Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(mamkaa @ 2010 08 05, 07:56)
nu atleiskit uz ziopluma, bet tai pir nesupratau, ak reikia darytu su ta zole. Purksti juos nuoviru ar kaip?

Bitkrėslės. 300 g žalių arba 20 g džiovintų bitkrėslių žiedų užpilti 10 l vandens, palaikyti 3–5 val., pamaišyti. Nukošus purkšti pomidorus nuo lapų dėmėtligės, kitus augalus nuo rūdžių, erkių. Neatskiesta ištrauka purkšti avietes, braškes nuo kenkėjų
Atsakyti
nu neauga pas mus ta bitkrėslė, aplaksčiau kaip nevisprotė pamiškes, raistus, paupį. Gerai dar, kad auto kaip tankas važiuoja, tai jei būt reikėję diedą kviest iš kokio liūno traukt..
Gal ją džiovintą kokioj vaistinėj galima nusipirkt?
Nupurškiau vakar savo pomidorus Delfanu dėl visa ko. Gal netyčia padės?..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 05, 11:35)
nu neauga pas mus ta bitkrėslė, aplaksčiau kaip nevisprotė pamiškes, raistus, paupį.

lotuliukas.gif
Rasi kur nors netycia, pamatysi. Tiesiog kai labai ieskai tai ir nerandi smile.gif Ji sausumose auga. Raiste tik velnią rasi....
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 08 05, 11:27)
Raiste tik velnią rasi....


Na gal dar vandenį kokį simpatišką.. (prisimenu multiką 'Skraidantis laivas') biggrin.gif
Gal ta bitkrėslė dabar nežydi, užtat aš jos ir neatsekiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 05, 12:32)
Na gal dar vandenį kokį simpatišką.. (prisimenu multiką 'Skraidantis laivas')  biggrin.gif
Gal ta bitkrėslė dabar nežydi, užtat aš jos ir neatsekiau?  g.gif

Turėtų žydėti g.gif
Kaip ir Edexa sakė - ji mėgsta sausesenes vietas. Pas mus jų auga prie smėlio karjero, pamiškėse 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 05, 12:32)
Na gal dar vandenį kokį simpatišką.. (prisimenu multiką 'Skraidantis laivas')  biggrin.gif
Gal ta bitkrėslė dabar nežydi, užtat aš jos ir neatsekiau?  g.gif

Pilna visur biggrin.gif
Atsakyti
sveiki. na kaip jusu pomidoruderlius? as, tai nepasakyciau, kad dziuginantis. dar nera taip, kad butu tiek kiek reikia valgymui verysad.gif . bet ko gera, kai siltnamis ne visai prie namu ir ji aplankai 3 kartus per savaite, tai nera ko ir stebetis. o kaip pas jus? sunglasses2.gif sunglasses2.gif
Atsakyti
Gal kas zino kas tai http://s003.radikal....d77aebf0f31.jpg verysad.gif
ar jau cia galas, gal baisi liga? kaip galeciau pagelbeti?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 05, 12:32)

Gal ta bitkrėslė dabar nežydi, užtat aš jos ir neatsekiau?  g.gif


gal paguosiu- aš irgi (per toki karštį doh.gif ) bitkrėslės po pievą ir pamiškę ieškojau -neradau schmoll.gif Jonažolių nors vežimu vežk - o bitkrėslės nėra.
reiks kitos pievos ieškot biggrin.gif

pomidoriukai po truputį noksta. Suvalgiau 2 Black cherry. Negarantuoju kad prinokusius(tokie labiau pilki nei juodi g.gif ), bet skonis tikrai neblogas thumbup.gif
Papildyta:

QUOTE(..vijana.. @ 2010 08 07, 17:37)
ar jau cia galas, gal baisi liga? kaip galeciau pagelbeti?

čia tik stiebai pajuodavę ar ir lapai, vaisiai? g.gif
šiaip tai nieko gero tokie juoduliai - gal kas nors ką nors patars unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 08 07, 19:06)
čia tik stiebai pajuodavę ar ir lapai, vaisiai?  g.gif
šiaip tai nieko gero tokie juoduliai - gal kas nors ką nors patars unsure.gif


Pajuodave tik vieno pomidoro stiebai, lapai sveiki.
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 08 07, 21:26)
Pajuodave tik vieno pomidoro stiebai, lapai sveiki.

tai lauk tą pomidorą,psio..........
Atsakyti
QUOTE(..vijana.. @ 2010 08 07, 20:26)
Pajuodave tik vieno pomidoro stiebai, lapai sveiki.


rauk greiciau ta pomidora lauk. pernai pas mane taip vieno kotas pajuodavo, pagailejau, tai paskui kitu ir lapai ir kotai juoduot pradejo, o pomidoriukai put doh.gif purskiau cesnaku istrauka, tai kazkiek pagelbejo.
Atsakyti