Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(saintlina @ 2010 10 07, 19:11)
ale kaip drastiskai pradejai - dviem trecdaliais iskart  blink.gif  Nu bet taciau iskart prie dievybiu pakilai.. prie saules..
(


tapsi SA?


nuėjau, pasiskyniau dar didelį bliūdą pomidorų vakarienei thumbup.gif daugiausia likusių -sweet million, penis ir geltoni vyšniniai..sun sugar gal..jau ir nepamenu smile.gif)

kitamet būtinai dar babushka selection (loretos sodai), penis, money maker.. triufelis šiemet man kotai nelabai, matyt keisiu kuo.. alicante vakavimui, prinsessa (ildi)..

vardinu vardinu ir žiūrau, kad didelių mažėja, lieka vis daugiau vyšninių.. pomidorai mažėja, vardas trumpėja..laikas ir kilogramams tirpt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RA @ 2010 10 07, 18:25)
tapsi SA?

kitamet būtinai dar babushka selection (loretos sodai), penis, money maker.. triufelis šiemet man kotai nelabai, matyt keisiu kuo.. alicante vakavimui, prinsessa (ildi)..



galiu ir S tapt, jei tik pades biggrin.gif

O Ildi auginai anksciau? As siemet turejau, bet kitamet nzn.. nebent koki viena.. ir to per akis butu.
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 10 07, 18:47)
Sveikos mergickos 4u.gif
kadangi aptarinejat veisles, tai pasisakysiu;
man derlingiausi is visu buvo balti pomidorai "Belasnieznyje".
buvau pasilikus tik viena daiga (shiltnamis mazas), tai ant to vieno bent koks 40 stambiu pomidoru uzaugo bigsmile.gif  tik tiek kad jie svelnaus skonio, ir labai sultingi - tai man nelabai.....
cia, jei pamenat, is tu seklu kur daugiau nei 10 metu senumo buvo  biggrin.gif
beje, jei kam is kaunieciu mirtinai norisi black cherry - galiu duoti pomidoriuka (liko dar keletas nesuvalgytu, lyg) 4u.gif

gal butu imanoma is jusu gauti kelias seklas tu baltu pomidoru? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 10 07, 22:38)
gal butu imanoma is jusu gauti kelias seklas tu baltu pomidoru? 4u.gif


mielai atiduociau kad ir pora pomidoru, bet tai kad jie hibridiniai unsure.gif
rashe merginos kad ir is hibridiniu kazka panashaus gauna, tai jei norite pameginti tai zinoma- galiu atsiusti 4u.gif

jie va dabar pas mus ant stalo leksteje dusauja, nes visi juos ignoruoja kol dar tu iprastiniu raudonu turim biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
realiai jie gerokai sviesesni - tik va kad jau tamsu tai ir nuotraukoj tamsesni gavosi smile.gif
na, kokie bebutu, bet tie 30 cnt kuriuos investavau i persenusias seklas- atsipirko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 07 spalio 2010 - 22:05
QUOTE(saintlina @ 2010 10 07, 19:29)
galiu ir S tapt, jei tik pades  biggrin.gif

O Ildi auginai anksciau? As siemet turejau, bet kitamet nzn.. nebent koki viena.. ir to per akis butu.


Pernai auginau. Smagūs vakuoti,. Ir nuskinta šakelę su pomidoriukais virtuvėj tikrai, kaip ir Regila sakė, iki po naujų metų prakabėjo.. Gal iki vasario net..
Šiemet pomidoriukų buvo daug mažiau, bet tikrai sėsiu. 1 ar 2, daugiau nereikia.
Šiaip aš visų po 2 - 3 sėju.. t.y. sėju gal daugiau, sodinu šiltnamin beveik visus po 3, kai kurių mažiau.. Man patinka įvairovė smile.gif))
Atsakyti
ir pas mane siemet diiiidele ivairove buvo. Bet kitamet, ko gero, maziau tos ivairoves bus g.gif
Atsakyti
lygiai tą patį sakiau pernai, po 14 rūšių.. nu jau kitais metais tai tikrai mažiau... šiemet ir to norėjos pabandyt, ir tų fainulkų Greisi atsiuntė.. ir tas inkišo daigą - pabandyk.. ir dar... vnž gavos, jaučiu, daugiau net nei 14.. doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
aš tai labai džiaugsiuos, jei pavyks apsiriboti 14 rūšių (kuo pati netikiu). Šiemet virš 30 buvo biggrin.gif
Ale va peržiūrėjau namie sėkliukes - ir to noriu, ir ano, o šito vos kelios sėklytės likę - kaip nesodint??? Manija kokia tai šitie pomidorai, hrrrr.
Atsakyti


Dalinausi kur tai. Tingiu ieškot - kompas darbinis lėtai dirba. Kiek pamenu, tikrai auginsiu Corazon (daauug sodinsiu), Sweet million, Black cherry, San Marzano (daug sodinsiu - konservavimui super), Russian Rose, Black Russian kelis. Tikriausiai ir kitokių po vieną-du daigelius pasodinsiu, nes sėklyčių bus likę. Bet va tuos išvardintus tai tikrai. Paėmus namie sąrašiuką dar paveizėsiu, gal dar ką verto dėmesio praleidau.
[/quote]


Norejau paklaust ,kas per pomidorai CORAZON ?Koks ju ugis ,pomidoru vaisiu dydis,spalva,skonis - vienu zodziu ju savybes ir kur isigijai seklas ?
Atsakyti
Nusalo visdelto pomidorai. ax.gif
Atsakyti
pokalbiai temoje kaip pavasari biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 10 07, 22:57)
mielai atiduociau kad ir pora pomidoru, bet tai kad jie hibridiniai unsure.gif
rashe merginos kad ir is hibridiniu kazka panashaus gauna, tai jei norite pameginti tai zinoma- galiu atsiusti  4u.gif

jie va dabar pas mus ant stalo leksteje dusauja, nes visi juos ignoruoja kol dar tu iprastiniu raudonu turim  biggrin.gif

Papildyta:
realiai jie gerokai sviesesni - tik va kad jau tamsu tai ir nuotraukoj tamsesni gavosi smile.gif
na, kokie bebutu, bet tie 30 cnt kuriuos investavau i persenusias seklas- atsipirko lotuliukas.gif

noriu,geriau pabandysiu ir zinosiu kas gavos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blakstiena5: 08 spalio 2010 - 21:06