Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(*GREISI* @ 2010 08 13, 07:43)
Merginos kas iš manęs gavote black cherry?Ar pas visų black cherry?


pas mane tikrų tikriausi black cherry.
Aš kitais metais nedvejodama užvarysiu pusę vieno šiltnamio San Marzano - konservavimui tiesiog super. Ir dera gerai.
O pavalgymui Black cherry ir Sweet million wub.gif Iš didžiųjų labai patiko Corazon, Wirginia Sweet ir Russian pink ar kaip ten jie (pamiršau doh.gif )
Bet šiaip mane pyktis ima. Raudonieji sunokusieji tuoj baigsis, o naujų tai kaip ir nėr doh.gif Vyšniniai ir Juliet tik apkibę. Nebent lauke nokt pradės masiškai. Išeinu atostogaut, prisirinkau receptų, o pomidorų konservavimui pritrūks - kai šitiek prisodinau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 08 13, 10:05)
Pas mane tikriausiai black cherry user posted image...O is ju galima pasirinkti seklos?

paas mane irgi tokie,skanus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 08 13, 07:43)
Merginos kas iš manęs gavote black cherry?Ar pas visų black cherry?

Pas mane ir juodukai bigsmile.gif dera gausiai, labai patiko thumbup.gif

Atsakyti
Buvau nusistacius pries juodus pomidorus - o dabar tie juoduliai Black cherry patys paciausi wub.gif thumbup.gif Aciu GREISI uz "rekomendacija" ir seklas 4u.gif

saintlina, kaip as tu San Marzano pakest negaliu doh.gif su merginom daigais keitaliojomes, turejo kazkokie vysniniai uzaugt ant ishkeisto daigo, o uzaugo...... San Marzanas blink.gif doh.gif
konservavimu kl kas neuzsiimu, o valgyt jie-brudas. Jau sunoko -krist net pradejo, neimu - bet atsirado namie "motina Terese" (sunus) surinko tuos Smarzanus ir parneshe namo salotoms doh.gif oi daug reik grietines kad galetum juos valgyt doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 08 13, 10:05)
Pas mane tikriausiai black cherry user posted image...O is ju galima pasirinkti seklos?

Taip
Atsakyti
gal jau buvo kalbėta, bet neturiu kada skaityti visą temą per naują... kas gali būti pomidorams jei lapai dėmėti pasidarė, o iš kitos pusės lapo rudos dėmelės? Ar dar galiu išgelbėti? jei taip, ką daryti 4u.gif
Atsakyti
rudoji demetlige. Nebent chemija naudot, bet ar verta..
Atsakyti
Mano šiltnamyje taip pat pradėjo ruduoti, džiūti lapai... vos spėjo pradėti duoti derlių... liūdna... spėju, kad neužtenka išskinti pažeistų lapų. Kokios veislės atsparios ligoms?
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif visai esu atsilikusi ir apleidusi pomidoru tema,nebeturiu kada jos sekti ir nebezinau apie kalbat ax.gif pomidoru siemet pas mane per pus maziau,noksta nenoriai....labai skanus black cherry...mmm tokie miltingi...kitu nelabai is ragavau... jei kas dalinates kokiomis seklomis tai traukit mane i sarasa, rasykit i az, tikrai pasitaisysiu ir grysiu atsalus orams pas jusu 4u.gif laikykites mielosios drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstiena5 @ 2010 08 15, 11:23)
sveikos merginos 4u.gif visai esu atsilikusi ir apleidusi pomidoru tema,nebeturiu kada jos sekti ir nebezinau apie kalbat ax.gif pomidoru siemet pas mane per pus maziau,noksta nenoriai....labai skanus black cherry...mmm tokie miltingi...kitu nelabai is ragavau... jei kas dalinates kokiomis seklomis tai traukit mane i sarasa, rasykit i az, tikrai pasitaisysiu ir grysiu atsalus orams pas jusu 4u.gif laikykites mielosios drinks_cheers.gif

Blakstiena5, aš dariau pomidorų padažą pagal tavo receptą, kurį buvai parašius dar žiemą smile.gif Labai patiko šeimynai, darysiu dar, nes kad ir kiek stengiamės - neįveikiam visų išsirpusių, kad suvalgyti šviežius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 08 15, 11:34)
Blakstiena5, aš dariau pomidorų padažą pagal tavo receptą, kurį buvai parašius dar žiemą  smile.gif  Labai patiko šeimynai, darysiu dar, nes kad ir kiek stengiamės - neįveikiam visų išsirpusių, kad suvalgyti šviežius  ax.gif

paskykit ir man pamidorų padažo receptuką. Labai noriu šeimynai padaryti ax.gif Ačiū
Atsakyti
as ir noriu...
Atsakyti