Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas, kas susiję su ekologija

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 14, 18:56)
Vis tik uzsidegiau bambukinio garu puodo!


Koks įdomus... bigsmile.gif Ten kaip puodas, ant viršuas keptuvė ir dar ant viršaus tas medinis puodukas, ar kažką ne taip įžiūriu...? ax.gif Tik įdomu, kaip valosi tas medis, ar neprisigers kokio kvapo ilgam... g.gif
Nor gal bambukas tam atsparus. Aš turiu bambukinę pjaustymo lentą, tai labai gerai plaunasi ir kvapų nelaiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TekilaSunrise: 14 liepos 2010 - 18:00
QUOTE(TekilaSunrise @ 2010 07 14, 18:59)
Koks įdomus...  bigsmile.gif Ten kaip puodas, ant viršuas keptuvė ir dar ant viršaus tas medinis puodukas, ar kažką ne taip įžiūriu...?  ax.gif Tik įdomu, kaip valosi tas medis, ar neprisigers kokio kvapo ilgam...  g.gif
Nor gal bambukas tam atsparus. Aš turiu bambukinę pjaustymo lentą, tai labai gerai plaunasi ir kvapų nelaiko  thumbup.gif

Uojej kiek prisiskaiciau info , ir yuotube isziureta biggrin.gif , raso, kad plauti vandeniu, jei yra butinybe muilu ir issdziovinti. Tas puodas visas toks kiauras - jis statosi i inda su vandeniu, tas garuoja ir maistas gaminasi taip- principas tas pats kaip ir mums iprastu garpuodziu. Nu negaliu kaip noriu biggrin.gif !
Cia kinieciai labai juos naudoja smile.gif , net receptu yra specialiu - bet as kinieciu restorane esu maciusi, kai maziukuose tokiuose atnesa kolduniukus...
Rytoj turesiu doh.gif thumbup.gif , radau vieninteli skelbima Lietuvoje! Bet aisku siustis turetu buti labai pigu- jie pigus siaip pasaulyje...

Stai manasis ax.gif

user posted image

su gilia keptuve, kuria ir taip galima bus panaudoti smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 14 liepos 2010 - 18:20
Žiūriu, net seilės nutyso lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 14, 19:12)
Rytoj turesiu  doh.gif thumbup.gif  , radau vieninteli skelbima Lietuvoje! Bet aisku siustis turetu buti labai pigu- jie pigus siaip pasaulyje...

Stai manasis  ax.gif

user posted image

su gilia keptuve, kuria ir taip galima bus panaudoti  smile.gif

user posted image


Oj, koks įdomus. Kokia jo kaina?
Atsakyti
QUOTE(sotto @ 2010 07 14, 15:04)

Dobiliuke prašom nuorodą įdėti, nerandu gu-gu.lt  tų butelių.


http://www.gu-gu.lt/...aa3b6305d2e753d
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2010 07 14, 17:56)
Vis tik uzsidegiau bambukinio garu puodo!


koks įdomus bigsmile.gif

QUOTE(Diva:) @ 2010 07 14, 18:12)
su gilia keptuve, kuria ir taip galima bus panaudoti  smile.gif


tai paimi tokį puodą, įstatai į keptuvę su vandeniu ir viskas? Tas puodas kiek ilgaamžis? Su keptuve pirkai? Ir kiek mokėjai? biggrin.gif
Atsakyti
Na va, bamboo steamer biggrin.gif jau pas mane! Jau kad gaminsiu!!! Idomu kiek kartu lotuliukas.gif
I ta keptuve ipili vandens, tas puodas statosi i keptuve, jo tas bambukinis sietelis gerokai pakiles nuo vandens bus, nes keptuve gili, jis tik uzsideda ir garuoja, antra inda gali deti antru aukstu smile.gif
Bet koks jis didelis bigsmile.gif - ten gali prisigaminti visko.
Pasiziurejus youtube, i toki kaip mano galima pvz. statyti lekste, dubeneli- na, jei pvz. kazkoks maistas , kuris gali isbyreti per tas skylutes.
Gaminsiu ka nors thumbup.gif
Mokejau 120 lt , bet paziurejus internete, kainu ivairiausiu - apie 20$ + aisku siustis reiketu.
Mano va lygiai toks kaip cia :
http://www.youtube.c...h?v=U_RkcOof098


Papildyta:
QUOTE(Satura @ 2010 07 15, 09:59)
tai paimi tokį puodą, įstatai į keptuvę su vandeniu ir viskas? Tas puodas kiek ilgaamžis? Su keptuve pirkai? Ir kiek mokėjai? biggrin.gif

Nezinau del ilgaamziskumo, na bet jis tam skirtas- neturetu kazkas labai blogo atsitikti... Taip, su keptuve pirkau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 15 liepos 2010 - 10:28
Kaip graziai raso rolleyes.gif
http://asiarecipe.com/steamer.html

Pas mane jis ko gero ne ekologiskas, bet kiek paskaitinejau, yra ir butent ekologisku bambukiniu garpuodziu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 15 liepos 2010 - 13:36
tai čia yra ta gili keptuvė, kurios būna skirtos paeljai gaminti? Perkant tokį puodą tada dar ir keptuvei tektų išsileisti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Satura @ 2010 07 15, 16:50)
tai čia yra ta gili keptuvė, kurios būna skirtos paeljai gaminti? Perkant tokį puodą tada dar ir keptuvei tektų išsileisti  doh.gif

Na, tos gilios daug kam tinka - azijieciai jas viskam gaminti naudoja.Jetus, paelija wub.gif - mirstu del jos! Satura, as uz puoda SU keptuve tiek mokejau biggrin.gif 4u.gif , man atrodo jos pigios ir siustis is uzsienio - aplamai, cia yra pigus ir paprastas , labai visiems zinomas ir placiai paplites rakandas Azijos salyse. Mums tai idomu- o ten jie visi turi namie tokiu dalyku, jie nera brangus, kinieciu gamybos juk...
Atsakyti
cha cool.gif Čia tikriausiai bus į ekologijos temą wink.gif Aš sumąsčiau, kad kiek įmanoma ir piniginė leis, pirksiu ketaus indus. Kolekcijoje jau yra keptuvė paprasta ir nemažas troškintuvas. Dar būtiniausiai į kompaniją reikia pyrago kepimo formos, irgi iš ketaus. Pliusai - juose skanus maistas, ilgaamžiai - galima vaikams ir anūkams palikti, nereikės nuolat mesti į sąvartyną nusišėrusių teflonų.

minusai - kad vandenėlio juose neprikaitinsi, čia geriau kokiems kepiniams, rimtesniems troškiniams. Nes riebumas reikalingas tokių indų priežiūrai ir ilgaamžiškumui, taigi juose ne viską galima gaminti....

mačiau parduotuvėj ir tokią gilią ketaus keptuvę paeljoms. Na tikrai patraukianti akį, bet rimtai neįsivaizduoju, ką joje gaminčiau, kad man atsimokėtų nereali jos kaina doh.gif O vien dėl bambukinio puodo nepirkčiau unsure.gif

žodžiu, lauksiu atsiliepimų, kaip ir ką seksis tau bambuke išsitroškinti ir toliau svajosiu apie rimtą, tikriausiai geležinį, tvirtai užsidarantį garų puodą ax.gif
Atsakyti
Kažkuri čia rašėt, kad elektrą taupyt imamasi dėl finansinės šio reikalo pusės. Mano atveju taip nebuvo smile.gif Tikrai gerai gyvenau, kai ėmiausi taupymo veiksmų ir pinigų nelabai skaičiavau. Dabar truputį kitaip viskas biggrin.gif
Į temą - kartais iš kavabario parsinešu į biurą kavos. Tai nešuosi savo puodelį biggrin.gif Artimuose planuose - puodelis-termosiukas. Tiek naminei kavaim, tiek tokiai išsineštinei smile.gif Mašinoj vežiosiuos smile.gif
Atsakyti