Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Casual @ 2010 07 19, 14:06)
merginos, priminkit- asiukliu nuoviru nuo ko purskiame?    g.gif  blush2.gif
jau ishsiviriau - ketinu purksti nuo demiu ant lapu (gal kokio maro ar pan pradzia) ir nuo neaisku ko, ko pasekoje ant dvieju dar zaliu pomidoriuku radau po puvimo demele blink.gif verysad.gif

Porą kartų asiūkliu nupurškiau,tai pristabdė ligą,o kokia ji ten nežinau.Kitą metą laiku purkšiu.Ir šiaip manau per lapus pasitręšia gerai,nes nėra nei vieno įtartino lapo.
Atsakyti
Mano BETA uzpuole maras verysad.gif(visos kitos veisles sveikos g.gif ) bet vistiek kitais metais juos sodinsiu,nes anksti pomidorus jau valgem,ir gana neblogas derlius g.gif o ir tankiau susodint juos galima,kas labai man aktualu ax.gif taupau vieta amariliams smile.gif
user posted image


o cia tipo JUODASIS PRINCAS bet kazkjo nelabai juodas g.gif lotuliukas.gif toks mulatas sakyciau ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebrina: 19 liepos 2010 - 14:11
Dar neprinokęs smile.gif
Atsakyti
[quote=zebrina,2010 07 19, 15:10]
Mano BETA uzpuole maras verysad.gif(visos kitos veisles sveikos g.gif ) bet vistiek kitais metais juos sodinsiu,nes anksti pomidorus jau valgem,ir gana neblogas derlius g.gif o ir tankiau susodint juos galima,kas labai man aktualu ax.gif taupau vieta amariliams smile.gif

O mano irgi BETA su nugeltusiais demetais lapais, atrodo prastokai...pirmus metus as juos auginu g.gif
Atsakyti
mano BETA ir nugeltonavus, nors lauke pomidoru zymiai daugiau negu siltnamy.
Atsakyti
as tai turiu beda pas mane vienas "jautukas" toki pomidora uzaugino kad sveria visa pomidora, kazin ar ne geriau nuskinti ir sunokinti ant palanges, gal gi sunoks, g.gif pats pomidoras be proto didelis, aisku per vidutri toks rezis rudas eina, nera isvaizdus, bet jau dydis doh.gif o tai noreciau kad dar paaugtu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 07 20, 14:40)
as tai turiu beda pas mane vienas "jautukas" toki pomidora uzaugino, nera isvaizdus, bet jau dydis
Nesvarbu kokio grožio, parodyk ploja.gif
Atsakyti
QUOTE(vardė @ 2010 07 20, 14:43)

aga fotika isnestas pas MB i darba manau kad ikelsiu tik ryt smile.gif lukterkite prasau mirksiukas.gif o gal uzaugs tks anbalas kad su visomis dalinsimes, beje pati sekla yra auginta namu salygomis, man siemet daigelius kelis giminaite dave, nes mes jautuku nelabai megejei blush2.gif bet kad dave kaip gi neimsi cool.gif
Atsakyti
As irgi jau suvalgiau viena pomidora blush2.gif
O siaip siemet dariau eksperimenta, ir pirma karta auginu pomidorus. Gyvenu ne Lietuvoj, zeme gana prasta, ant pacio virsaus molis, o giliau vien akmenys neimanoma nieko pasodint. Tai bandau augint vazonuose. Kaimynes pomidorai kazkur 1.5-2m aukscio, ant kiekvieno daigo apie 50 vaisiu bigsmile.gif O pas mane kurkas prastesni... unsure.gif Zinau, kokia klaida padariau... Parinkau per mazus vazonus, ir neidejau pakankamai meslo ar komposto. Kitamet elgsiuosi protingiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Ant kai kurių pomidoriukų (vaisių) galų pastebėjau kaip ir puvinį unsure.gif Kas tai, kodėl tai ir kaip padėt?
Atsakyti
Sveikos merginos,
turiu klausimą: mano kai kurie pomidorai keistai elgaisi....
Susisukę labai visi lapeliai ir neisšiskleidžia. Pastebėjau jau senai, kad augalai išleidžia labai susisukusius ūglius, bet beaugdami jie išsiskleidžai ir išsiteisina ir viskas ok. Bet yra pora pomidorų, kurie beveik visai neturi normalių lapu, vien susisukėliai ir nežydi jie arba labai menkai. Išsigandau , kad tai liga... Tai apžiūrėjau visis pomidorus ir ant kiekvienio yra ir susisukusių ūglių ir lapų, tai išskabiau.O kaip pas jus?
O siaip Greises pomidorai labai gausiai žydi. Vyšninukai labai saldūs visi ir geltoni ir raudoni ir juodi(juodai raudoni.)... Labai gražūs krūminiai, tik nebeprisimenu kurie. 4u.gif ..Reik užrašus skaityt. smile.gif
Aciu Greisi thumbup.gif
Atsakyti
Kazko truksta.Pas mane irgi taip buvo,bet nupurskiau asiukliais gal pora kartu,dar bitkresle ar kaip ten.Tai miela ziureti i pomidorus zali ,zali,tik kad velai sugalvojau,nes jau teko pries tai nemazai nurezti.Atleiskit uz srifta,niekaip lietuvisko neijungiu.
Atsakyti