Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Jėzus marija.. ką dabar darysma, mergos?????????????????

supanikavau smile.gif)) \\\ale pažiejau, kai ko galima per ebey užsisakyt wink.gif)))
black million kol kas nerandu iš "mirtinai" reikalingų smile.gif)) ar jie black cherry vadinas? g.gif

Oj, Greisi smile.gif aš tik Tavo niką pamačiau, pamaniau, kad JAU siųst sąrašus smile.gif)))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ratuto: 02 spalio 2010 - 09:20
QUOTE(ratuto @ 2010 10 02, 10:15)
Jėzus marija..

Vajeeee, vajeeee.... nugi duok uždirbt ir lietuviškoms sėklų parduotuvėms smile.gif Pasirink nehibridinės sėklos iš savų pomidorų - pinigėlių sutaupysi...ciuckiui skanėstą nupirksi...
Atsakyti
...tyngiuuuuuuuuuuuuuu.. blush2.gif

nu ladno, aš jau rami.. smile.gif,.. visų degančių radau ebėjuj, o su tuo elgtis jau išmokau smile.gif).. ir dar radau žalių vyšninių į kompaniją ))) kad vakuojant būt raudoni, geltoni, oranžiniai, juodi ir žali smile.gif))

O tuos nehibridinius aš iš Loretos sodų...


Greisi, saulele, ačiū Tau labai, kad pernai mumi pasirūpinai smile.gif)..ir kad supažindinai su naujienomis smile.gif)) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 02, 07:15)
Ooooo, kokios rūpestingos pomidorinės augintojos, smagu. Suradau aš jums, naktibaldos, VESTUT ir DŽIGITUK adresiuką, pasirodo bais tvarkinga esu.... cool.gif

Vilnius, Žirmūnų 67 (pastatėlis truputį kieme, be jokių info, reik pačiam susiprotėt, kad ten parduotuvė....)

PATARIMAS: šiuo metu sėklų aplamai ieškoti dar ankstoka, tikrai niekur nebus jokio pikantiško asortimento. Anksčiausias metas pradėti paieškas - SAUSIO mėnesio pradžioje 4u.gif

aciuks.gif aciu didziausias 4u.gif Zinau, kad dar ne laikas, ale gi kaip rankos niezti... biggrin.gif
Atsakyti
Duosim lietuviams uždirbti,nes ,kad praeičiau parduotuvėje,tai tikrai taip nebus biggrin.gif
Atsakyti
as pernai is ebay siunciaus, siemet irgi pabandysiu vat tie pomidoriukai buvo Green Zebra, man patiko ir baklazanai, o jau paprikos parsisiunciau is JAV siuntejo tai dydis vos laikesi ant krumuko, pavadinimu buvo Geltonieji Varpeliai, tai varpeliai lotuliukas.gif blink.gif cieli varpai
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2010 10 03, 10:03)
paprikos parsisiunciau is JAV siuntejo tai dydis vos laikesi ant krumuko, pavadinimu buvo Geltonieji Varpeliai,

gal gali įmest nuorodą iš kur siunteisi? Būtų įdomu apžiūrėt.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 10 03, 10:51)
gal gali įmest nuorodą iš kur siunteisi? Būtų įdomu apžiūrėt.. ax.gif

tuojaus paziuriu lape, na va radau adresa: Ohio Heirloom seeds ir ju internetinis www.ohioheirloomseeds.com
apziurejau kad like seklyciu tai galiu kazkaip pastu persiusti keleta jei noresi, parasyk i AZ
na gal tu turesi kazka idomaus is pomidoriuku pasitvirtiniu auginime, P.S
atsiprasau uz off topic'a sioje temeleje tiesiog is kalbos isejo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 03 spalio 2010 - 14:33
siaip seklu uzsisakyti gana nebrangiai ir nedideliais kiekiais galima is sio anglisko puslapio
http://www.nickys-nu.../pages/veg5.htm

yra cia ir black chery ir ann rusian ir dar daug visokiu...man labai patiko is pernai uzsakytu snow white vysniniai, jie tokie sviesiai geltoni ir labai saldus thumbup.gif ...auginau ir black chery, tai abu auginsiu kitais metais...snow white ir skoniu ir derlingumu 1 vietoje, o 2 vietoje black chery, dar is vysniniu auginau gardeners delight ir sugela, tai abeji nepatiko..yaptingai sungela, visiskai be skonio...kaip zole, nei rustumo, nei saldumo, nors isvaizda ir delingumas neblogi kaip vysniniams smile.gif

dar siame puslapyje galima uzsisakyti amish paste,. kurie irgi labai derlingi ir skanus, maciau juos augancius pas pazistama, tai tikrai ispudingi smile.gif
p.s tik cia apacioje puslapio perejimas i toki puslapi - glasshouse/heirloom yra, tai ten pomidorai, kitokie nei pagal abecele
http://www.nickys-nu...veg5-tomato.htm
kai as siunciausi, tai atsiuntimas iki 2 svaru kainavo, o apmokejimas kortele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika1: 03 spalio 2010 - 20:24
o kaip Jums puslapiukas, nelabai pamenu bet man rodos GREISI, yra kazkada ji ikelusi, na bet jei pasikarotisu nepykit:
http://www.thetomatogarden.com/
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 10 02, 09:27)
ir dar radau žalių vyšninių į kompaniją ))) kad vakuojant būt raudoni, geltoni, oranžiniai, juodi ir žali smile.gif))


ale tu duodi - zaliu vysniniu e-bejuj ieskot blink.gif Nugis ant kiekvieno vysninuko krumelio gali pasiskint biggrin.gif Sezono pradzioj visas siltnamis, galim sakyt, green million.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 10 04, 10:07)
ale tu duodi - zaliu vysniniu e-bejuj ieskot  blink.gif Nugis ant kiekvieno vysninuko krumelio gali pasiskint  biggrin.gif  Sezono pradzioj visas siltnamis, galim sakyt, green million.



lotuliukas.gif tai pas mani ir dabar dar dafyga green million.. smile.gif)) ale kol anie green, tol bais neskanūs. O su tikrais green nuolat bėda (turėjau didelių) - kol nesprogsta, vis atrodo, kad neprinokę, neskinu doh.gif doh.gif doh.gif

su va, dar ir white įsirašiau į sąrašą smile.gif)))
Atsakyti