Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(ratuto @ 2010 07 17, 19:03)
užsiskundus ir gailėdamasi savęs užmiršau pasakyt, kad esu sužavėta Sweet million.. kekės dieviškai tvarkingos, jų daug.. nu gražu ir skanu smile.gif)))))))))))).. Jau ir black russian pirmą suryjom, Sun sugar valgom, Sprite. Visi kiti laukia eilės.. Penis galiukai juoduoja sad.gif pernai tokią poblemą išsprendžiau pribarsčius kiaučinio lukštų, barsčiau ir vakar. mažu padės..

Ir Žostautės pympeliniai pipiriukai jau ..nu..kaip čia pasakius.. su erekcija jau.. įgauna formą smile.gif)) Sugalvojau, kad kitamet, kai jau prisisėsiu jų daug daug, tai anie turėtų gerai atrodyt užpilti butelkoj naminuke smile.gif Toks moteriškas gėrimas būt.. smile.gif erotiškas smile.gif

Pas mane apmulčiuota,tai tas karštis nebėda.Valgome ir mes kasdiena jau pakankamai pomidorų.Sužavėta likau rusian 117,anna rusisian.Kekės didžiulės.Sweet milion irgi valgome,jų primegzta labai daug.
Atsakyti
QUOTE(martam @ 2010 07 17, 21:10)
Aišku vienas kitas kartas gal ir nepekenks, bet nemanau, kad tai gera išeitis.



sutinku..ale renkuos - galimas maras arba garantuotas sukepimas..

QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 17, 22:00)
Pas mane apmulčiuota,tai tas karštis nebėda.Valgome ir mes kasdiena jau pakankamai pomidorų.Sužavėta likau rusian 117,anna rusisian.Kekės didžiulės.Sweet milion irgi valgome,jų primegzta labai daug.



Greisi, mulčiuota pas mane, kas savaitę dedu žolės papildomai. Dėl šaknų nebijau - kekės nusvyla. Žiedai nudega. Manau kokie 55 laipsniai šiltnamy garantuotai būna.. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 17, 22:00)
.Sužavėta likau rusian 117,anna rusisian.Kekės didžiulės.Sweet milion irgi valgome,jų primegzta labai daug.


Mestelk foto,
Mažu kitais metais bandysiu smile.gif))
Atsakyti
GreISI,ACIU L.UZ N.POM.RUSIS 4u.gif Auga spalvoti<nei pati nezinau_kas doh.gif tetis padejo< visas nuorodas istrauke doh.gif Kada tie juodukai prinoke jau? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 07 17, 23:10)
GreISI,ACIU L.UZ N.POM.RUSIS 4u.gif Auga spalvoti<nei pati nezinau_kas doh.gif tetis padejo<  visas nuorodas istrauke doh.gif Kada tie juodukai prinoke jau? ax.gif

L.noreciau paprasyti receptuku blush2.gif gal i AZ ax.gif
Atsakyti
Recwptukų dabar po ranka neturiu ir šiaip labiausiai žalius mėgstame.Dėl juodukų neupratau klausimo g.gif .
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 18, 00:12)
Recwptukų dabar po ranka neturiu ir šiaip labiausiai žalius mėgstame.Dėl juodukų neupratau klausimo  g.gif .

4u.gif as i tuos juodukus ziuriu ir galvoju,kada juos jau skinti lotuliukas.gif raudoni -kai prinoke,iskart matai lotuliukas.gif
Atsakyti
labutis

pas mane tik kaip ziedeliai yra , o apie pomidorus nera ka shneketi. idomu kada cia tu pomidoru bus?? pirma karta sodinau tai tikiuosi nors kilas uzaugs lotuliukas.gif beja irgi kaikuriu labai pagelte. nuskynsiu siandien juos. cia grynai nuo laistymo /nezinojau kad retai reikia laistyti.. /
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 07 18, 14:21)
4u.gif as i tuos juodukus ziuriu ir galvoju,kada juos jau skinti lotuliukas.gif raudoni -kai prinoke,iskart matai lotuliukas.gif

bus juodi ,juodi.Pamatysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2010 07 18, 16:51)
labutis

pas mane tik kaip ziedeliai yra , o apie pomidorus nera ka shneketi. idomu kada cia tu pomidoru bus?? pirma karta sodinau tai tikiuosi nors kilas uzaugs  lotuliukas.gif  beja irgi kaikuriu labai pagelte. nuskynsiu siandien juos. cia grynai nuo laistymo /nezinojau kad retai reikia laistyti.. /



Pas mane tas pats buvo, bet kai pilnai atidengiau siltnami - jau ir pomidoriuku prisimezge-matyt per karsta jiems buvo... Ir baklazanu pagaliau uzsimezge bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 07 17, 22:46)
Manau kokie 55 laipsniai šiltnamy garantuotai būna..  doh.gif



yra pirkti "mishinys shiltnamiu balinimui" ( apie 3 lt). juo ishpurshkus shiltnamio shonus viduje temperatura apie 10 laipsniu nukrenta- pries savaite daviau kaimynei ishbande, patikrino smile.gif
Aishku geriau juo purksti is vidaus ir pries sodinant pomidorus; bet kai per pati pati karsti jau eme leipeti pomidorai tai kaimyne bent laikinam prvesinimui nupurshke is lauko puses.... nebeleipsta daigu virshunes.
manishki shiltnami as is pavasario nupurshkiau is vidaus - tai man tikrai atrodo kad ner taip tragishkai karshta ten ( na bent jau ne 50 schmoll.gif ) , nors aishku nudegusiu ziedeliu irgi nemazai yra.
Atsakyti
prieš pat didžiuosius karščius organinio stiklo šiltnamį apdengiau agroplėvele. Nei agurkai, nei pomidorai, nei paprikos, nei bazilikai nesiskundžia.

Dažymas/tamsininmas, mano nuomone, turi ne vieną minusą. Sumažinus apšvietimą vaisiuose padidėja nitratų kiekis, todėl esu už laikinas priedangas.
Atsakyti
Pradėjom ir mes ragauti po truputį savus pomidorus. Patys pirmieji mane pradžiugino Gartenfreunde (po ilgų ieškojimų atradau, kad tai tie patys Gardeners Delight) ir miniatiūriniai Venus. Pastarieji aplipę 2-3 cm skersmens pomidoriukais, noksta geltonai ir labai džiugina vaikus bigsmile.gif Krūmelio aukštis apie 25 cm.
user posted image

Taip pat esu labai patenkinta pirmą kartą šiais metais sėtais Vitador. Pats pomidoras negremėzdiškas, vaisiai kieti, ant kekių jų daug ir nemaži. Tik skonio kol kas dar negaliu įvertinti, nes pilnai sunokusių dar nėra.
user posted image

Kol kas labiausiai nusivylus Roma. Labai išsikerojo, žydi ir mezga prastai.
Atsakyti
merginos, priminkit- asiukliu nuoviru nuo ko purskiame? g.gif blush2.gif
jau ishsiviriau - ketinu purksti nuo demiu ant lapu (gal kokio maro ar pan pradzia) ir nuo neaisku ko, ko pasekoje ant dvieju dar zaliu pomidoriuku radau po puvimo demele blink.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 19 liepos 2010 - 13:07