Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Edexa @ 2010 08 29, 18:29)
Nu pabandyk išpukšti vandens ir degtinės mišiniu. Daryk santykiu 1:1
Ekologiška.... smile.gif

ekologiska bet neekonomiska biggrin.gif gerai kad bomzu aplinkui nera, tai su zemem surytu viska biggrin.gif
O ar brendis arba viskis tinka, nes degtines kaip tai nelike namie g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 08 29, 20:29)
Nu pabandyk išpukšti vandens ir degtinės mišiniu. Daryk santykiu 1:1
Ekologiška.... smile.gif

Dar muilo pridėk,geriau būtų ūkiškas bet ar rasi tokio?degtinės gali ir mažiau pilt,aš tokiu "kompotu" pavaišinau amarus gauruotus,padėjo
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2010 08 29, 20:59)
Dar muilo pridėk,geriau būtų ūkiškas bet ar rasi tokio?degtinės gali ir mažiau pilt,aš tokiu "kompotu" pavaišinau amarus gauruotus,padėjo

Ukisko muilo tai tikrai nerasiu schmoll.gif bet turim nereikalingo, kazkokio s... braskinio, gal chemijos nebus ten? g.gif su chemikalais manau turetu buti biski brangesnis nei sitas biggrin.gif Kazi per kiek laiko jis pasisalins? nes svoguno laiskus ar petrazoles valgom nuolat, tai nesinoretu, kad burnoi putotu lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš taip nuo orchidėjų tuos amarus naikinau,nupurškiau palaikiau paskui nuploviau tą mišinį,nenorėjau kad gėlės numirtų nuo muilų
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 08 30, 00:21)
Kazi per kiek laiko jis pasisalins? nes svoguno laiskus ar petrazoles valgom nuolat, tai nesinoretu, kad burnoi putotu  lotuliukas.gif


Viskis, brendis, likeris netinka, pritrauksi smaližes skruzdėles...Tik degtinė, gali būti medicininis spiritas...

O tai ką, petražoles ir svogūnus neplautus valgai? Matysi, kai vabalų neliks, žoleles, svogūnus nuplausi ir valgyk į sveikatą, nieks nei burnoj, nei kur kitur tau ten neputos.... cool.gif
Atsakyti
Baigiasi jau pomidorai,tai irgi pagalvojau,kad kitais metais prie ankstyvuju reikes pasisodinti ir velyvuju."Celnokas" siemet buvo labai derlingas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 08 30, 06:54)
Viskis, brendis, likeris netinka, pritrauksi smaližes skruzdėles...Tik degtinė, gali būti medicininis spiritas...

O tai ką, petražoles ir svogūnus neplautus valgai? Matysi, kai vabalų neliks, žoleles, svogūnus nuplausi ir valgyk į sveikatą, nieks nei burnoj, nei kur kitur tau ten neputos.... cool.gif


Bet gi brendis ir viskis nera nei saldinti nei kokiais priedais paskaninti, tik azuolo statinese palaikyti g.gif seip skruzdeliu aplink nera, o ir i maisa kazi ar jos kraustytusi g.gif bet gl nerizikuosiu, reiks vaziuot snapso pirkt ir ryt ryte alc.gif
Atsakyti
Bet kaip gerai bus tada. Atsikandi pomidoro, apsinesi ir dainuoji sau patenkintas. Jei koks policininkas pakelej ir sustabdys, galesi i krutine mustis ir sakyti "tik pomidorus valgiau". biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2010 08 24, 21:02)
Merginos, labai norėčiau kitais metais auginti black cherry, gal būtų įmanoma įsigyt keletą sėklų, būčiau žiauriai dėkinga, praeitą metą pavėlavau GREISI dalinosi su merginomis, bet aš jų nebegavau schmoll.gif , tai šiemet pradedu iš anksto ieškoti blush2.gif

Labutis. Jei nori black cherry seklu parasyk man savo adresiuka galesiu issiusti. Zinoma nedaug blush-anim-cl.gif2:nes jau isdalinau, bet dar pasidalinsiu biggrin.gif
Atsakyti
sveiki.
gal dar kas nors turite idomesniu seklu pertekliu? mirksiukas.gif visai noretusi pabandyti ka nors naujo rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos.seklu uzsakimo dar nepraleidau? g.gif
Atsakyti
oi ne, tikrai nepraleidai biggrin.gif

O kad zinotume, kokias seklas pirkti kitiems metams, prasom visas, dar nepaviesinusias savo patirties, pasidalinti augintu veisliu pliusais ir minusais.
Kad kokios, galit viesinti ir dar karta, nieks nesupyks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 01 rugsėjo 2010 - 13:46