Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Edexa @ 2010 10 19, 12:46)
tai va, parodysiu kokiu būdu juos dengiau agroplėvele. Čia taip "plikai" atrodo šiandien.


taaaiiiip, hmmmmmm, nu ir siltnamiukas... Mazytis toks, visai mizernas, vos iziurejau fotkej. Ko tai nebesistebiu, kad iki vasario pomidorus valgai.. Stebiuosi, kad iki geguzes ju neturi.

O agroplevele ir as buvau uzdengus, ale kur ten palyginsi efekta mano plastikiniuose tuneliuose su tokiom erdvem. O kuo tas tas tavo siltnamiukas siaip dengtas - plevele, stiklu?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 20, 09:47)
.....Mazytis toks, visai mizernas, vos iziurejau fotkej..... Stebiuosi, kad iki geguzes ju neturi.....

O kuo tas tas tavo siltnamiukas siaip dengtas - plevele, stiklu?


Oi, negaliu.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif vos iš kėdės neišvirtau, gerai kad su atrama.. Ne, nu blin, normalus tas šiltnamis, aš gi daržo kilometrinėm vagom tai neturiu, kad tik su žiūronais vagos galą pamatytum... maždaug viską į šiltnamį kišu...


Stiklinis šiltnamis, visas metalo karkasas, paprastas, na, su kai kuriais aborigeniškais navarotais... stogas pilnai atsidaro smile.gif
Atsakyti
as tai va darza toki turiu, ale siltnamio - ne. Reiks diedui uzrodyt, sakyt - bizni darysiu. Bo kitaip nestatys.
Tokiu foto prisiziurejus savom budelej klaustrofobija gali apimt doh.gif
Atsakyti
Laba diena,noriu paklaust 4u.gif Mama augina pomidoru medi ir sako zaliavo graziai ir jau nemazas,pradejo lapai ant rudens geltonuot ir krist.Ar tai normalu?Ar cia liga kokia puola,nes dar pirmas ruduo kaip mama ji turi tai jau issigando doh.gif Patarkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 19, 12:46)
Buvo pas mane tie bezbožni karščiai, o dabar ir šalnos ankstyvos, taigi mano šiltnamiukas jau tuščias. Per tuos didžiausius karščius kentėjo mano pomidorai, tai va, parodysiu kokiu būdu juos dengiau agroplėvele. Čia taip "plikai" atrodo šiandien.


Edexa, as ir prisidedu prie svajojanciu apie toki siltnami bigsmile.gif blush2.gif Nuostabus ir dyyyyyyydelis!!!!! thumbup.gif Jei plocio 5 metrai, tai kokio ilgio jis? Kokio aukscio? Ir tik pomidorus augini jame?

Ir gerai, kad uzsukau i sia tema (nes neturiu cia ka veikti su savo Betalux'ais lotuliukas.gif ) - gera juoko doze pakele nuotaika biggrin.gif Saintlina thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 22 spalio 2010 - 17:31
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 22, 18:27)
Jei plocio 5 metrai, tai kokio ilgio jis? Kokio aukscio? Ir tik pomidorus augini jame?


5X12, aukštis 4m. Pomidorų daigų skaičius kasmet kinta pagal nuotaiką. Pilno šiltnamio pomidorais neprifarširuoju, jame man dar turi tilpti braškės, svogūnai, salotos, krapai, paprikos, įvairūs prieskoniai, melionai, arbūzai...šįmet dar ir 100 skiltelių žieminių česnakų įkišau.... blink.gif
Žodžiu, džiunglės tongue.gif

Turiu ir miniatiūrinį šiltnamiuką 3X4, jame agurkai, čili, na, ir dar kokie nors netikėti daigeliai... cool.gif
Atsakyti
Tai tu visa darza siltnamyje talpini lotuliukas.gif lotuliukas.gif O papriku su baklazanais neaugini jame?
Parodziau vyrui ko noriu ir kam ruostusi biggrin.gif Tai jam kilo klausimas - siltnamio stiklinis stogas ziema sniega atlaiko? g.gif


Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 22, 21:22)
Parodziau vyrui ko noriu ir kam ruostusi biggrin.gif  Tai jam kilo klausimas - siltnamio stiklinis stogas ziema sniega atlaiko? g.gif


Taigi auginu VISKĄ biggrin.gif čia mano daržas...net kaktusus vasarą jame laikau smile.gif Tik šįmet man su baklažanais pravalas buvo, šaknis skruzdės nugraužė...
Pomidorų vidutiniškai ten auginu apie 70-100 daigų, šiais metais persistengiau ir iš inercijos pasodinau 140.. doh.gif bet vien tik pomidorų savo sultyse pasidariau apie 70 ltr.... smile.gif

Šitam šiltnamiui apie 10-12 metų, visokių žiemų buvo, visokių audrų pasitaikė, bet nei vienas stikliukas neįlūžo, stogas sveikutėlis. Sniego nuo stogo niekada nesu valiusi, nugi kur aš ten pasieksiu..dar sudaužysiu grėbliodama.... lotuliukas.gif

Na, nesėkmė ištikdavo tais atvejais, kai tiesiog šonuose tyčia-netyčia mechaniškai buvo sudaužyta... mano vilkšuniui stabdžiai neveikia, kartais kiaurai eina... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 22, 19:44)
5X12, aukštis 4m.

blink.gif doh.gif juo čia tai šiiiiiltnamis
Tai jau man su 26 kvadratais reik slėptis ir tai valdovų rūmais vaikai praminė biggrin.gif
Atsakyti
Nu fantastika thumbup.gif O jus patys darete? Ar kazkas jums dare si siltnami?
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 23, 11:33)
O jus patys darete? 


Taip, mano B pats vienas krapštėsi ax.gif ...auksarankis... maždaug per 1,5 mėnesio "numezgė"...
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 23, 11:43)
Taip, mano B pats vienas krapštėsi ax.gif ...auksarankis... maždaug per 1,5 mėnesio "numezgė"...


Saunuolis thumbup.gif

Mano tevelis irgi pats mamai siltnamius pastate smile.gif Vyras irgi pats darys ax.gif
Atsakyti