Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

as blink.gif irgi pirma kart auginau Delizia,jie ant nuotraukos buvo nuostabus blink.gif is pradziu irgi graziai atrode-kol dar ejo pirmos kekes ir buvo zali blink.gif laukiau,dziaugiausi-galvojau ,patys graziausi ir skaniausi bus- bet l.nusivyliau..o dar maras...pas mane ju lauke daugiau priaugo,nei siltnamy smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritutė90 @ 2010 08 10, 19:39)
as  blink.gif irgi pirma kart auginau Delizia,jie ant nuotraukos buvo nuostabus blink.gif is pradziu irgi graziai atrode-kol dar ejo pirmos kekes ir buvo zali blink.gif laukiau,dziaugiausi-galvojau ,patys graziausi ir skaniausi bus- bet l.nusivyliau..o dar maras...pas mane ju lauke daugiau priaugo,nei siltnamy smile.gif



Gal jums patiks, bet man tai jie.... schmoll.gif
Ant pakelio ir man jie patiko, bet is tikruju labai erzina, kad ju virsus zalias, o apacia raudona. Visas virsus kietas ir praktiskai nevalgomas, taigi lieka tik puse pomidoro.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 08 10, 18:59)
Mes dar tik ruošiamės.Tai tiesiai į Lietuvą,kiek siuntimas?


Pomidorų kaina prie kiekvieno parašyta - standartiškai 3,95 arba 2,95 $.

Siuntimas kainuoja 5.95 $, žodžiu, apie 16 lt. Išsirinkau penkias pomidorų rūšis + siuntimas - gavosi apie 60 lt blink.gif . Bet labai jau man patiko, todėl negailėjau pinigėlių.
Beje, sėklų pakuotėse apie 30, man tiek tikrai nereikės, todėl, kas norėsite galėsim keistis arba parduoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2010 08 11, 09:16)
Pomidorų kaina prie kiekvieno parašyta - standartiškai 3,95 arba 2,95 $.

Siuntimas kainuoja 5.95 $, žodžiu, apie 16 lt. Išsirinkau penkias pomidorų rūšis + siuntimas - gavosi apie 60 lt  blink.gif . Bet labai jau man patiko, todėl negailėjau pinigėlių.
Beje, sėklų pakuotėse apie 30, man tiek tikrai nereikės, todėl, kas norėsite galėsim keistis arba parduoti  mirksiukas.gif

Nu mes planuojamės ne viena siųstis,nes pernai siunčiau per draugę.Nes jie dar pašte muitą uždeda.Tad siųsimės kartu ir dalinsimės pašto išlaidas.Ji man neparašo sėklų kainos ,arba mažesnę.
Atsakyti
Merginos, noreciau jusu patarimu, nezinau kas atsitiko mano pomidorams - raudonuoja tik apacia, o virsus geltonas. Seklas darau pati (seklu dave bendradarbe, seklos buvo atveztos is Rusijos pries n... metu). Pernai augo graziausiai buvo raudoni, dideli ir labai skanus, o siemet va kas:
user posted image

Idomiausia tai, kad tame paciame siltnamyje kitos rusies pomidorai prisirpsta puikiai, na o sitie... net nezinau... g.gif
Atsakyti
Rinkdavau pomidoru seklas, matydavau , kad derlius ir kokybe kiekvienais metais blogesnis, kol issiaiskinau, paskutiniais metais seklu galima nusipirkti tik hibridiniu, o tai reiskia , kad jos yra vienmetes ir uzaugusiu pomidoru seklos issigimsta, netenka savo geruju savybiu, tai galiu pasakyti is savo patirties
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2010 08 11, 09:16)
Pomidorų kaina prie kiekvieno parašyta - standartiškai 3,95 arba 2,95 $.

Siuntimas kainuoja 5.95 $, žodžiu, apie 16 lt. Išsirinkau penkias pomidorų rūšis + siuntimas - gavosi apie 60 lt  blink.gif . Bet labai jau man patiko, todėl negailėjau pinigėlių.
Beje, sėklų pakuotėse apie 30, man tiek tikrai nereikės, todėl, kas norėsite galėsim keistis arba parduoti  mirksiukas.gif

O jus cia negalit parodyti kaip atrodys jusu tie pomidorai?
Atsakyti
QUOTE(Senjora58 @ 2010 08 11, 22:14)
Rinkdavau pomidoru seklas, matydavau , kad derlius ir kokybe kiekvienais metais blogesnis, kol issiaiskinau, paskutiniais metais seklu galima nusipirkti tik  hibridiniu, o tai reiskia , kad jos yra vienmetes ir uzaugusiu pomidoru seklos issigimsta, netenka savo geruju savybiu, tai galiu pasakyti is savo patirties


Sutinku su jusu nuomone, bet tik is dalies, kadangi mano pomidorai isauginti is nehibridiniu seklu (nes manau senais laikais mazai tokiu buvo ir zmones patys darydavosi seklas). Tuos pacius pomidorus augina ir mano bendradarbe (seklas darosi pati n... metu), ir ji turi nuostabiausius, raudoniausius pomidorus, o as ne. Kyla klausimas kodel? Gal jiems ko nors truksta, gal as ka nors netaip darau?
Noreciau jusu nuomoniu... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritat29: 11 rugpjūčio 2010 - 22:08
[quote=ritat29,2010 08 11, 23:08]
Sutinku su jusu nuomone, bet tik is dalies, kadangi mano pomidorai isauginti is nehibridiniu seklu (nes manau senais laikais mazai tokiu buvo ir zmones patys darydavosi seklas). Tuos pacius pomidorus augina ir mano bendradarbe (seklas darosi pati n... metu), ir ji turi nuostabiausius, raudoniausius pomidorus, o as ne. Kyla klausimas kodel? Gal jiems ko nors truksta, gal as ka nors netaip darau?
Noreciau jusu nuomoniu... g.gif
[/quote
pomidorų veislės susikryžmino.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 08 11, 23:24)
pomidorų veislės susikryžmino.


Susikryzmino? Nesupykite, bet gal galima placiau, nes nelabai suprantu.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2010 08 11, 23:39)
Susikryzmino? Nesupykite, bet gal galima placiau, nes nelabai suprantu.... ax.gif

Nu augo šalia kiti pomidorai ir apsidulkino ,ar kaip čia išsireikšti nežinau.Tad sėklos ir nebe tos.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 08 11, 23:44)
Nu augo šalia kiti pomidorai ir apsidulkino ,ar kaip čia išsireikšti nežinau.Tad sėklos  ir nebe tos.



Aciu uz atsakyma! 4u.gif
Atsakyti