Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Taip GREISI, na dar idedu kelias nuotraukas, siek tiek sumazinu kad neuzkrauti forumo smile.gif
user posted image
user posted image
P.S. biskeli sniuras ne vietoje nutyso biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo georgiana: 13 liepos 2010 - 09:46
Net nezinau ar dziaugtis ar liudeti g.gif Pas mane pradejo nokti pirmieji pomidorai siltnami gardeners delight, beda ta, kad jie dar nepaauge doh.gif Gal kokiu 2cm skersmens. Auga salia duru, pats krumas toks kudas.
Foto

Atsakyti
Mano vaisiai irgi nedideli. Net ir Buivolo širdis tokie nedički g.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif mes irgi pilnu tempu jau valgom pom. wub.gif pasirode mazi vysn. gelt.-turbut vysn. Greisi pomid. g.gif l.patiko Taifun ir Tolstoj thumbup.gif nasus kol kas thumbup.gif
Atsakyti
o jei pas maniskius is virsaus ant lapu sviesi deme, o po apacia sviesiai ruda kaip pelesis,,,kas tai?
aciu.
Atsakyti
NuliaX, tai rudoji demetlige, pas mane tas pats sad.gif nupurskiau su asiukliu, kiekviena diena apeinu ir apziuriu kiekviena lapeli, tik taip galima pristabdyt plitima.
Atsakyti
as daug lapu nukirpau-,tai tu bloguciu nesimato g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
noriu paklausti kokio ankstyvumo yra siu veisliu pomidorai: citriniukai, green zebra, juodasis triufelis? g.gif sodindama sumaisiau visas veisles ir nezinu kaip kurie atrodo, o gal kas turite nuotraukas kaip tos veisles siltnamyje atrodo ax.gif 4u.gif Armonika tai jau matau, o penis tai is tolo matosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 07 13, 22:10)
as daug lapu nukirpau-,tai tu bloguciu nesimato g.gif

gal negerai g.gif pagal lapus patresti zinai kuo g.gif
Atsakyti
as beveik visada tresiu per lapus, kad ir dilgelem. Uzraugiu, po 3 paru, neskiestu skysciu nupurskiu viska, tik lelijos nemegsta, o taip visiem patinka.
Del ligos, tai kartais reikia gerai pazlibint biggrin.gif pradzioj buna virsuj svelniai gelsva demele, kuri su laiku ryskeja, o apatinej, baltas pelesiukas, jis su laiku vis tamseja. Tad as skabau lapus be gailescio smile.gif
Atsakyti
oi labai aciu, begsiu lapu skabyti r asikliu rinkti, juos lyg tai virti reikia... g.gif
Atsakyti
Sveikutes, pas mane isvis kazkokia anomalija. Patys pomidorai kazkokie nenormalus, issikraipe, issiraite, formos padorios neturi. Negana to, kad ziedus augina nuo paciu lapu virsaus, o ne is pazasciu. Ryskiai bus kazkokie genetiskai modifikuoti doh.gif Bent jau vaisius duoda padorius, bet pats augalas nenormalus
Atsakyti