Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(ratuto @ 2010 08 23, 10:02)
.. ir dar būt gerai kokių green cherry, jei tokių yra smile.gif)


Yra....jei nuskinsi neprinokusius red cherry..bus green cherry..... tongue.gif

Man labai skanūs GREN ZEBRA smile.gif Turi rūgštelės, neskysti, tik odelė storoka...
Atsakyti
mergičkos,
tai kaip ten reik ką daryt su tuo seklu pasiruošimu kitiems metams? g.gif
pamokinkit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(EglVa @ 2010 08 22, 15:18)
Taciau turiu klausimeli del keistai nokstanciu pomidoru- ju pas mus kelios rusys siltnamyje auga, taciau visos noksta panasiai - su geltonom demem.
user posted image
Tos demes niekada nesunoksta (nors pats pomidoras ir pernoksta), tose vietose pomidoras yra kietesnis ir beskonis. Lauke auga keli pomidorai ir jie noksta normaliai.


Taigi, taigi ir mane domina sis klausimas, tik mano padetis blogesne. Mano pomidorai sunoksta tik per puse, apacia raudona, o virsus geltonas (toks kaip jusu pomidoru demeles).
Niekaip nerandu atsakymo. Klausinejau draugu, pazistamu, giminiu, artimuju, taip pat sio forumo dalyviu. Atsakymo iki siol nerandu..... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2010 08 23, 19:29)
Atsakymo iki siol nerandu.....  g.gif


Tai tiesiog tokia pomidorų rūšis. Ir ne viena tokia veislė yra. Man jie irgi nepatinka, todėl stengiuosi tokių veislių nepirkti. Ir nerinkite sėklų iš tokių pomidorų, nes ilgą laiką, metai iš metų renkant ir iš ne hibridų, pomidorai paprasčiausiai išsigimsta.
Bent kas keletą metų "atnaujinkite" nehibridinę veislę, nepagailėkite poros litų ir nusipirkite tą pačią, jums mėgstamą smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
pasidalinkit patirtim, kurios pomidorų veislės atspariausios ligoms. Pavyzdžiui, aš šiemet pati auginau tris veisles: logistika, fantazio ir viltis. Iš turgaus pirkau pepino (lygtai, galiu ir sumaišyti), vynuoginių ir dar keletą, kurių neatsimenu. Tai pirmieji susirgo fantazio, po to visi kiti iš paskos, o atspariausi logistika. Kitais metais auginčiau tik logistika, bet norisi kažkokios įvairovės, nesinori auginti tik vieną rūšį. O šiaip, tai kasmetai pomidorai suserga, šiemet gerai nors tiek, kad patys pomidorai nepūva (kol kas), tik lapai gelsta.
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 08 23, 15:26)
mergičkos,
tai kaip ten reik ką daryt su tuo seklu pasiruošimu kitiems metams?  g.gif
pamokinkit blush2.gif

http://www.google.co... ...l=lt&tab=wi
Atsakyti
QUOTE(mairux @ 2010 08 24, 09:22)
Sveikutės,
pasidalinkit patirtim, kurios pomidorų veislės atspariausios ligoms. Pavyzdžiui, aš šiemet pati auginau tris veisles: logistika, fantazio ir viltis. Iš turgaus pirkau pepino (lygtai, galiu ir sumaišyti), vynuoginių ir dar keletą, kurių neatsimenu. Tai pirmieji susirgo fantazio, po to visi kiti iš paskos, o atspariausi logistika. Kitais metais auginčiau tik logistika, bet norisi kažkokios įvairovės, nesinori auginti tik vieną rūšį. O šiaip, tai kasmetai pomidorai suserga, šiemet gerai nors tiek, kad patys pomidorai nepūva (kol kas), tik lapai gelsta.


Šiemet pas mane pomidorai iki šiol daugmaž sveiki (buvo keletas pageltusių lapų, bet juos skyniau, purškiau asiūklių, bazilikų nuovirais, laisčiau dilgėlių-taukių raugu + geras vėdinimas, dar stengiausi laistyti tik iki pietų ir reguliariai). Kitąmet būtinai sodinsiu Malachitovaja škatulka, Juodąjį Triufelį ir Babushka selection (visi pirkti iš Loretos, tikrai skanūs, derlingi pomidorai) ir dar keletą naujų rūšių bandysiu iš Tomato Fest. Sėklų parduotuvėse parduodami pomidorai ne itin sužavėjo - turiu Polfast (derlius didelis, bet kietoki, primena parduotuvinius), Betalux (išvis neverti dėmesio)ir Malinovyj Ožarovskij (gražūs, vaisių daug, bet nedidukai ir neypatingo skonio).
Atsakyti
Pas mane taip pat pomidorų pilna, niekuom nepurškiau, kaip tik lapas negražus aš tuoj nuskindavau, kelis kartus laisčiau su dilgėlių raugų.Antrus metus auginu tai šitie metai geriausi ax.gif
Atsakyti
Merginos, labai norėčiau kitais metais auginti black cherry, gal būtų įmanoma įsigyt keletą sėklų, būčiau žiauriai dėkinga, praeitą metą pavėlavau GREISI dalinosi su merginomis, bet aš jų nebegavau schmoll.gif , tai šiemet pradedu iš anksto ieškoti blush2.gif
Atsakyti
Rudenio viduryje užsisakinėsim,tai galėsi ir tu prisijungti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2010 08 24, 23:02)
Merginos, labai norėčiau kitais metais auginti black cherry, gal būtų įmanoma įsigyt keletą sėklų, būčiau žiauriai dėkinga, praeitą metą pavėlavau GREISI dalinosi su merginomis, bet aš jų nebegavau schmoll.gif , tai šiemet pradedu iš anksto ieškoti blush2.gif

Black Cherry tikrai verta auginti thumbup.gif
Beje, jie tokie rūgštesni, dhalia+++ atrodo ieškojo rūgštesnių ax.gif
Atsakyti
as tai is savo seklu kur sejaus tai visai nepatenkinta pomidorais nu bet kur pirkau is kedainiu siltnamiu seklas tai super pomidorai.o kokios dar geros veisles ir kokiu firmu parekomenduokit kitam metui gal geresni derliu turesiu
Atsakyti