Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Natalėja @ 2010 08 15, 10:39)
paskykit ir man pamidorų padažo receptuką. Labai noriu šeimynai padaryti  ax.gif Ačiū



QUOTE(daivasen @ 2010 08 15, 14:03)
as ir noriu...


Tikiuosi Blakstiena5 nesupyks blush2.gif
KECUPAS

3kg pomidoru
10 galvuciu svogunu
2 stiklines cukraus
1 stikline acto 9% (pyliau puse tik)
5 sauktai druskos (nubraukti)
2 arbatiniai sauksteliai pipiru ( dejau viena karciuju kita kvepianciuju)
1 arbatinis saukstelis cinamono(nedejau, nemegsta mama)
10 vienetu gvazdikeliu

produktai sumalami mesmale,pirma sumaliau pomidorus ir pertryniau per
sieteli,kad nebutu odeliu ir seklu,o paskui visa kita.Tada viskas
sudedama ir virinama 1 val laiko(is pradziu kol uzverda ant stiprios
liepsnos paskui primazinau).Ant pacio galo idejau pora saukstu
krakmolo istirpinto saltose sultyse, kad gautusi tirstesne mase.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 15, 17:02)
Tikiuosi Blakstiena5 nesupyks blush2.gif
KECUPAS

3kg pomidoru
10 galvuciu svogunu
2 stiklines cukraus
1 stikline acto 9% (pyliau puse tik)
5 sauktai druskos (nubraukti)
2 arbatiniai sauksteliai pipiru ( dejau viena karciuju kita kvepianciuju)
1 arbatinis saukstelis cinamono(nedejau, nemegsta mama)
10 vienetu gvazdikeliu

produktai sumalami mesmale,pirma sumaliau pomidorus ir pertryniau per
sieteli,kad nebutu odeliu ir seklu,o paskui visa kita.Tada viskas
sudedama ir virinama 1 val laiko(is pradziu kol uzverda ant stiprios
liepsnos paskui primazinau).Ant pacio galo idejau pora saukstu
krakmolo istirpinto saltose sultyse, kad gautusi tirstesne mase.

Aš pyliau visą stiklinę acto, nes pomidorai buvo nerūgštūs.
Pomidorus nuplikiau ir nulupau. Sumaliau kombainu. Sėklyčių neišėmiau, nes dariau iš tų didžiųjų, kurie turi mažai sėklų - BullsHeart, VirginiaSweet, Russian 117 ir Anna Russian 4u.gif
Labai tiko Blakstienos5 pomidorų padažas prie makaronų ir ant picos thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif oi merginos labai saunu,kad ir jums patiko kecupas 4u.gif pernai as ji man rodos radau internete,negaliu savintis,bet mums visiems labai patiko thumbup.gif vakar toptelejo mintis,o jei i ji imaisyti truputi morku...manau ir turetu gautis neblogas skonis ax.gif gaminkit,skanaukit thumbup.gif
Atsakyti
........... o mano siltnami su visais pomidorais praejusi savaitgali skvalas nusinese............ kaip baisiai atrodo sodyba cray.gif cray.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2010 08 15, 22:28)
........... o mano siltnami su visais pomidorais praejusi savaitgali skvalas nusinese............ kaip  baisiai atrodo sodyba cray.gif  cray.gif


ojoi kaip liudna.... uzjauciu.... daigas jei nuluzta gaila, o cia su viskuom...... na, bent tiek paguoda, kad patys nenukentejot - o pomidoru dar bus ir bus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2010 08 15, 23:28)
........... o mano siltnami su visais pomidorais praejusi savaitgali skvalas nusinese............ kaip  baisiai atrodo sodyba cray.gif  cray.gif

labai labai užjaučiu verysad.gif baisu kai kartais gamta pasityčioja iš mūsų.Na bet bus tų pomidorų, jei ne šiemet tai kitamęt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Laimuška @ 2010 08 16, 02:28)
labai labai užjaučiu verysad.gif baisu kai kartais gamta pasityčioja iš mūsų.Na bet bus tų pomidorų, jei ne šiemet tai kitamęt 4u.gif

Atsakyti
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuška @ 2010 08 16, 01:58)

Koks mielas nosiukas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimuška @ 2010 08 15, 23:58)

Ale lygiai toks pats ir pas mane auga, tik raudonas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 08 16, 11:52)
Ale lygiai toks pats ir pas mane auga, tik raudonas  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Jetau.....SERŽAI.... blush2.gif nu taip viešai ir pliurpi kas ir koks ten pas tave auga... blink.gif suprantam visos, kad ne mėlynas....
Nu bet ką besakytum, vistiek mažiukas....
Čia gal reik rašyt į temą "už miegamojo durų"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edexa: 16 rugpjūčio 2010 - 12:42
user posted image

sveikos pomidoru augintojos,parodau ka isauginau be jokiu trasu bigsmile.gif tas didysis sveria 407 gr,seklos is greisi,tik pavadinimo nebezinau g.gif skanus,vidus vientisas.tas kitas raudonas auga kekem,medis aukstas,bet per stoga nelipa,patiko,black chery nelieka,tik parnesu,tuoj mazylis patvarko,labai jau skanus wub.gif tas geltonas tai citrina,pirktas turguj.
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 08 16, 13:31)
Jetau.....SERŽAI.... blush2.gif nu taip viešai ir pliurpi kas ir koks ten pas tave auga... blink.gif suprantam visos, kad ne mėlynas....
Nu bet ką besakytum, vistiek mažiukas....
Čia gal reik rašyt į temą "už miegamojo durų"...

doh.gif lotuliukas.gif
doh.gif doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

JOLKA999 oho kokie dideli pomidorai bigsmile.gif

as uzvakar is shiltnamiuko irgi jau prisiskyniau visa deze pomidoru wub.gif thumbup.gif
pas mus irgi Black cherry bene patys einamiausi biggrin.gif

GREISI, papasakok ka daryti-kaip seklytes reik susiruoshti??? reik kad pilnai nunoktu (iki nukritimo?) o kaip paskiau?? g.gif

o va laukinukai mano jau nuo visu tu ruko paklodziu pagavo kazkokia liga verysad.gif siandien nuskyniau deze sunokusiu, o kitus.....palikau tik visai visai zalius, isskyniau lapus ir chemijos bishki daviau blush2.gif blush2.gif na, tikiuosi vis maziau nei parduotuviniuose verysad.gif blush2.gif
Atsakyti