Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(dzigitas @ 2010 09 28, 06:55)
sveikutes.gal kas turite parduoti black chery ir million seklas ax.gif (nes pardaveja su kuria pirmai tariausi neatraso g.gif )
lauksiu jusu pasiulimu i az.geriausia butu vilniuje.


sweet million - hibridas. Surinktu seklyciu sodint neverta.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 09 28, 18:29)
sweet million - hibridas. Surinktu seklyciu sodint neverta.

o gal kas turite atliekamu arba ruosiates uzsisakyti,tai prisijungciau prie uzsakimo ax.gif labai jau jusu nuotraukose jie gundanciai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikuciai.Skainioju ir as dar pomidorus,bet jau paskutinius.Lieka siltnamyje tik cili. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 09 28, 17:29)
sweet million - hibridas. Surinktu seklyciu sodint neverta.


Pernai auginau MONROE hibridinius pomidorus ,buvau issiemus seklu kitiems metams,tai va ,siemet vel nusipirkau daiga MONROE POMIDORA -HIBRIDA ir pasisejau is savo seklu ,tai ir skoniu,ir kiekiu nieko nesiskyre vieni nuo kitu -uzaugo puikus pomidorai,tai tada kaip tai suprast?
Atsakyti
tiesiog Jums pasiseke. Pomidorai gali paveldet, gali ir nepaveldet geruju savybiu. Gali paveldet bet kurio is 'tevu' pliusus ar minusus.
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2010 09 30, 21:52)
Pernai auginau MONROE hibridinius pomidorus ,buvau issiemus seklu kitiems metams,tai va ,siemet vel nusipirkau daiga MONROE POMIDORA -HIBRIDA ir pasisejau is savo seklu ,tai ir skoniu,ir kiekiu nieko nesiskyre  vieni nuo kitu -uzaugo puikus pomidorai,tai tada kaip tai suprast?

Pirmaisiais metais dažniausiai pavyksta gauti "originalius hibridus", vėliau jau veislė nusivažiuoja... Mano mama taip irgi daro su kai kuriais hibridais. Atnaujina (t.y. nusiperka naujas sėklas) kas antrus trečius metus.

O aš perku...nepasitikiu surinktų sėklų veislės grynumu.
MONROE man patiko, stambūs, netrūkinėja vaisiai, vienodai noksta, auginsiu ir sekančiais metais, jau turiu prisipirkusi sėklų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 01 spalio 2010 - 08:55
QUOTE(Edexa @ 2010 10 01, 08:53)
Pirmaisiais metais dažniausiai pavyksta gauti "originalius hibridus", vėliau jau veislė nusivažiuoja... Mano mama taip irgi daro su kai kuriais hibridais. Atnaujina (t.y. nusiperka naujas sėklas) kas antrus trečius metus.

O aš perku...nepasitikiu surinktų sėklų veislės grynumu.
MONROE man patiko, stambūs, netrūkinėja vaisiai, vienodai noksta, auginsiu ir sekančiais metais, jau turiu prisipirkusi sėklų ax.gif


man si pomidoru veisle irgi labai patiko ,tai auginau jau 2 metus,norejau paklaust ,kur pirkai seklas? Kiek teiravausi ,niekur neradau...,tai teko paciai pasiruosti....
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2010 10 01, 20:02)
norejau paklaust ,kur pirkai seklas? Kiek teiravausi ,niekur neradau...,tai teko paciai pasiruosti....

Vilniuj, Žirmūnų gt., nr neprisimenu.. blush2.gif spec. sėklų parduotuvėj (panašiai kur shetelig'as, tik truputį toliau ir kitoj kelio pusėj) Ten visokių įdomių veislių būna.

P.S. nu jei mirtinai prisireiktų tikslaus adreso, bandyčiau pasiknaisioti užrašuose...kažkada kažkur turėjau...jei nepamečiau.. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 01 spalio 2010 - 19:23
Tai tu to adreso "nesiknisk" ,as vistiek ne vilniete...
Atsakyti
Edexa, jei nesunku paieskok adresiuko, noreciau prasisukt ten rolleyes.gif
Atsakyti
Ooooo, kokios rūpestingos pomidorinės augintojos, smagu. Suradau aš jums, naktibaldos, VESTUT ir DŽIGITUK adresiuką, pasirodo bais tvarkinga esu.... cool.gif

Vilnius, Žirmūnų 67 (pastatėlis truputį kieme, be jokių info, reik pačiam susiprotėt, kad ten parduotuvė....)

PATARIMAS: šiuo metu sėklų aplamai ieškoti dar ankstoka, tikrai niekur nebus jokio pikantiško asortimento. Anksčiausias metas pradėti paieškas - SAUSIO mėnesio pradžioje 4u.gif
Atsakyti
LABUKAS VISOMS 4u.gif
šiemet sėklų iš užsienio neužsisakinėsiu,nes pažiūrėjau kiek tiuriu,tai susilaikysiu.Kitą metą smile.gif .Labai labai daug darbų visokiausių,tad pomidorai palauks.
Buvo geras derlius,kad sirgo.
Greit susirašysime biggrin.gif ,kiek čia liko iki sėjos mirksiukas.gif
Atsakyti