Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Sveikos,
norėjau paklausti, kada tinkamiausias laikas internetu (o gal yra kitų būdų) pirkti pomidorų sėklas? Kada kokie nukainavimai prasideda, kitam sezonui norėčiau įvairesnių veislių, o ne tų, ku maximose parsidavinėja smile.gif
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 08 01, 15:41)
tai kad neseniai įsigijau naują "muilinę", reik pramokt gaudyt kadrus...kad mano nosies galas pro kampą nekyšotų.... lotuliukas.gif Kada nors įmesiu tongue.gif


nosies galas tik papuos nuotrauka. Rodyk greiciau svajoniu siltnami. Nors gal ir nerodyk, tai paskui netrevosiu, kaip man tokio reikes g.gif O ir kopecias nuo pomidoro prie pomidoro kaskart tampytis tinginys butu..
Atsakyti
sveikos merginos. visiskai savarankiskai darzininkauju pirmus metus 4u.gif . sekasi pakankamai gerai, tik tie pomidorai kelia rupesciu. nokti jie pradejo mazdaug pries savaite, nusiskiname vos po kelis pomidorus. ar tai normalu?
Atsakyti
žinoma, normalu mirksiukas.gif Gal vėliau sodinti, gal vėlyvesnė veislė.
Atsakyti
Kadangi esu visiškai žalia pomidorų augintoja, tai kyla melejonas klausimų ax.gif
Vakar pastebėjau rūką laukuose (gal jis jau seniai yra, ale aš jį tik vakar patebėjau) todėl kilo klausimas ar reikia dabar nakčiai uždarinėti šiltnamį ar dar nebijot šitų rūkų g.gif
Atsakyti
aš pradėjau uždarinėt. Nors kai tokie karščiai vėl, tai net nežinau, ar ne geriau palikt nors naktim atvėst..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 03, 10:53)
aš pradėjau uždarinėt. Nors kai tokie karščiai vėl, tai net nežinau, ar ne geriau palikt nors naktim atvėst..


aš kol kas palikinėju unsure.gif ir net su atidaru rytais buna visas is vidaus aprasojes.... tai jei uzdaryt manau dar blogiau butu? g.gif


Aš savo pomidorų jau irgi nesuprantu - lauke (sodinti kur kas vėliau nei šiltnamyje) jau ima nokti, o šiltnamyje tik Betaliuksus kol kas nuvalgėm - visi kiti -net ir su 6 -7 sumegztom ir užaugusiom pomidorų kekėm - stovi žalut žalutėliai - vos vienas kitas bando paraudonuot.... net piktumas jau ima.....


Papildyta:
QUOTE(mamkaa @ 2010 08 02, 14:57)
nuriu ir as pasirodyti savais pomidorais.

as vis pykstu ant savo siltnamio, nes labai jau zemas gal bus kokiu poros metru, o dar is lanku statytas, tai isvis prie krasto nieko doro pasodinti negali, nes  tuoj virsune pradeda remtis.


labai gražiai pomidoriukai atrodo wub.gif


o ir šiltnamis bent jau nuotraukoj ganėtinai erdvus atrodo ax.gif
mano tai va tikrai prie žemės (apie 1,85 ugio ir gal 2,50 pločio wub.gif ) -irgi iš lankų ir irgi palei kraštą nieko sodint neįmanoma- bet ir tai džiaugiuosi, nes ir šitą gal tris metus zirziau kol pastatė blush2.gif mano svajonė būtų , kad bent 2,50 i ūgį ir 3 i plotį maniškis turėtų blush2.gif blush2.gif ech......

na, svarbu , kad pomidorų būtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 08 03, 13:25)
aš kol kas palikinėju  unsure.gif  ir net su atidaru rytais buna visas is vidaus aprasojes.... tai jei uzdaryt manau dar blogiau butu?  g.gif

Tai, kad vat, jei saviškį uždarysiu, tai ryte neturėsiu galimybės atidaryti, tai visą dieną ir šus jis mane. gal dar tie rūkai nėr tokie baisūs g.gif
Atsakyti
na, kai plevele dienom buna pakelta, tai vedinasi gerai. Bet is tiesu tai jau nebezinau, kaip cia siemet su tais pomidorais elgtis. Rukai pas mus jau tikrai dideli buna. Diedas mane eda, kad ir apsirgo mano pomidorai nuo ju (iki siol palikdavau atvirus siltnamius). Derliaus kol kas daug, bet kai uzsibaigs sitie didieji, tai turesiu tik vysniniu pavalgymui - viskas isdege ir nauju pomidoriuku neber doh.gif O dar ir pasiligoje dabar..
Lauke tikrai ir pas mane daug ir labai grazus. Jei tik neprades juoduot nespeje sunokt.

Papildyta:
QUOTE(Natalėja @ 2010 08 03, 12:34)
Tai, kad vat, jei saviškį uždarysiu, tai ryte neturėsiu galimybės atidaryti, tai visą dieną ir šus jis mane. gal dar tie rūkai nėr tokie baisūs  g.gif


oi, tada palikt atvira, nes tokiam karsty per diena bus amen pomidorams uzdarytiems.
Papildyta:
QUOTE(Casual @ 2010 08 03, 12:33)
aš kol kas palikinėju  unsure.gif  ir net su atidaru rytais buna visas is vidaus 
mano tai va tikrai prie žemės (apie 1,85 ugio ir gal 2,50 pločio  wub.gif ) -irgi iš lankų ir irgi palei kraštą nieko sodint neįmanoma- bet ir tai džiaugiuosi, nes ir šitą gal tris metus zirziau kol pastatė  blush2.gif  mano svajonė būtų , kad bent 2,50 i ūgį ir 3 i plotį maniškis turėtų  blush2.gif  blush2.gif  ech......

na, svarbu , kad pomidorų būtų  biggrin.gif


mano lankiniai siltnamiai ~ 4 m plocio. As i viena puse sodinu du aukstaugius ir viena zemaugi prie pleveles, kur augt vietos nedaug.
Ir as zirziau ilgai, kol prisiprasiau biggrin.gif Ir iki siol girdziu, kad neverta paciam augint, nes per daug as ten laiko praleidziu ir rezultatas neatperka vargo (kaip siemet). Mano diedas laikosi nuomones, kad kur kas paprasciau nusipirkt ir daugiau laiko skirt poilsiui.
Atsakyti
iskilo dar klausimas. ar galima viename stiklainyje konservuoti skirtingu veisliu pomidorus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 08 03, 12:52)
iskilo dar klausimas. ar galima viename stiklainyje konservuoti skirtingu veisliu pomidorus? blush2.gif


zinoma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ausra.ryte @ 2010 08 03, 13:52)
iskilo dar klausimas. ar galima viename stiklainyje konservuoti skirtingu veisliu pomidorus? blush2.gif

jei pomidorai taikaus būdo, tai galima...mano tai susimušė..geltonas pomidoras raudonam kad davė į akį.... blink.gif stiklainį atkimšau ir suvalgiau bjaurybes...

O jei rimtai, tai galima ne tik skirtingas veisles grūst į bendrą katilą, bet ir skirtingas daržovių rūšis, pvz. pomidorai ir agurkai, kriaušės ir cukinijos, cukinijos ir svarainiai..... tik turėk ką dėt smile.gif
Atsakyti