Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(karrinta @ 2010 10 12, 14:24)
Dziaugiuosi,kad patiko ir nors juose seklu buna nedaug,manau rasciau kam reikes. Tik pavadinimo nezinau. Mano katinui irgi kaip garnyras jie tinka biggrin.gif
user posted image



laba,jei galima butu ,noreciau pora seklikiu pirkt ar mainyt i kokias kitas.
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2010 10 13, 20:25)
laba,jei galima butu ,noreciau pora seklikiu pirkt ar mainyt i kokias kitas.

Galima smile.gif
Atsakyti
Labas. Esu nuolatinė šios temos skaitytoja ir pomidorų augintoja. Pati rašyti nesiveržiu, nes, kaip ir neturiu ko pasakyti. Viską jūs čia tobulai išmanot ir pridurti nėra ko. Pati kartais pasisemiu jūsų išminties, kuri, aišku, ateina per patirtį.
Bet dabar iškilo klausimėlis. Šiemet auginau "Red cherry". Labai patiko: derlingi ir skanūs. Mano vaikai pomidorų nelabai valgo, bet šituos kaip uogas nuraškė. Jūs čia visur minėjot "Black cherry". Tai dabar pasakykit kuo jie realiai skiriasi. Gal black dar geresni. Noriu apsispręsti kurių sėklų kitiems metams nusipirkti. Beje, kaip supratau, jie ne hibridai. Galima ir pačiai sėklų "pasigaminti".
Atsakyti
labiausiai skiriasi skoniu smile.gif 'Black cherry' kur kas saldesni. Ko gero, skaniausi iš mano augintų vyšninių.. O 'Red cherry' rūgštelės turi. Betgi kai kam būtent tokie labiausiai ir patinka mirksiukas.gif
Ir - taip, Black cherry ne hibridiniai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 17 spalio 2010 - 19:43
ech, dar pora dienu ir prasides POMIDORU BADAS verysad.gif
Beliko jau gal tik koks 12 pomidoru nesuvalgytu.......

kaip pas kitas?
iki kada turite pomidoru? g.gif pernai atsimenu kazkas oi kaip ilgai savus valge smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 10 17, 21:23)
ech, dar pora dienu ir prasides POMIDORU BADAS  verysad.gif
Beliko jau gal tik koks 12 pomidoru nesuvalgytu.......

kaip pas kitas?
iki kada turite pomidoru?  g.gif  pernai atsimenu kazkas oi kaip ilgai savus valge  smile.gif

Ech, es jau kokia savaitė, kai jaučiam pomidorų badą ax.gif Net ir sėklai padėtą iš jūsų gautą kaimynės veislinį mažius sukapojo biggrin.gif Aš jau po truputį konservuotus doroju essen.gif: Labai teigiamai vertinu žalius pomidorus su svogūnais, tokia super gera rūgštelė thumbup.gif
Atsakyti
aš jau senokai nebeturiu šviežutėlių, lapnoju konservuotus apsilaižydama. Nėr skaniau už pomidorus savo sultyse wub.gif Kaskart namie kova dėl atidaryto stiklainio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2010 10 17, 22:04)
Ech, es jau kokia savaitė, kai jaučiam pomidorų badą ax.gif Net ir sėklai padėtą iš jūsų gautą kaimynės veislinį mažius sukapojo biggrin.gif Aš jau po truputį konservuotus doroju essen.gif: Labai teigiamai vertinu žalius pomidorus su svogūnais, tokia super gera rūgštelė thumbup.gif


tai jei buvo seklai paliktas -reishkia visai neblogi buvo biggrin.gif
reiks vel is kaimynes prashytis nes savishkius irgi sulapnojom biggrin.gif
o konservuotu jokiu neturim siemet blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Pas mus jau irgi kokiai savaitei beliko: nebent dar sirps rolleyes.gif ... Dar šiltnamyje 10 daigų gyvena. Ypač gerai laikosi Elfin, Sprite ir Sugary. Jie nedidukai, daug nepriskinu, bet dar užtenka smile.gif Iš pradžių, šių veislių žadėjau neauginti kitąmet, nes kietoki, bet dabar norėčiau rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mane tai gal tik kokiam porai mėnesių šviežių pomidorų užteks.. Vasarą labai gerai derėjo, o šįmet su jų rudeniniu derlium kažkaip prastokai buvo. Anksčiau beveik iki vasario mėnesio pakakdavo unsure.gif

P.S. Ypač ilgai žiemą išsilaiko BIRSEN veislės pomidorai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 18 spalio 2010 - 07:25
vat koncervuotu se zelatina jau suvalgem pirmiausiai lotuliukas.gif tiesa turguj savaitgali pirkau paskutiniu siltnaminiu 1 kg 3 Lt. kaina, beje pirkau is netolimo kaimyno, jis augina pomidorus pardavimui cool.gif seklu is jo neprasau ir kaip zmones aplink sneka vienus pomidorus vienam siltnami augina sau, o kitus turgun veza g.gif vat idomu skirtumas kame
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 10 18, 07:23)
kaip zmones aplink sneka vienus pomidorus vienam siltnami augina sau, o kitus turgun veza g.gif vat idomu skirtumas kame


jums dar toks klausimas iškyla? biggrin.gif Sau auginamus pomidorus kuo tręšiate? Kuo nuo ligų purškiate? Esu įsitikinusi, kad dėl auginamų pardavimui retas kuris taip aplink šokinėja kaip mes čia apie savuosius.

Papildyta:
QUOTE(Asese @ 2010 10 18, 07:22)
Pas mus jau irgi kokiai savaitei beliko: nebent dar sirps  rolleyes.gif ... Dar šiltnamyje 10 daigų gyvena.


gal jūsiškis šiltnamis šildomas? Ar ne LT gyvenat?
Pas mane jau kadaise viskas nušalo doh.gif Naktim ir -8 būna doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Edexa @ 2010 10 18, 07:22)
Anksčiau beveik iki vasario mėnesio pakakdavo unsure.gif

P.S. Ypač ilgai žiemą išsilaiko BIRSEN veislės pomidorai.


likau be žado blink.gif blink.gif blink.gif

o kur, leiskite paklausti, šituos Birsen įsigyti galima?
Atsakyti