Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2010 10 18, 10:50)
jums dar toks klausimas iškyla?  biggrin.gif  Sau auginamus pomidorus kuo tręšiate? Kuo nuo ligų purškiate? Esu įsitikinusi, kad dėl auginamų pardavimui retas kuris taip aplink šokinėja kaip mes čia apie savuosius.

Papildyta:
gal jūsiškis šiltnamis šildomas? Ar ne LT gyvenat?
Pas mane jau kadaise viskas nušalo  doh.gif  Naktim ir -8 būna  doh.gif
Papildyta:
likau be žado  blink.gif  blink.gif  blink.gif

o kur, leiskite paklausti, šituos Birsen įsigyti galima?

va cia ir slypi visa tiesa lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 18, 10:50)

gal jūsiškis šiltnamis šildomas? Ar ne LT gyvenat?
Pas mane jau kadaise viskas nušalo  doh.gif  Naktim ir -8 būna  doh.gif


Žemaitijoj mes gyvenam - gal kiek šilčiau pas mus, iki -5 tik buvo, bet nenušalo dar, gal dėl to, kad šiltnamis polikarbonatine danga 4u.gif
Aš nenuskyniau pomidorų, nes kambaryje labai suvysta man: nesirpsta, o vysta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 10 18, 11:00)
Žemaitijoj mes gyvenam - gal kiek šilčiau pas mus, iki -5 tik buvo, bet nenušalo dar, gal dėl to, kad šiltnamis polikarbonatine danga  4u.gif
Aš nenuskyniau pomidorų, nes kambaryje labai suvysta man: nesirpsta, o vysta  unsure.gif

mes irgi žemaitijoj, irgi polikarbonatas, irgi apie 10 daigų likę lotuliukas.gif
bet lyg pastebiu, kad nebesirpsta pomidorai, galvoju nurinkt, sirpint namuose unsure.gif
Atsakyti
nu nieko sau, vos ne tropikai Žemaitojoj, pasirodo. Gerai jūs ten įsitaisėt, pomidorus žiemą auginat. O mes čia, pietuose, šalam, drebam..
Atsakyti
už tai mes vasaros 'šilumos' tik du mėnesius teturėjom rolleyes.gif


beje, kaip geriausia laikyti nuskintus benokstančius pomidorus - kambary dėžėj tarp laikraščių sluoksnių?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 18, 10:50)

o kur, leiskite paklausti, šituos Birsen įsigyti galima?


Sėklų parduotuvėj, perku DELFIN, BROOKLYN IR BIRSEN, visos tos pačios S&G firmos. BROOKLYN irgi gerai ir ilgai laikosi. DELFIN jau prasčiau, jie minkštesni.

BIRSEN vasariniam valgymui per kieti, jie labiau tinkami laikymui. Kai pastovi, pasidaro normalūs. Tas pats kaip ir su žieminiais obuoliais. Laikau dėžutėse dviem-trim sluoksniais, kiekvieną sluoksnį perkloju laikraščiu.
Reikia vis patikrinti ar nėra gendančių, kad kiti neužsikrėstų.
Atsakyti
Ačiū, saintlina, už paaiškinimą. Tada man geriau tiktų 'Black cherry', nes, sakau, vaikai kaip uogas valgo. O derlingumas jų nesiskiria? Šiemetiniai 'Red cherry' buvo tiesiog aplipę raudonom kekėm. Gal jiems patiko augti saulėtoje terasoje po stogu (vazonuose vietoj gėlių), nes šiemet šiltnamio neturėjau (vyrai laikinai sandėlį pasidarė). Gal vasara buvo itin tinkama, bet net mano kaimynės ėjo ratais aplink tuos pomidorus ir negalėjo atsistebėti. Beje, mikuotuke, jei skaitai, tai ačiū Tau už daigus - čia taviškiai taip maloniai mane nustebino.
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 18, 08:22)
Pas mane tai gal tik kokiam porai mėnesių šviežių pomidorų užteks..
. Anksčiau beveik iki vasario mėnesio pakakdavo unsure.gif


va, va ... sakiau kad atsimenu kad kazkas dar ir vidury ziemos pomidorus savus valgydavo doh.gif bigsmile.gif
Edexa, iki taves koks troleibusas vaziuouja? g.gif lotuliukas.gif


nugi baltu pavydu biggrin.gif
o siaip tai medalio reik tokiems augintojams thumbup.gif
Atsakyti
black cherry pas mane siemet tikrai buvo negausus derlius, dar bandysiu kitais metais jei ir kitais taip nedauk ju bus tai vargiai ar dar auginsiu, o jie ir didesni uz vysninius pomidoriukus...
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 10 18, 16:15)
Edexa, iki taves koks troleibusas vaziuouja?  g.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif nuo tavęs iki manęs važiuoja tik tarpmiestiniai autikai ir traukiniai.... jei dar gražią koją autostradoj iškiši, tai autostopu dykai pamėtės.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 18, 16:28)
jei dar gražią koją autostradoj iškiši, tai autostopu dykai pamėtės.... biggrin.gif


tiek to, nekaišiosim tų kojų, važiuosim savu transportu. Susirinksim va visos norinčios ir atlėksim. Ruošk tuos pomidorus
essen.gif essen.gif

Dėl Black cherry - šiemet ir pas mane nebuvo labai gausaus derliaus. Bet pernai auginau ir Red, Ir Black cherry. Panašiai tų pomidorų buvo.
Lugne, auginkit kelis daigus tokius, kelis tokius ir palyginsit mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 spalio 2010 - 17:27
QUOTE(Edexa @ 2010 10 18, 17:28)
.. jei dar gražią koją autostradoj iškiši, tai autostopu dykai pamėtės.... biggrin.gif


su graziom kojom -problema doh.gif lotuliukas.gif
bet jei mojuosiu plakatu :"į POMIDORIŠKES pas EDEXĄ" tai gal kas nors bent iš smalsumo sustos lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Tada papasakosiu, kad ten pomidorai iki vasario noksta - ir atvaziuosim su visu vairuotoju biggrin.gif
Atsakyti