Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

ateinu ir as cia, gaila nuotrauka neikelsiu nes isvaziuojam iki pajurio tad namuose keliones ruosa, tad imesiu minciu:
jaucio sirdis Super;
Roma dryzuotukai patys tie, bet noretusi didesniu, labai jau mazutukai;
o tie vadina ling bybelio jau tokie nevyke, rodos valgai ir miltais atrajoji lotuliukas.gif
na nusigandau ne siemet tos veisles kuriu gyvenime nemegau Jaucio Sirdis, pasirode skaniausia g.gif
Atsakyti
Sveikutes, aš irgi šiemet nemažai pasisodinau jaučio širdžių, man tie pomidorai skaniausi, jie dideli, iš jų prisidarau pomidorų savo sultyse,niam niam kaip skanu, ypač vyrams patinka, tik bėda, kad jau baigiasi pomidorų derlius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukraus pudra @ 2010 08 09, 14:37)
Ca, pas mano uošvį irgi tokie. bet neskanūs man jie.  blush2.gif


dryžuoti irgi jau noksta, kiti dar tik kabo.
nors nepasakyčiau,kad jų yra daug. bet niekuom netrešėm, niekuom nepurškėm.



drinks_cheers.gif man irgi nerauksleti skanesni pasirode .

o kabikų ir pas mane yra nemažai biggrin.gif bet jau lyg pagauna nokimo pagreitį thumbup.gif
Laukinukų pomidorų apatinė kekė (iš 14 vidutinio dydžio pomidorų thumbup.gif ) jau irgi noksta thumbup.gif


QUOTE(Casual @ 2010 08 09, 14:37)
čia pas uošvius vaišinomės tai dar pas anytą paklausiu smulkiau to skanumo "detalių" biggrin.gif


didelį pomidorą į kokias 4 riekes , tada riekes barsto druskyte ir pipirais ir ant viršaus deda fermentinio sūrio masę su česnakais ir petražolėm ir majonezu.
Atsakyti
sveikutes 4u.gif mes tai pilnutempu valgom vysninius juodukus ,raudonukus, daug tu mazeliu ir privakavau rolleyes.gif bet kuris laikas apsedo matyt maras,ir derlius stipriai mazeja verysad.gif
o lauke kurie buvo pasodinti pomidorai-siemet derlingi,-dar daugiau nei siltnamy bigsmile.gif tik ta pati beda-maras apsedo unsure.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu parodyti jums savo pomidoriukus.... ax.gif
Stai taip atrode liepos pradzioje:
user posted image

Stai taip atrodo siandien:
user posted image
user posted image

O cia zalieji (tokia rusis, labai mesingi, sultingi, saldus):
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritat29: 09 rugpjūčio 2010 - 20:10
QUOTE(ritat29 @ 2010 08 09, 21:01)
Sveikos merginos, noriu parodyti jums savo pomidoriukus....  ax.gif
Stai taip atrode liepos pradzioje:
user posted image

Stai taip atrodo siandien:
user posted image
user posted image

O cia zalieji (tokia rusis, labai mesingi, sultingi, saldus):
user posted image

apačioje dideli pomidorai,o kaip ties viduriu auga?Tiesa o kokia veislė tie antri?Fainos fotkės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2010 08 09, 21:01)
O cia zalieji (tokia rusis, labai mesingi, sultingi, saldus):


mažu ir pas mane tokių yra g.gif
nes vienos rūšies niekaip nesirpsta laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2010 08 09, 21:01)
Stai taip atrode liepos pradzioje:

Stai taip atrodo siandien:



nerealu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
net sunku patiketi kad vos per menesi is tokiu nedideliu daigu tokie grazus sirpstantys pomidorai uzaugo thumbup.gif Na tikrai puikus rezultatai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Taip, tikrai sunku patiketi, kad galejo sitaip isaugti. Kai geguzes men. sodinau i siltnami jie tesieke 4-5 cm.
Rusiu pavadinimu tikrai nezinau, nes seklas darau pati.
GREISI domina kaip auga ties viduriu, taigi ikeliu foto:
user posted image

user posted image

Mano siltnamis nera didelis vienoje puseje auga tik 20 krumu, kitoje maziau (nes auga paprika).

Tiesa pamirsau pamineti, kad siemet pirkau seklas DELIZIA F1 (foto jie matosi is karto prie paprikos). Taigi merginos tokiu pomidoru as gyvenime nevalgiau doh.gif
Zinokit parduotuveje pirkti daug skanesni uz juos, jau tokia zoliu zole, kad net nemoku nupasakoti.
Atsakyti
Jau užsisakiau keletą pomidorų rūšių iš Tomato Fest ateinantiems metams. Dabar lauksiu, kada atsiųs thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2010 08 10, 16:30)
Jau užsisakiau keletą pomidorų rūšių iš Tomato Fest ateinantiems metams. Dabar lauksiu, kada atsiųs  thumbup.gif

Neblogi pomidorai, o kokia kaina, o gal aš nepastebėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2010 08 10, 16:30)
Jau užsisakiau keletą pomidorų rūšių iš Tomato Fest ateinantiems metams. Dabar lauksiu, kada atsiųs  thumbup.gif

Mes dar tik ruošiamės.Tai tiesiai į Lietuvą,kiek siuntimas?
Atsakyti