Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

sveikutės, daržininkės smile.gif
Parsiradau ir aš po atostogų kaime. Ale kas per neteisybė - kodėl tos tos atostogos taip staiga baigiasi??? Kokis tai šokas gaunas, kai netikėtai supranti - o ryt tai jau į darbą blink.gif
Pomidorų visą maišą parsivežiau. Eisiu prieš kolegas pasimaivyt - visokiausių rūšių, spalvų, formų. Pati kiekvieną dieną atižiūrėt negaliu.
Ir pas mane, kaip pas daugelį, vargelis dėl karščių. Žiedai išdegę, krenta. Pomidorai iki pusės apkibę vaisiais nerealiai, o viršuj - tuščia. Vyšniniai ir vynuoginiai tik kaip išprotėję mezga. Meduliuk, tavo Colibris ir Amant irgi stebuklingai derlingi ir kaitrai nepasiduoda thumbup.gif
Šiltnamius apklojau agroplėvele, o savaitgalį pasiėmus elektrinį atsuktuvą pakėliau ir plėvelę galuose. Dabar kur kas geriau, jau ir mezga šiek tiek.
Greisi, Russian Rose pas mane auga. Labai skanūs thumbup.gif Tik priminkit kaip tas sėklytes pasigamint reik, nes tokiu blusinėjimusi niekad nebuvau užsiėmusi.
Madmuazele, nu dėl baklažanų negaliu nepavydėt. Mano balvonai išaugę iki juosmens, žydi kaip velniai, bet nieko neužmezga doh.gif Buvo kelis užmezgę, tai vis tiek nugriuvo tos špygutės. Jau net nupurškiau kažkokiu biesu, kad geriau megztų ekstremaliom sąlygom - jokio pagerėjimo. Kad juos kur perkūnas. Kiekvieną dieną galvoju - kokio bieso aš su jais prasidėjau??? Būčiau geriau tą plotą paprikom užvarius, tos tai niekuo nesiskundžia, dera pasišvilpaudamos.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 07 21, 10:00)
Tik priminkit kaip tas sėklytes pasigamint reik, nes tokiu blusinėjimusi niekad nebuvau užsiėmusi.
Madmuazele, nu dėl baklažanų negaliu nepavydėt.


Stoju sėklyčių eilėn ax.gif Prisiskaičiaus apie superinį vynuoginių dėrėjimą, ir aš jų užsimaniau blush2.gif

Gal jiems per karšta, kad meta vaisius? Ar gal palaistyk kokiom dilgelėm? Tpfu tpfu tpfu, kad tik jie man užsaugtų ir nenubyrėtų, labai jau noriu biggrin.gif

O aš nuo kitos savaitės atostogausiu tongue.gif Darže darbų darbelių laukia rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 21 liepos 2010 - 10:45
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 21, 10:44)
Stoju sėklyčių eilėn ax.gif Prisiskaičiaus apie superinį vynuoginių dėrėjimą, ir aš jų užsimaniau blush2.gif

Gal jiems per karšta, kad meta vaisius? Ar gal palaistyk kokiom dilgelėm? Tpfu tpfu tpfu, kad tik jie man užsaugtų ir nenubyrėtų, labai jau noriu biggrin.gif


gerai smile.gif Jei sugebėsiu prigamint tų sėklyčių.

Laisčiau choleras tauke, dėjau kokių tai bio... trašų - diedas specialiai Kaunan lėkė parvežt. Plėvelę šiltnamy pakėliau, agroplėvele pavėsį padirbdinau. Net šepetėliu pabandžiau pakutent - nu neįsivaizduoju, kaip dar apie anuos tupinėt doh.gif Tegu tik neužaugins nei vieno baklažano, nebus mano šiltnamy nė vieno kitais metais.
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif kad užderės išsigandę - gausi eko turgelyje pardavinėti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 21, 11:22)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kad užderės išsigandę - gausi eko turgelyje pardavinėti tongue.gif


kad taip tavo žodžiai Dievui į ausį..
Su savo 17 pakelių agurkų jau įsikrausčiau į tą turgelį smile.gif Nu gal dar ir pomidorai taip driokstels, kad ir su jais reiks ten eit?
Bet pomidorų tiek rūšių tai gėris bigsmile.gif
Ai, iš žemaūgių konservavimui patys pačiausi pas mane Kmicic. Nerealus derlingumas bigsmile.gif Roma nė iš tolo neprilygsta. O iš aukštų konservavimui ir San Marzano, ir Opalka puikiai dera.
Užtat didieji Black Russian ir Burpees delicious, toks įspūdis, kad savo karjerą šiemet baigė g.gif Arkliniai pomidorai raudonuoja, bet patys augalai toli gražu nėr aukšti, nebelabai ir beauga. Žiedeliai parudavę ir jokių pastangų formuoti naujus. Gal čia pertraukėlę sumąstė pasidaryt?
Iš didžiųjų geriausiai kol kas pasirodė Corazon ir Purple Russian. O jau iš vyšninių Sweet million be konkurencijos pagal derlingumą biggrin.gif
Atsakyti
Klausykit, ar teko susidurti su tokia nesąmone: http://www.mke.lt/Dirvinis_vijoklis unsure.gif Gal žinot, kaip ją išnaikinti. Apsivynioja ne tik apie stiebą pomidorų, bet ir apie šaknis. Blusinėju kas savitę verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 07 21, 12:39)
kad taip tavo žodžiai Dievui į ausį..
Su savo 17 pakelių agurkų jau įsikrausčiau į tą turgelį  smile.gif  Nu gal dar ir pomidorai taip driokstels, kad ir su jais reiks ten eit?
Bet pomidorų tiek rūšių tai gėris  bigsmile.gif 
Ai, iš žemaūgių konservavimui patys pačiausi pas mane Kmicic. Nerealus derlingumas  bigsmile.gif  Roma nė iš tolo neprilygsta. O iš aukštų konservavimui ir San Marzano, ir Opalka puikiai dera.
Užtat didieji Black Russian ir Burpees delicious, toks įspūdis, kad savo karjerą šiemet baigė  g.gif  Arkliniai pomidorai raudonuoja, bet patys augalai toli gražu nėr aukšti, nebelabai ir beauga. Žiedeliai parudavę ir jokių pastangų formuoti naujus. Gal čia pertraukėlę sumąstė pasidaryt?
Iš didžiųjų geriausiai kol kas pasirodė Corazon ir Purple Russian. O jau iš vyšninių Sweet million be konkurencijos pagal derlingumą  biggrin.gif

baklažanams ir paprikoms manau geriausia lauke,jeigu lyja uždengti.Nes mano ,kurie nenumirė,kai atostagavau,tai dabar lauke auga ir žiedų nemeta.
Nu black russian ,tai turi tokias kaip uodegas,tai ant jų daug būna.pernai atrodė ,tik apačioje,o po to labai greitai ir viršutinius užaugino.Bet bendrai paėmus,tai daug žiedų šiemet nudegė,laiko būčau turėjus,tai būčiau prikabinus kokią laikiną priedangą.Šiemet daug atostogauju.Penktadienį prie jūros ,paskui vėl.Nu tai darbai nuplaukia....Tiesa mano numirėliai agurkai šiltnamyje atsigavo ir veda neblogą derlių.Prasirgo ir vėl auga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 21, 12:21)
Tiesa mano numirėliai agurkai šiltnamyje atsigavo ir veda neblogą derlių.Prasirgo ir vėl auga  biggrin.gif


na jei jau numireliai atsigavo, tai ir as neprarandu vilties biggrin.gif
O baklazanai keli ir pas mane lauke auga. Nezydi kol kas. Cili lauke jauciasi tiesiog puikiai, net lyginti negalima su siltnaminiais.
Papildyta:
QUOTE(vardė @ 2010 07 21, 12:15)
Klausykit, ar teko susidurti su tokia nesąmone: http://www.mke.lt/Dirvinis_vijoklis unsure.gif Gal žinot, kaip ją išnaikinti. Apsivynioja ne tik apie stiebą pomidorų, bet ir apie šaknis. Blusinėju kas savitę verysad.gif


susiduriau. Yra ir pas mane. Tik nedaug kol kas - ant keliu augalu uzlipes buvo. Bet nemanau, kad butu koks kitas budas su juo kovot isskyrus nuoboduji senaji ravejima..
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2010 07 21, 13:15)
Klausykit, ar teko susidurti su tokia nesąmone: http://www.mke.lt/Dirvinis_vijoklis unsure.gif Gal žinot, kaip ją išnaikinti. Apsivynioja ne tik apie stiebą pomidorų, bet ir apie šaknis. Blusinėju kas savitę verysad.gif

va va ši bjaurybė ir pas mane auga. verysad.gif Ir kaip bjauriai juos išraut, vis šaknys nutrūksta, kai rauni
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 07 21, 14:21)
Yra ir pas mane. Tik nedaug kol kas - ant keliu augalu uzlipes buvo. Bet nemanau, kad butu koks kitas budas su juo kovot isskyrus nuoboduji senaji ravejima.
Stebėk, kad neišplistų, bo turėsi vargo
QUOTE(Natalėja @ 2010 07 21, 15:26)
va va ši bjaurybė ir pas mane auga.  verysad.gif Ir kaip bjauriai juos išraut, vis šaknys nutrūksta, kai rauni

Aš vakar jį ,,ravėjau" su lopeta, kasiau, kasiau, pusę pomidorų šaknų padraskiau, bet galo to brudo taip ir neradau - kažkoks voratinklis umn.gif . Bijau, kad nebūčiau pomidorų pažeidus unsure.gif
Atsakyti
Pas mane irgi sitas vijoklis auga - ale problemos nedarau - israunu kuo giliau saknis ir tiek ax.gif
Atsakyti
Sveiki, 4u.gif pamidorus pasisodinima pirmaisiais metais,bet kazkaip sunkiai sekasi su jais susidraugauti. blink.gif blink.gif blink.gif Noreciau jusu paklausti, kiek pas jus pamidoru krumas sudejo ziedu kekiu, nes pas mus nuo 2-4 kekiu. Jie labai issisakoja,net labai, nepaisant to,kad ,,pazasteles'' tie ugliukai kol buvo mazi buvom skyne, bet ne per daugiausia. Gal kas nepatyngetu parasyti,kiek turetu pamidoras uzdereti tu kekiu, dekui 4u.gif
Atsakyti