Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(kadabra @ 2010 07 15, 18:40)
Merginos, pagalvojau, kad visai gal reikalinga butu tokia tema:

Vaisiu/darzoviu pertekliaus turgelis

Man paciai kai ko nesiseka uzauginti, noreciau rudeniop isigyti, tai kodel gi nepabandzius padaryti to Supermamoje?

thumbup.gif as - uz...
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2010 07 15, 18:07)
Sveiki,auginu aš kelis pomidorus VILMA .ataik nesuprantu kodėl jų apatinės šakelės pamažu sudžiūsta ir nukrenta.Gal žinot kas tai per liga.ir ką tokiu atveju daryt?Ačiū
user posted image
Paspaudus ant nuotraukos ji pasididina.

Panasu i maisto ir sviesos trukuma - as kai i lauka tokius isnesiau ikasiau - dabar oho, lapu priaugino, kaip karoliukais, vaisiais nuseti.
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2010 07 15, 19:07)
Sveiki,auginu aš kelis pomidorus VILMA .ataik nesuprantu kodėl jų apatinės šakelės pamažu sudžiūsta ir nukrenta.Gal žinot kas tai per liga.ir ką tokiu atveju daryt?Ačiū
user posted image
Paspaudus ant nuotraukos ji pasididina.

O gal lapai paseni tiesiog del to ir krinta? Kakada man taip Edexa sake, kai as skundziausi...
http://www.public.fo...omidoru-ligos-/
va kaip atrode maniskiai - ziureti pirmas tris foto ax.gif
Beje, nuskyniau lapus ir daugiau taip nenutiko... Manau skink lauk tuos lapus. Ir akivaizdziai gakiu pasakyt, kad isbege blabai pomidoriukai - gal sviesos truksta? Nes jie viso tik 30 cm auksti turi pasiekt...
Atsakyti
parodau ir as savo balkoninukus:

user posted image

o cia is arciau:

user posted image

Atsakyti
QUOTE(meduliukas @ 2010 07 16, 08:12)
Panasu i maisto ir sviesos trukuma - as kai i lauka tokius isnesiau ikasiau - dabar oho, lapu priaugino, kaip karoliukais, vaisiais nuseti.

Dėl šviesos,tai nežinau ar trūksta,stovi ant pietvakarių pusės palangės g.gif ,O dėl maisto-tai kai lieju,pastoviai įpilu trąšų skirtų pomidorams.Gal reiktų nešt į balkoną,bet bijau ,kad nebūtų per karšta.

QUOTE(aaagnex @ 2010 07 16, 08:51)
O gal lapai paseni tiesiog del to ir krinta? Kakada man taip Edexa sake, kai as skundziausi...
http://www.public.fo...omidoru-ligos-/
va kaip atrode maniskiai - ziureti pirmas tris foto  ax.gif
Beje, nuskyniau lapus ir daugiau taip nenutiko... Manau skink lauk tuos lapus. Ir akivaizdziai gakiu pasakyt, kad isbege blabai pomidoriukai - gal sviesos truksta? Nes jie viso tik 30 cm auksti turi pasiekt...

Lapai pamažu vis patys apatiniai taip sudžiūsta ir nukrenta.Čia įdėta nuotrauka -iš seniau.Dabar jie apie 25 cm.aukščio,bet nežydi dar,nors aš vėlai ir pasėjau.

Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emma @ 2010 07 16, 13:37)
Dėl šviesos,tai nežinau ar trūksta,stovi ant pietvakarių pusės palangės g.gif ,O dėl maisto-tai kai lieju,pastoviai įpilu trąšų skirtų pomidorams.Gal reiktų nešt į balkoną,bet bijau ,kad nebūtų per karšta.
Lapai pamažu vis patys apatiniai taip sudžiūsta ir nukrenta.Čia įdėta nuotrauka -iš seniau.Dabar jie apie 25 cm.aukščio,bet nežydi dar,nors aš vėlai ir pasėjau.


Zinok ir pas mane nukrinta. Bet as pamatau, kad koks lapas negrazus ir nuskinu. Todel paskutiniu metu nukrist nespeja...
Del zydejimo patariu nepergyvent, nes as sejau vasario menesi, o dar pomidoru nevalgau, nors jau daug yra primegzta... Taigi - ateis laikas...
As nesciau i balkona, tik ne dabar, kai taip karsta... Reikia kelias dienas papratint arba istaikyt proga, kai bus vesiau, kad spetu apsiprast - kitaip gali lapai nudegt.
Mano pomidorai labai atsigavo stovedami balkone - beje - balkonas pas mane atviras ir is pietu puses... ax.gif Taigi karscio tikrai pakankamai ax.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif sveikinu visas su pomidoru sezonu 4u.gif
pas mane pomidorai susirgo rudaja demetlige doh.gif verysad.gif cia gal paskutiniu metu per daug dregmes gavo,kaip manote unsure.gif ar nupurskus fengicidais jie atsigauna verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 07 16, 14:38)
sveikutes 4u.gif sveikinu visas su pomidoru sezonu  4u.gif
pas mane pomidorai susirgo rudaja demetlige doh.gif  verysad.gif cia gal paskutiniu metu per daug dregmes gavo,kaip manote unsure.gif ar nupurskus fengicidais jie atsigauna verysad.gif

paziurek ka rojaus sodai siulo, nes jei rimtai suserga manau kad uzpiltukai nepades..vat man pernai taip buvo tai googlinau ir valstieti ir kita info, taciau nieko konkretaus neradau tai vaziavau i zalia stotele ir pirkau chemija, maciau ana diena kad senukai pardavineja bet kazkaip konsultantai labai abstrakciai apie tai sneka, manau leki pirgti vaistu 4u.gif sekmes viskas bus gerai, derlius suveses 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 07 16, 21:19)
paziurek ka rojaus sodai siulo, nes jei rimtai suserga manau kad uzpiltukai nepades..vat man pernai taip buvo tai googlinau ir valstieti ir kita info, taciau nieko konkretaus neradau tai vaziavau i zalia stotele ir pirkau chemija, maciau ana diena kad senukai pardavineja bet kazkaip konsultantai labai abstrakciai apie tai sneka, manau leki pirgti vaistu 4u.gif sekmes viskas bus gerai, derlius suveses 4u.gif

aciu,jau vakar nupurskiau Previcuru smile.gif ziuresim,kas bus toliau..taip nesinorejo chemijos naudoti...bet derliaus norisi labiau rolleyes.gif
Atsakyti
linksėjimai iš nudegusių Šiaulių. Vilnius skęsta, Panevėžys laiks nuo laiko.. Šiauliai gi pleška..
Kaip kovojate su karščiu?
jau atrodo, kad pomidorų bus tik tiek, kiek užsimezgė prieš porą savaičių, kekės nukepusios.. žiedai nemezga.. sterilizuojas ar ką... purškėm kreida šiltnamį, kasdien po porą kart vėsinam liedami ant cementinio takelio vandenį iš šulinio.. bet, esant tokiam karščiui, tai reikia daryt nuolat.. pavargau..smile.gif

LIETAUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS..VĖSOSSSSSSSSSSSSSS
Atsakyti
užsiskundus ir gailėdamasi savęs užmiršau pasakyt, kad esu sužavėta Sweet million.. kekės dieviškai tvarkingos, jų daug.. nu gražu ir skanu smile.gif)))))))))))).. Jau ir black russian pirmą suryjom, Sun sugar valgom, Sprite. Visi kiti laukia eilės.. Penis galiukai juoduoja sad.gif pernai tokią poblemą išsprendžiau pribarsčius kiaučinio lukštų, barsčiau ir vakar. mažu padės..

Ir Žostautės pympeliniai pipiriukai jau ..nu..kaip čia pasakius.. su erekcija jau.. įgauna formą smile.gif)) Sugalvojau, kad kitamet, kai jau prisisėsiu jų daug daug, tai anie turėtų gerai atrodyt užpilti butelkoj naminuke smile.gif Toks moteriškas gėrimas būt.. smile.gif erotiškas smile.gif
Atsakyti
Nesu gera pomidorų žinovė, bet manau, kad nelabai gerai kai karšta pilti vandenį ant takų šiltnamyje, juk padidėja oro drėgmė, o kai karšta ir drėgna, tik vienas žingsnis iki pomidorų maro. Aišku vienas kitas kartas gal ir nepekenks, bet nemanau, kad tai gera išeitis.

Lietus tikrai būtų neprošalį drinks_cheers.gif , bet labiau laukiu vėsos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo martam: 17 liepos 2010 - 20:14