Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Lotynė @ 2010 08 03, 21:02)
O tu nuvaryk į parduotuvę ir nusipirk prieskonių - kalendra arba arbatos - pipirmėtės mirksiukas.gif

O ta arbata bus is seklu kazi? o lapai ar stiebai tiks? g.gif Uzduotis nelengva unsure.gif As cia ruginiu miltu ieskojau jau kokius 2 menesius tik savaitgali radau uz kokiu 80-90km nuo musu doh.gif
Atsakyti
Arbata bus iš pipirmėčių lapų, o prieskonių turėtų būt kalendros sėklų (beje, tiktų ir džiovinti lapai kalendros).
Atsakyti
Priminkit, kas yra, kai trūkinėja vaisiai?
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 08 03, 21:45)
aga berry,bet daugiau vakavimui.Jauciu,kad neserga,o truksta kazko.Mano pomidorai ,kai asiukliais,britkeselem,paskui delfanu nupurskiau,tai visos ligos pranyko,o lapai zali zali.
Atleiskit dingo mano lietuviskas sriftas,reiks prie kompo padirbeti  doh.gif


aha, reiskia nedidelis nuostolis, kad nepirkau tu Berry. O taip skaniai foto atrodo..
Asiukliais buvau purskus, ir Biomixu taip pat. Na, pabandysiu Delfanu nupurkst.
As irgi darbe lietuvisko srifto neturiu..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 04, 12:47)
aha, reiskia nedidelis nuostolis, kad nepirkau tu Berry. O taip skaniai foto atrodo..
Asiukliais buvau purskus, ir Biomixu taip pat. Na, pabandysiu Delfanu nupurkst.
As irgi darbe lietuvisko srifto neturiu..

Nu asiūkliais kokia tris kartus nupurškiau,dar ta britkėsėle,saugo nuo dėmėtumo.
Atsakyti
As savo pomidorus pora kartu palaisciau cesnaku virsuniu mirkalu, jiems labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 04, 12:22)
As savo pomidorus pora kartu palaisciau cesnaku virsuniu mirkalu, jiems labai patiko thumbup.gif


ar turi omeny cesnaku ziedus?
Papildyta:
QUOTE(*GREISI* @ 2010 08 04, 12:15)
dar ta britkėsėle,saugo nuo dėmėtumo.


kaip ji atrodo? Gal cia ta baltai zydinti a-la dilgele? Atsiprasau uz durnus klausimus, as botanikoj visiskas abelis.. blush2.gif
Prisiminiau, kad ir tauke seniai nelaisciau. Ir taukes turbut miskas jau priauges, ir pomidorai verkia, o as, berazume, pamaciusi raudonu pomidoru viska pamirsau.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 04, 13:50)

kaip ji atrodo? ......as botanikoj visiskas abelis.. blush2.gif


lotuliukas.gif
linksmuolė....nu nereikia ir botanikos išmanyt - google po nosim...
Ir toji bitkrėslė auga ne tik prie namų, sodybų, bet ir pakelėse jų pakankamai smile.gif
Atsakyti
nu tik atskubejau pranest, kad jau atradau viska visagaliam goglyje ir gal dar nesu visai beviltiska, tai cia Edexa spejo mane pomidorais apmetyt. Grazuuu..
Nu bet vistiek sitos auksaziedes nepamenu, kad buc macius kur aplink g.gif Reiks paimt dzipa ir pasimalt po apylinke.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 04, 12:50)
ar turi omeny cesnaku ziedus?


Ziedu uzuomagas smile.gif tpfu tpfu tpfu, ane vieno kenkejo nera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 04, 14:13)
nu tik atskubejau pranest, kad jau atradau viska visagaliam goglyje ir gal dar nesu visai beviltiska, tai cia Edexa spejo mane pomidorais apmetyt. Grazuuu..
Nu bet vistiek sitos auksaziedes nepamenu, kad buc macius kur aplink  g.gif  Reiks paimt dzipa ir pasimalt po apylinke.

Kas nežino atrodo taip http://www.google.co...v...t=0&ndsp=20
Atsakyti
nu atleiskit uz ziopluma, bet tai pir nesupratau, ak reikia darytu su ta zole. Purksti juos nuoviru ar kaip?
Atsakyti