia ribes , gal kuri galetu pakomentuoti? Ar bent LT atitikmeni pasakyti g.gif O istraukiau si augala is vaistu bionet, rusiskai sunkiai skaitosi doh.gif Kazkodel nelabai norisi pasitiketi, taip pat noriu ir daugiau suzinoti kas tai, kaip veikia ir t.t. Gal kuri bus realiai susiduriusi su siuo augalu ar netgi su paciu vaistuku
user posted image

Dar i ta pacia tema-gal pakomentuotumete kuri nors sita preparata: Kelp
user posted image
kiek pati galiu pasakyti, tai rudieji juros dumbliai, skirta skydliaukes veiklai gerinti.

Idomu kiek sie vaistai naturalus, vertingi ir t.t. Kelpu kaip ir pasitikiu, o ta vidanga kazkodel kelia abejoniu g.gif

Jei as cia labai OT, ieskosiu kur labiau mano kl. atitiktu tema blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 23 liepos 2010 - 20:29
QUOTE(Etama @ 2010 07 23, 21:27)
Nerandu lietuviskos literaturos ir apskritai, LT pavadinimo atitikmens siam augalui: Embelia ribes , gal kuri galetu pakomentuoti? Ar bent LT atitikmeni pasakyti g.gif

Idomu kiek sie vaistai naturalus, vertingi ir t.t.


Embelia ribes - lietuviškas botaninis pavadinimas - serbentinė embelija. Tai yra vaistinis augalas (turi antibakterinių savybių, ajurvedinėje medicinoje tai lyg tai skirtas helmintams iš org-mo varyti g.gif ), bet tai ką jūs rodote buteliuke - ne vaistai, t.y. funkcinis maisto papildas ir tas pavadinimas 'vidanga' yra tiesiog tiesioginis angliškas serbentinės embelijos pavadinimas. Priskiriamas mirsininiams augalams, o kokių mediagų tiksliai turi aš jau nebepamenu doh.gif

Kad pasakyti kiek vertingi šie maisto papildai, tai reik žiūrėti kiek tų vaistinių augalų yra kaip veikliosios medžiagos sudėtyje (ar pakankamas kiekis, ar neviršytas kiekis rekomenduojamo), kas gamintojas (kiek patikimas, kiek išsamiai nurodyta sudėtis) ir pan., ir ko konkrečiai iš jų norima..
Aš nesusidūrusiasmeniškai, kad vartot, nes maisto papildų negeriu daugiau nei 7 metai ir labai atsargiai-atsakingai juos renkuosi, jei jau tikrai man reikia.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2010 07 24, 14:25)
Embelia ribes - lietuviškas botaninis pavadinimas - serbentinė embelija.

Labai aciu uz info, 4u.gif 4u.gif kazkaip isivaizdavau, kad cia ale netikri pipirai, bent jau nuomone tokia susidariau, bandydama rasti logiska LT atitikmeni biggrin.gif
as vitaminu negeriu papildomai, cia toks papildo pavidalo vaistas mano problemai spresti, bet nemegstu pradet vartoti nepasidomejus, neaiskus pasirode jis man kazkodel ax.gif o apie KELP'a neturi nuomones? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiaugsmoji diena @ 2010 07 10, 15:15)
Teko man matyti tokį variantą, kai indai kraunami į indaplovę ir savaitę ten būna, tai kvapelis dieve padėk  blink.gif



QUOTE(Satura @ 2010 07 12, 11:36)
Džiaugsmoji diena, aišku, kad galima ir reikia nuomonę išsakyti, bet ko verti susikabinimai per kelis puslapius dėl indų palikimo indaplovėje? Na pasakėt kiekviena savo nuomonę, visos viską supratom. Dabar laukiam naujų idėjų  rolleyes.gif


Galima indus idėjus tik praskalauti, o vėliau kai susikaupia pilna indaplovė plauti. Kaupiu ir aš, tik trumpiau nei savaitę.
Atsakyti
QUOTE(sotto @ 2010 07 11, 22:29)
Aš irgi pasisakysiu.
*Pradėjome nuo šiukšlių rūšiavimo. Mano abi mažametės supranta, kur dėti plastiką, kur popierių, ar stiklą.
*Drabužius atiduodame į krizių centrą arba metame į spec. konteinerį.
*Maišiukus pirkimams naudoju daugkartinius.
*Labai mažai naudoju cheminių valymo priemonių. Dulkes, langus, grindis plaunu tik vandenuku ir peršluostom mikropluošto šluostėmis- švaru ir nekensminga. Skalbimo mašiną nukalkinu su citronos rūgštimi, taip pat suja nukalkinu vonioje esančias plyteles, čiaupus.
* Nakčiai, ar kai nenaudojame atjungiu iš tiklo visus elektros prietaisus, kurie  su budėjimo režimu suvalgo daug elektros. Tą neseniai pradėjome daryti, po vienos mokomosios laidos per radiją.
*Pats naujausias atradimas tai magnetai, su kuriais skalbiant nebereikia naudoti skalbimo miltelių. Skalbiau dar ne itin daug,kol kas nenusivyliau nė vieno išskalbto drabužio švarumu. Tauposi vanduo, nes nebereiia papildomo skalavimo.
Tuos magnetus dar įmetu ir į laistytuvą, kad suminkštintų vandenį, ir gėlytės geriau augtų.
*Visada dalyvaujame aplinkos švarinimo akcijose. O be akcijų pratinamės iš kiekvienos kelionės į gamtą tiesiog paimti keletą šiukšlių ir nuvežti ten, kur joms ir vieta. Anksčiau tik piktindavomės, kokie nevalos tie lietuviai, o dabar be jokių pykčių bandom bent minimalias savo pastangas įdėti. Mano vaikams  manau nekils ranka numesti šiukšlę.
*vandenį geriame tik iš čiaupo, net mintis nekildavo pirkinėti buteliuose.
*Labai anksti pradėjome naudoti paprastus merliukus vietoje sauskelnių. O aš neatsidžiaugiu įsigijusi menstruacinę taurelę.
*Dar prisidedu prie ekologijos savo draugams siūlydama, rekomenduodama išbandytas ekologines priemones



Gal galite daugiau info apie magnetus naudojamus skalbimus? smile.gif Dar negirdėjau tokios naujienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievugele999 @ 2010 07 28, 11:13)
Gal galite daugiau info apie  magnetus naudojamus skalbimus?  smile.gif  Dar negirdėjau tokios naujienos  g.gif

esu įdėjus nuorodą. Nėra daug informacijos kaip veikia, filmuke parodyta, kad įdėjus magnetus į skirtingas būgno dalis, skalbimo metu elektromagnetinis laukas"išmuša" nešvarumus, suskaldo juos ir pašalina. Vadinasi labai skambiai- magnetinė skalbimo sistema, o iš tikro tai du nedideli apvalūs magnetai aptraukti guma, kad nerūdytų. Aš labai patenkinta jais. Išskalbia pakankamai gerai be jokių skalbimo priemonių. Bet dedu skalbti tik neįnešiotus, be dėmių drabužius. Jei turėsiu labai nešvarius, skalbsiu senobiniu būsu- skalbimo milteliais. Jei yra dėmių, jie siūlo papildomai naudoti enzimines priemones, o jei reikia balinti- tada balinimo priemones.
Atsakyti
[B] Sveikos merginos! smile.gif matau, kad jus labai domites sveiku gyvenimo budu. As taip pat. Gal noretume suzinoti daugiau apie ekologiskas prekes?

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Solis @ 2010 08 09, 13:31)
[B] Sveikos merginos!  smile.gif  matau, kad jus labai domites sveiku gyvenimo budu. As taip pat. Gal noretume suzinoti daugiau apie ekologiskas prekes?
ax.gif

Uz reklama kalam prie kryziaus lotuliukas.gif essen.gif gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 08 09, 13:35)
Uz reklama kalam prie kryziaus lotuliukas.gif  essen.gif  gun_smilie.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif kalam biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 07 14, 13:20)
Na,va radau daugkartinių butelių ir Lietuvoje - gu-gu.lt thumbup.gif

Jau daugkartiniu buteliu atsirado ir http://www.assorti.l...?brand_name=806 thumbup.gif . Tik kuria dabar isigyti? g.gif

Apie assorti.lt parduodamas SIGG gertuves raso, kad ju vidus yra padengtas polimerų milteliais, purkštais aukštoje 200 °C temperatūroje. Gertuvė pagaminta nenaudojant jokių BPA, PVC ir kitų kenksmingų medžiagų. Aliuminis yra 100% perdirbama medžiaga, viena ekologiškiausių pasaulyje.

Gu-gu.lt parduodamos gertuves pagamintos iš aukštos kokybės maistinio 18/8 nerūdijančio plieno, be toksinų ir neišskiria jokių medžiagų į skystį.

Na tai patarkit - kuri geresne bei patogesne (nesuprantu, bet atrodo, kad Sigg gertuviu labai platus kakliukas g.gif ) ir kuria issirinkti? mastau.gif
Atsakyti
Kai disktavot apie plastikinius butelius, tai sakėt, kad su numeriuku 1 yra geriausias (turi mažiausiai negerumų), o šiandien žurnale perskaičiau, kad kaip tik reikia rinktis su skaičiuku 7. Tai ar čia apie kažką skirtingai rašė, ar kažko nedaskaičiau? blush2.gif
Atsakyti