Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Edexa @ 2010 10 18, 12:13)
BIRSEN vasariniam valgymui per kieti, jie labiau tinkami laikymui. Kai pastovi, pasidaro normalūs.


tai tu anuos kokį rugpjūtį kaip sudedi į dėžutes tai apie Kalėdas tik ištrauki?
Atsakyti
Va, paerzinsiu... Truputis vasariškos nostalgijos.. smile.gif

user posted image

Žinai, nelaikau aš tų pomidorų dėžutėse taip užkišusi, kad tik kalėdoms ištraukčiau. Jie gi vistiek po truputį noksta, tik laaabai lėtai. Per didesnį kiekį vis sunoksta po keletą pomidorų ir vis išsiimi kada jau matai, kad valgomas. Taigi tokiu būdu jų ir užtenka iki naujų metų, kartais ir ilgiau. Nekemšam kasdien kilogramais ir abiem žandais.

Šiais metais nedaug turiu, jie visai neskuba nokt vėsiai laikomi, tai gal kas trečia diena ir valgom.. Va tep..
Atsakyti
ne, nu neturi tu sąžinės.. ar gražu čia erzintis?..
Užpavydėjau dabar. Pas mane šiemet taip aukštai tokių didelių pomidorų išvis nebuvo doh.gif Nesuprantu - pas žmones nei vasarą karščių bezbožnų, nei rudenį šalčių nėra.
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 19, 08:53)

grazu wub.gif
edexa, tai ar nori dar habanerio is laiptines? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2010 10 19, 12:01)
nei rudenį šalčių nėra.

pas jas ten genetishkai modifikuoti pomidorai irnesakyk.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 19, 12:01)
Nesuprantu - pas žmones nei vasarą karščių bezbožnų, nei rudenį šalčių nėra.


Buvo pas mane tie bezbožni karščiai, o dabar ir šalnos ankstyvos, taigi mano šiltnamiukas jau tuščias. Per tuos didžiausius karščius kentėjo mano pomidorai, tai va, parodysiu kokiu būdu juos dengiau agroplėvele. Čia taip "plikai" atrodo šiandien.

user posted image

Nuo pietinės pusės, visą šiltnamio šoną dengiau ir, kadangi šiltnamis 5 metrų pločio, saulė kepino kitoje pusėje augančius, tai teko papildomai stogo dalį dengt. Žiemai, aišku, nuimsiu viską, tik reik kopėčias atsinešt...ale taip tingisi ropinėt palubėm...

Pardon, kad su tokia fotke truputį temą pateršiau...gal kitur reikėjo eit... tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 19 spalio 2010 - 12:47
QUOTE(Edexa @ 2010 10 19, 13:46)
šiltnamiukas jau tuščias
... 5 metrų pločio,

blink.gif lotuliukas.gif

seniai jau norejau pamartyt kaip tas "shiltnamiukas" atrodo biggrin.gif
i tavo shiltnamiuka kooks 15 mano shiltnamiu tilptu doh.gif lotuliukas.gif

Galesiu dabar apie toki svajoti kokius 50 metu i prieki lotuliukas.gif

ech, fainai kaip tau tokiuose plotuose darzininkauti wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 19 spalio 2010 - 12:49
QUOTE(Casual @ 2010 10 19, 13:48)
blink.gif  lotuliukas.gif

seniai jau norejau pamartyt kaip tas "shiltnamiukas" atrodo biggrin.gif


lotuliukas.gif ...čia ne visas, trūksta trijų metrų ilgio...fotkindama vieną ketvirtadalį su savo užpakaliu užsėdau... lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Casual @ 2010 10 19, 13:43)
edexa, tai ar nori dar habanerio is laiptines?  biggrin.gif


Aha... blush2.gif rašiau tau į a/ž, bet ten kažkas užstrigo, tai taip ir liko atsakymas kabėt.. sakiau, gal man ir vieno vaisiuko pipiriuko bus gana. Gal dar tas kotas pavasarį atsigaus... unsure.gif
Tik kad į Kauną nežinau kada lėksiu. Vis nėr tinkamos progos.
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 19, 14:14)
Tik kad į Kauną nežinau kada lėksiu. Vis nėr tinkamos progos.


bele kada 4u.gif du gyvena laiptineje biggrin.gif laukia mylinciu namu ir didelio shiltnamio lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutes ,
mes siemet pirma karta surentem siltnami ir auginom pomidorus .

na visokiu nuotykiu buvo daugiau , nei pomidoriu , bet kazkiekju paragavom . Kai valgiau , dar MB paklause ar zinau sio darbo vaisiaus savikaina ? smile.gif

o kitiems metams zadam irgi sodinti . Patarkit del veisliu , dabar turejom 2 rusiu - vieni negalo auksti , pomidoru beveik nebuvo , genejau ir genejau juos - nes raizgesi palubej ,vis rist reikejo
o kiti
mazi iki 70 cm - rist nereikejo , geneti irgi - vaisiu daug tik labai jau velyvi buvo - ta dalis nebespejo prinokt

noreciau tokiu ,kur maziau genet ir daugiau visiu butu - patarkit
Atsakyti
QUOTE(jolitamaria @ 2010 10 19, 15:30)
noreciau tokiu ,kur maziau genet ir daugiau visiu butu - patarkit


Deja, turiu jus nuvilt, tokių tobulų pomidorų nebūna. Jei norit kad būtų daug vaisių, teks rinktis aukštaūgius pomidorus ir leisti jiems auginti du stiebus. Derlius būna gerokai didesnis, nei auginant vienu stiebu. Tik jų bet kokios veislės pažastinius ūglius reikia nuolat visą vasarą genėt.

Jei nenorit genėt, rinkitės žemaūgius krūmelius, bet jų vegetacija trumpesnė, atitinkamai derlius mažesnis, negu aukštaūgių.
Atsakyti
[quote=Casual,2010 10 19, 13:48]
blink.gif lotuliukas.gif

tavo az pilna ax.gif aciu uz seklytes drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 10 19, 21:40)

tavo az pilna ax.gif aciu uz seklytes drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif


jau nebepilna biggrin.gif

aha, ishsiunciau - o parashyt pamirshau smile.gif
tikiuosi bus daigios ir derlingos 4u.gif
kol sekliukes paruoshiau tai dar ir pati tu 'neskaniuju" uzsimaniau - pasilikau ir sau dar kokias 10 seklu biggrin.gif
Atsakyti