Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(serzas @ 2010 09 08, 17:29)
Favoryt irgi sausi, nera tiek daug sulciu ir seklu, tai keciupui pats tas, tik ligojasi, trukineja ir nelabai kaip dera  doh.gif tikrai ju nebeauginsiu.
Siandien skyniau 100s&1000s tai nuo 11 krumu priskyniau 700 gramu, skaiciavau kiek nuo krumo nuskinu tai nuo lauke augancio apie 70 pomidoriuku, o siltnamyje 170, gal per visa sezona ant kiekvieno krumiuko ir uzaugo po koki 1000, bet tikrai ne po >3000 kaip rase pardavejas, gal ant chemijos ir butu imanoma pasiekti toki rezultata  doh.gif
dabar sedziu ir kemsu pomidorus kaip siemkes  thumbup.gif
Ar jus jau pradejot galines karpyti?  g.gif

Galunes, t.y. virsunes nukirpau turbut rugpjutis buvo, kazkaip savaime dasilo, kad nebespes vistiek jau vaisiu uzaugint/sunokint.

As viena ju(Britu) megstama veisle siemet auginau Sheryl, nepasakyciau, kad gausi, o ir skoniu nesuzavejo, gal nemokejau itikt biggrin.gif
vynuoginukai, tai geltonuju vienas tik daigas, bet jau pomidoriuku, tai tikrai gal arti 3000 biggrin.gif Gaila, kad tavie tukstantukai nelabai gausus 4u.gif
Man labai patiko is B&Q pirkti beef tomato daigai, tikrai daug ir dideli- vienas buvo 530g smile.gif tai kitais metais sitie tikrai bus.

Na ir black cherry neblogi, nepaskyciau, kad laaabai gausus, geltoniejiem vysninukam/vynuoginukams, tikrai nusileidzia.. beje,gal kas zinot? Ar si veisle hibridine, ar galima seklu pasilikt is ju kitiem metams?

Peniu reiks nusipirkt i LT gryzus, auginsiu kitais metais biggrin.gif
Atsakyti
Apskynus lapus, mano šiltnamyje maras apstojo smile.gif Nebelaistau visiškai 4u.gif Dabar sirpsta taip protingai lotuliukas.gif - nebereikia konservuoti smile.gif Užteks dar ilgam, jei nesusirgs ar neužeis šalčiai smile.gif
Atsakyti
Aš jau sutvarkiau šiltnamį, viską išroviau, išravėjau, liko tik rožė ir šalavijas, ir dar kelios gėlės, kurias jau kitais metais iš ten kelsiu į lauką smile.gif
Atsakyti
a mes dar skinam pomidorus..skinam... savaitė tikrai skinsim, gal ir dvi...
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 09 27, 18:59)
a mes dar skinam pomidorus..skinam... savaitė tikrai skinsim, gal ir dvi...

Jetau, kaip baltai pavydziu.. As dar tik mokinuosi pomidorus auginti. Atrodo, siais metais nelabai pavyko.. ax.gif
Atsakyti
tai kad šiemet aš jųjų beveik neprižiūrėjau iš tingumo, tai vat.. stengias iš paskutinių, kad kitais metais išvis neapleisčiau... bijo, gerbia...
Atsakyti
Pas mane irgi dar yra pomidoru, dar ir zydi kiti, kelis jau nukirpau, nes uzsiligojo stiebai, parudavo ir nudziuvo, beveik prie apacios. Paprika tik dabar pradejo nokti, ciliai jau visi raudoni, agurkai pradejo auginti pazastis ir agurkus, jau zadejau rauti lauk, bet dar bus keletas agurku thumbup.gif
Atsakyti
Pas mane šiais metais irgi nevykęs derlius verysad.gif
O gal kas parduodat agurkų, pomidorų, jei kam per daug blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ega @ 2010 09 27, 19:24)
Pas mane šiais metais irgi nevykęs derlius verysad.gif
O gal kas parduodat agurkų, pomidorų, jei kam per daug blush2.gif


kazi, ar siuo metu gali pas ka but didelis agurku ar pomidoru perteklius.
As vienam siltnamy irgi pomidorus jau iskrausciau lauk. Kitam dar dera po truputi.
Papildyta:
QUOTE(oplia-lia @ 2010 09 19, 11:21)
Na ir black cherry neblogi, nepaskyciau, kad laaabai gausus, geltoniejiem vysninukam/vynuoginukams, tikrai nusileidzia.. beje,gal kas zinot? Ar si veisle hibridine, ar galima seklu pasilikt is ju kitiem metams?


galima pasilikti seklu, ne hibridas smile.gif
Atsakyti
sveikutes.gal kas turite parduoti black chery ir million seklas ax.gif (nes pardaveja su kuria pirmai tariausi neatraso g.gif )
lauksiu jusu pasiulimu i az.geriausia butu vilniuje.
Atsakyti
atsiliepkite prasom visis, turintys pomidoru seklu pertekliu!!! sunglasses2.gif
Atsakyti
na geda parasyti bet siemet kazkaip i trasa eina pomidorai zelatinoje jau baigiam realizuoti g.gif kazkaip parduotuvej pomidorai dirstelejau tai kainos 5.70 uz kg, tai pirkau olandisku vysniniu uz 2 Lt., labai isbrange pomidoriukai deja, o beje norejau parasyti kad man labai tiko Green Zebra vakavimui ir skoniu jie liux, beje koncervavime luobele kietoka, bet vakavimui tikrai tinka rekomenduoju 4u.gif nes ir issilaiko isvaizda puikiai ax.gif
Atsakyti