Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(ratuto @ 2010 10 04, 14:07)
lotuliukas.gif  tai pas mani ir dabar dar dafyga green million.. smile.gif))

............. dar ir white įsirašiau į sąrašą smile.gif)))................



lotuliukas.gif artistės, panos.. ir aš taip pat.. senas pomidorų sezonas dar neužsidarė, o jau naujas atsidaro... pomidoras dar už žando užkištas, šiltnamis net sulinkęs nuo derliaus, o jau naujus sėjam... ir dar su tokiu įkarščiu thumbup.gif
Man patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
cai akim paganyt
http://www.nickys-nu...atoes/mahogany/
Neįprasti rusvi vyšnių vaisiai, saldus ir sultingi turintys šiek tiek dūmo skonį. patiko pabaiga teksto blink.gif
Atsakyti
aš sėdžiu rami kaip Paksas. Prisieksperimentavau šiemet iki ausų, tai kitiems metams nieko nebesisiųsiu. Atsirinkau, ką auginsiu. Sėklų turiu sočiai nuo pavasario - nei mažiausio noro internetinių puslapiukų pablusinėt, pomidorais pasigrožėt (aspsirgau, ar ką?? g.gif ). Na, iki pavasario kas ten žino, kaip bus. Tikriausiai sėklų parduotuvių vis dėlto nenuskriausiu...
Atsakyti
Saintlin, a jau dalinai mintim ką butinau sėsi ar dar ne? pasidalink..a?
Atsakyti
Ratuto, kas išdrįso nuėst tavo nicką?????? blink.gif

Dalinausi kur tai. Tingiu ieškot - kompas darbinis lėtai dirba. Kiek pamenu, tikrai auginsiu Corazon (daauug sodinsiu), Sweet million, Black cherry, San Marzano (daug sodinsiu - konservavimui super), Russian Rose, Black Russian kelis. Tikriausiai ir kitokių po vieną-du daigelius pasodinsiu, nes sėklyčių bus likę. Bet va tuos išvardintus tai tikrai. Paėmus namie sąrašiuką dar paveizėsiu, gal dar ką verto dėmesio praleidau.
Atsakyti
Gal kas, mergaitės, turit sėklyčių perteklių ax.gif mielai įsigyčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
aš sugebėjau prisirinkt vienintelių Russian Rose sėklų. Bet pirmąkart gyvenime rinkau, tai dar didelis klausimas, ar sudigs ten kas nors.
O visų kitų, berods, buvo dar. Bent jau Corazon ir San Marzano tai tikrai. Be to, juos ir LT įsigyt jokių problemų. Vietoj Sweet million tikriausiai galima Sweet 100 sodint, jų irgi pas mus yra.
Atsakyti
Saintlina, o aš norėčiau Black Cherry kelių sėklyčių blush2.gif blush2.gif Ar turėtum pasidalinti? ax.gif
Atsakyti
o tos Black Cherry ir Sweet million tik is internetiniu parduotuviu reikia siustis ar yra kur vilniuje pirkti? g.gif
nes laaabai ju noriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 07, 12:32)
Ratuto, kas išdrįso nuėst tavo nicką??????  blink.gif 

Dalinausi kur tai. Tingiu ieškot - kompas darbinis lėtai dirba. Kiek pamenu, tikrai auginsiu Corazon (daauug sodinsiu), Sweet million, Black cherry, San Marzano (daug sodinsiu - konservavimui super), Russian Rose, Black Russian kelis. Tikriausiai ir kitokių po vieną-du daigelius pasodinsiu, nes sėklyčių bus likę. Bet va tuos išvardintus tai tikrai. Paėmus namie sąrašiuką dar paveizėsiu, gal dar ką verto dėmesio praleidau.



žiauriai reik blogt.. pradėjau nuo niko smile.gif))))) taip a taip jau virš metį mani taip trumpyjo daug kas... pautau pasikeitimų poreikį smile.gif)

ačiūūūūūūūūū užsirašiau da kelis iš Tavo sąrašo smile.gif))
Atsakyti
Sveikos mergickos 4u.gif
kadangi aptarinejat veisles, tai pasisakysiu;
man derlingiausi is visu buvo balti pomidorai "Belasnieznyje".
buvau pasilikus tik viena daiga (shiltnamis mazas), tai ant to vieno bent koks 40 stambiu pomidoru uzaugo bigsmile.gif tik tiek kad jie svelnaus skonio, ir labai sultingi - tai man nelabai.....
cia, jei pamenat, is tu seklu kur daugiau nei 10 metu senumo buvo biggrin.gif


beje, jei kam is kaunieciu mirtinai norisi black cherry - galiu duoti pomidoriuka (liko dar keletas nesuvalgytu, lyg) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(RA @ 2010 10 07, 15:48)
žiauriai reik blogt.. pradėjau nuo niko smile.gif)))))


ale kaip drastiskai pradejai - dviem trecdaliais iskart blink.gif Nu bet taciau iskart prie dievybiu pakilai.. prie saules..
(Jei sitas metodas pades, pranesk, buk draugas biggrin.gif)
Papildyta:
QUOTE(dzigitas @ 2010 10 07, 12:34)
o tos Black Cherry ir Sweet million tik is internetiniu parduotuviu reikia siustis ar yra kur vilniuje pirkti? g.gif
nes laaabai ju noriu  ax.gif


bent jau iki siol nemaciau as ju Vilniuje. Tik, kaip minejau, Sweet 100 ir sweet 1000. Cia Million proteviai, tskant. Gal kitais metais uzves ir situ.
Papildyta:
QUOTE(madmuazele @ 2010 10 07, 12:27)
Saintlina, o aš norėčiau Black Cherry kelių sėklyčių blush2.gif  blush2.gif  Ar turėtum pasidalinti? ax.gif


gi eilinikart nepasirinkau as ju. Nuo praejusiu metu kazkiek uzsiliko.
Dar drauges pernai buvau prasiusi is Londono parvezt pagal iduota sarasiuka. Atveze.. Sako - nuejau pirkt, bet nei vieno pavadinimo neprisiminiau. Tai supirkau tokius, kur man graziausiai atrode biggrin.gif Lyg buvo tarp ju Black cherry g.gif Reiks perziuret atsargas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 07 spalio 2010 - 18:13