Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(georgiana @ 2010 08 20, 11:21)
serzai ar pas tave siltnamyje zeme prasta, kad i maisus sodinai? pomidorus beje matau pas tave tokie patys kaip ir pas mane su dryziukais raudonieji tie, gal primintum veisle g.gif

Maisai ne del prastos zemes, o del to, kad jos ten isviso nera, siltnamis pastatytas ant betono.
Tie dryzuoti red zebra, nors man jie i green zebra panasesni g.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 08 20, 15:49)
Tie dryzuoti red zebra, nors man jie i green zebra panasesni  g.gif

Nu ne, SERŽAI, green zebra aš auginu, jie geltonai salotiniai su ryškiai žaliais dryžiais. Sunokusių vidus jų irgi salotinis. Čia pas tave tokie rausvi pablukę. Tikrai taviškiai red zebra smile.gif

Beje, ir vieni, ir kiti zebriukai labai savito skonio, ten yra kažko "nepomidoriško"...bet man tikrai jie patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 20 rugpjūčio 2010 - 15:36
QUOTE(Edexa @ 2010 08 20, 16:25)
Nu ne, SERŽAI, green zebra aš auginu, jie geltonai salotiniai su ryškiai žaliais dryžiais. Sunokusių vidus jų irgi salotinis. Čia pas tave tokie rausvi pablukę. Tikrai taviškiai red zebra smile.gif

Beje, ir vieni, ir kiti zebriukai labai savito skonio, ten yra kažko "nepomidoriško"...bet man tikrai jie patinka.

aga aisku tada, kad ir pas mane ged zebra bus smile.gif o skonis ju toks sakyciau rugstokas ir skiriasi nuo jaucio sirdies, as maziukus tai sukisu kartu su agurkais vakavimui ir beje maziukai dryziukus ne visi turi rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergiotes smile.gif 4u.gif

jungiuos ir as prie jusu, jeigu galima 4u.gif

siemet siltnami velokai nusipirkom/surinkom, tai ir daigai bele kokie. Daugiausiai visokie vynuoginiai/ vysniniai. Geltoni vysnynukai skanus ir daug ju. Na visu tu vynuoginuku nemazai, bet geniu, geniu, geniu..... Birzelio menesi i LT parvaziavus buvau, tai vyras aisku ne taip kaip reiketu juos pagenejo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , tai isvis isbujojo, kad as jau ten nebesusitvarkiau gryzus su jais....
Turiu viena juoda vysnynuka, bet nzn ar tai jusu minima black cherry. Nebloga siaip, tik sunku suprast man, kada jau prinokus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jaucio sirdys labai dziugina, ir genet maziau reikia ir pomidorai dideli ir nemazai ju, ka tik pradejo nokti smile.gif
Juodieji Rusai biggrin.gif irgi neblogi, dideli, bet dar nenoksta, tai negaliu daug apie juos ka pasakyt 4u.gif
vienas kazkoks, blyn, nebepamenu, kas per veisle, bet jau nesusipratimas kazkoks, vien lapai, lapeliai, vnz doh.gif

Agurkai ilgieji du daigai buvo, tai tfu tfu tfu, dauuuug turejom/ turim 4u.gif
paprika kazkokia nepatenkinta, pirktas daigas, nori dideles paprikas augint, bet pats augalas liliputas, tai nekaip jai ten sekasi biggrin.gif

kitais metais reiks paciai daigus augintis, tai nusprendziau, kad jau laikas info pradet rinkt apie veisles, kol ir vaizdine info galima pamatyt smile.gif
vyras antram vaikui neprikalbina, bet antram siltnamiui tai turbut pasirasysiu biggrin.gif

aij, tiesa, darzininkauju as Skotijoje 4u.gif , kur orai nelepina siais metais...kiekvienais metais biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos pomidoru augintojos,
Siemet pirmais metais auginu pomidorus, jau karteli, paklausiusiu patarimu, purskiau siltnami asiukliu nuoviru- lyg ir padejo, lapai nustojo demetis; taciau veliau vel prasidejo ta pati demetlige- bet cia jau tokia vasara, tikriausiai nieko per daug nepakeisi- siltnamyje ant takelio (jis zemiausiame lygyje yra), jau net samanos pradejo augti- ryskiai per daug dregmes ir nepadeda nei durys su langu nuolat atidarytos doh.gif Na, bet vasara i gala, tai demetlige jau nebaisi, nes pomidoru lapai praktiskai jau visi nuskinti tongue.gif
Taciau turiu klausimeli del keistai nokstanciu pomidoru- ju pas mus kelios rusys siltnamyje auga, taciau visos noksta panasiai - su geltonom demem.
user posted image
Tos demes niekada nesunoksta (nors pats pomidoras ir pernoksta), tose vietose pomidoras yra kietesnis ir beskonis. Lauke auga keli pomidorai ir jie noksta normaliai. Gal kas susidure su tokia problema? Kadangi darzas pirmametis, tai niekuo netresem, daigus auginom patys is pirktu parduotuveje seklu. Laistyti praktiskai nelaisteme, nes zeme siltnamyje nuolat slapia nuo lietaus. Tiesa, siltnamis is lanku ir su plevele.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EglVa: 22 rugpjūčio 2010 - 14:23
cool.gif
QUOTE(EglVa @ 2010 08 22, 15:18)
Sveikos pomidoru augintojos,
Siemet pirmais metais auginu pomidorus, jau karteli, paklausiusiu patarimu, purskiau siltnami asiukliu nuoviru- lyg ir padejo, lapai nustojo demetis; taciau veliau vel prasidejo ta pati demetlige- bet cia jau tokia vasara, tikriausiai nieko per daug nepakeisi- siltnamyje ant takelio (jis zemiausiame lygyje yra), jau net samanos pradejo augti- ryskiai per daug dregmes ir nepadeda nei durys su langu nuolat atidarytos  doh.gif  Na, bet vasara i gala, tai demetlige jau nebaisi, nes pomidoru lapai praktiskai jau visi nuskinti  tongue.gif 
Taciau turiu klausimeli del keistai nokstanciu pomidoru- ju pas mus kelios rusys siltnamyje auga, taciau visos noksta panasiai - su geltonom demem.
user posted image
Tos demes niekada nesunoksta (nors pats pomidoras ir pernoksta), tose vietose pomidoras yra kietesnis ir beskonis. Lauke auga keli pomidorai ir jie noksta normaliai. Gal kas susidure su tokia problema? Kadangi darzas pirmametis, tai niekuo netresem, daigus auginom patys is pirktu parduotuveje seklu. Laistyti praktiskai nelaisteme, nes zeme siltnamyje nuolat slapia nuo lietaus. Tiesa, siltnamis is lanku ir su plevele.

Pagaliau su foto susidorojau
Atsakyti
qq...

Iš visų mažųjų, pirktų iš Greisi, vienareikšmiškai įspūdingiausi Sweet Million..
Sun sugar per pus mažiau... Juliet..ai, jau ir nepamenu..dar trijų rūšių vyšniniams slėptis.

Babushka selecion iš Loretos sodų gausiausi.. liks ir trečiais metais, buivolo širdis suserga pirmieji antrais metais..nežinau ar sodysiu kitais.. nu ir kas, kad mb mėgstamiausi.

Penis..OOoooooooooooooooooo.. BŪTINAI smile.gif

Money maker irgi bus kitiems metams, Idil arba princess.. irgi liks.

Black Russian iš Greisi nugalėjo juodąjį triufelį skoniu, bet ne gausa..

Aplamai blogai su tais pomidorais.. nudegė daug.. O dabar lapai eina demėm...neatleistinai per stipriai. Chemija purkšt nenoriu. žolėm tingiu.. tai, sakau, užteks tiek, kiek bus.. smile.gif

O dabar skanioji dalis:

user posted image
user posted image

receptas:
BAZILIKŲ KVAPO POMIDORŲ PYRAGAS

Tešla:
· 10 g bazilikų lapelių
· 2 šaukštai ledinio vandens
· 125 g sviesto
· 250 g kvietinių miltų
· žiupsnelis druskos

Įdaras:
· 200 g tarkuotos mocarelos
· 2 kiaušiniai
· 200 ml 15 proc. riebumo grietinėlės
· 0,5 šaukštelio druskos
· juodųjų pipirų
· 6-7 bazilikų lapeliai
· 400 g vyšnynių pomidorų
· bazilikų lapelių papuošimui

Sumaišykite tešlą iš smulkintų bazilikų lapelių, sviesto, miltų ir druskos. Įpilkite vandens ir maišykite, kol suformuosite tolygų tešlos rutulį.
Tešlą prispauskite prie 26 cm skersmens pyrago formos dugno ir kraštų.
Paruoškite įdarą: kiaušinius išplakite su grietinėle, pagardinkite druska ir pipirais. Įmaišykite susmulkintų bazilikų lapelių ir tarkuoto sūrio. Įdarą supilkite ant tešlos, uždėkite vyšninių pomidorų.
Kepkite 180 temp orkaitėje 30 minučių.
Papuoškite truputį atšaldytais bazilikų lapeliais.

Papildyta:
Tešlą būtina laikyt šaldytuve.. sakau gal net kameroje su visa skarda..

MB patiko pomirodų rūgštelė, ale man gal norėjos skelt anuos pusiau..

naudojau Sweet million ir Sun sugar
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 08 22, 18:25)
qq...

Iš visų mažųjų, pirktų iš Greisi, vienareikšmiškai įspūdingiausi Sweet Million..
Sun sugar per pus mažiau... Juliet..ai, jau ir nepamenu..dar trijų rūšių vyšniniams slėptis.

Babushka selecion iš Loretos sodų gausiausi.. liks ir trečiais metais, buivolo širdis suserga pirmieji antrais metais..nežinau ar sodysiu kitais.. nu ir kas, kad mb mėgstamiausi.

Penis..OOoooooooooooooooooo.. BŪTINAI smile.gif

Money maker irgi bus kitiems metams, Idil arba princess.. irgi liks.

Black Russian iš Greisi nugalėjo juodąjį triufelį skoniu, bet ne gausa..


O dabar skanioji dalis:

BAZILIKŲ KVAPO POMIDORŲ PYRAGAS



aciu uz saunia info del veisliu! thumbup.gif 4u.gif
Black russian tai tikrai gausa nepasizymi, as dar is nesunokusiu matau 4u.gif na bet jei skonis geras, tai nors tiek smile.gif

O tas penis daug peniu priaugina? hihihi.gif

o skanioji dalis tai niammm niammm!! reiks sia savaite isbandyt, tu vysninuku, vynuoginuku yra siek tiek kaip tik prinokusiu smile.gif
Atsakyti
daug penių, daug.. smile.gif))) kekėm smile.gif))) ir skanūs smile.gif)) o vakuojant kartu su opvaliais... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ratuto @ 2010 08 22, 21:39)
daug penių, daug.. smile.gif))) kekėm smile.gif)))  ir skanūs smile.gif)) o vakuojant kartu su opvaliais...  blush2.gif

ne veltui peniai biggrin.gif , jauciu ne prieziuros per daug nereikia, tik karts nuo karto per siltnami su sexy apatiniais prasinest hihihi.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėl black russian,tai vietos tam augalui daug reikia .Iš šonų išleidžia tokias kaip ataugas ,o ten pomidorų pilna.Taigi pas mane jų nemažai.
Atsakyti
reiškia nebraukiam iš sąrašų. SKitamet vietos darysiu daugiau..nes skonis tai man jų labai..

Kitamet, mislioju, būtinai pabandysiu black cherry.. ir dar būt gerai kokių green cherry, jei tokių yra smile.gif) gal kas auginat žalius derlingus vyšninius?
Atsakyti