Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

as mergaites irgi su panasiu klausimu, norejau pasilikti seklu is jaucio sirdies pomidoro ir jis jau sunokes taciau atsirado puvinio juodu taskeliu, kazin ar as ji sekloms pasilikti galiu ? ar laukti kol visai supus? g.gif
Atsakyti
sveikos merginos,skubiai reikai pagalbos,kiek mazgaug reikia nukirpti virsuneles?gal kas galit nuotrauka imest 4u.gif
Atsakyti
Na as kerpu taip kad nesiliestu jau i stoga ir kad liktu dar kokie zydintys ziedai paskutiniai...
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif Merginos norejau jusu paklausti - ar galetu paveikti mano pomidoru issigimusi derliu per didelis zuvu kiekis supiltas i siltnami per ziema? Vyras zvejys, taigi visas mazas ir nusibodusias (ant ledo pagautas) zuvytes per ziema nesiau i siltnami, i is rudenio padarytas duobutes. Idomu ar tai galejo kaip nors paveikti mano pomidorus? Zuveliu buvo tikrai nemazai... g.gif g.gif g.gif

Kaip jus manote?
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2010 08 18, 22:38)
g.gif  g.gif  g.gif  Merginos norejau jusu paklausti - ar galetu paveikti mano pomidoru issigimusi derliu per didelis zuvu kiekis supiltas i siltnami per ziema? Vyras zvejys, taigi visas mazas ir nusibodusias (ant ledo pagautas) zuvytes per ziema nesiau i siltnami, i is  rudenio padarytas duobutes. Idomu ar tai galejo kaip nors paveikti mano pomidorus? Zuveliu buvo tikrai nemazai... g.gif  g.gif  g.gif

Kaip jus manote?


O kaip tas derlius issigimes? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 15, 17:02)
Tikiuosi Blakstiena5 nesupyks blush2.gif
KECUPAS

3kg pomidoru
10 galvuciu svogunu
2 stiklines cukraus
1 stikline acto 9% (pyliau puse tik)
5 sauktai druskos (nubraukti)
2 arbatiniai sauksteliai pipiru ( dejau viena karciuju kita kvepianciuju)
1 arbatinis saukstelis cinamono(nedejau, nemegsta mama)
10 vienetu gvazdikeliu

produktai sumalami mesmale,pirma sumaliau pomidorus ir pertryniau per
sieteli,kad nebutu odeliu ir seklu,o paskui visa kita.Tada viskas
sudedama ir virinama 1 val laiko(is pradziu kol uzverda ant stiprios
liepsnos paskui primazinau).Ant pacio galo idejau pora saukstu
krakmolo istirpinto saltose sultyse, kad gautusi tirstesne mase.

Šiandien kaip tik viriau šį kečupą, labai liuks gavosi, thumbup.gif man patiko , o ir šeimyna nesivaipė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 08 19, 00:10)
O kaip tas derlius issigimes? blink.gif



Apie tai kalbejau sioje temoje 27 psl.


P.S. Sorry, bet nenoriu kartotis uzimant temos erdve :ax
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritat29: 19 rugpjūčio 2010 - 20:37
Ritat29, kai retesnė temos dalyvė, tai nelabai ir spėja žmonės susekti, kas kam atsitiko, nereikia kelt įtampos biggrin.gif Kiek kg įdėjote žuvies į vieną duobę? lotuliukas.gif
Aš manau, kad tai nuo veislės, šiuo atveju galbūt nuo išsigimusios veislės priklauso.
Mano Juodas princas ir Japoninis triufelis nenoksta prie šakelės, ir man visai nepatinka dėl to. Tik tai, kad kitoniška spalva. Bet kitais metais norėsiu Black cherry, visos taip giria blush2.gif
Atsakyti
Sveikos
Parupo man tas keciupas g.gif sakykit kiek laiko jis galioja ir kur jus ji laikot? gal man daryti mazesni kieki kad nesugestu?

Calendra kovoti su amarais nepadeda schmoll.gif

Pagaliau ir i mano kiema svente atejo thumbup.gif Keleta dienu buvo silta ir saulute pasviesdavo retkarciais tai pradejo rimciau nokti pomidorai ir igavo normalu skoni thumbup.gif Alikante nebe toki sausi, tik odele labai kieta. Gardenersdelight igavo truputi rugstumo tai nebeatrodo kaip saldainiai thumbup.gif O red zebra tai rukstus kaip citria lotuliukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



O cia siltnamis pries 8 dienas
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
Ir mano numyletiniai kenkejei!
user posted image
user posted image

Uoj, istampiau puslapi 4u.gif ne tuos kodus nukopinau blush2.gif
Atsakyti
[quote=Osvile,2010 08 19, 22:09]
Ritat29, kai retesnė temos dalyvė, tai nelabai ir spėja žmonės susekti, kas kam atsitiko, nereikia kelt įtampos biggrin.gif Kiek kg įdėjote žuvies į vieną duobę? lotuliukas.gif
Aš manau, kad tai nuo veislės, šiuo atveju galbūt nuo išsigimusios veislės priklauso.


Manau itampa izvelgete tik jus blink.gif
O del zuvies, tai tikrai jos nesveriau lotuliukas.gif , bet kiek girdejau i duobute zmones deda po kelias zuvytes, o man isejo minimum 20 zuveliu i duobute
Atsakyti
serzai ar pas tave siltnamyje zeme prasta, kad i maisus sodinai? pomidorus beje matau pas tave tokie patys kaip ir pas mane su dryziukais raudonieji tie, gal primintum veisle g.gif
p.s. ne i tema bet prie to pacio kaip idom mamukes apseina su baklazanais na ne keptais zinoma gal juos galima saldyti ar koncervuoti? nerandu tinkamo apsisprendimo blush2.gif
Atsakyti
Ritat29, man su nervais netvarkoj tongue.gif
O jei rimtai, nemanau, kad tos žuvytės galėjo tai įtakoti.

Atsakyti