Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Velta-kepure @ 2010 07 31, 13:26)
atej kaimyne ir sako, nuskink tu tas virsunes, nes tau neisaugins pamidoru  ax.gif  ax.gif  ax.gif



Viršūnes reiktų nuskint TIK RUGPJŪČIO VIDURYJE, kad iki šalnų pomidorai spėtų paaugint ir panokint jau užsimezgusius pomidoriukus.
Atsakyti
[quote=Edexa,2010 07 31, 13:37]
Viršūnes reiktų nuskint TIK RUGPJŪČIO VIDURYJE, kad iki šalnų pomidorai spėtų paaugint ir panokint jau užsimezgusius pomidoriukus.
[/quot
Aciu, kad atsiliepiat.
bet mano pamidorai buvo sodinti kazkur menesi veliau, nei turejo buti pasodinti, kadangi taip uzsitese, tai pas mane is esmes dar tik ziedai na zinoma yra jau keleta sudetu pamidoriuku. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Velta-kepure @ 2010 07 31, 17:05)

bet mano pamidorai buvo sodinti kazkur menesi veliau, nei turejo buti pasodinti,

užpernai viršūnių išvis neskabiau...pernai skabiau, bet ne visiems pomidorams, tingėjau laipiot kopėčiom blush2.gif bet pomidorus ir vieni ir kiti mezgė, sakyčiau, vienodai.

Taigi šiais metais irgi neskabysiu, nes....tiesiog nepasiekiu...Pomidorai jau 3,5 metro aukščio. O kiek dabar žiedų doh.gif geltona kaip pienių laukas...Rudenį samdysiu bezdžionę, kad derlių padėtų nurinkt tongue.gif
Atsakyti
Edexa, tai kokio aukscio siltnamis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 31, 22:15)
Edexa, tai kokio aukscio siltnamis? g.gif


itariu kad nemaziau kaip 5 metru g.gif
o pomidorai daugiausia vaisiu veda kazkur ties ketvirtu metru mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 31, 22:15)
Edexa, tai kokio aukscio siltnamis? g.gif

4 metrai. Bet mano pomidorai auga dar aukštesni ir lenda per stoglangį.... Beveik kasmet rudenį lipu ant kopėčių pomidorų pasiskint. Juokinga, bet kartais užknisa..
Atsakyti
o man betalux visai nieko,vien del ankstyvumo ir gausaus derliaus juos verta auginti smile.gif

skanus pomidoriukai vysniniai-black chery,pirkti is greisi,minusas,kad be galo augsti biggrin.gif

vhite beauty-lyg toks pavadinimas,labai dideli thumbup.gif bet nera daug ju ax.gif dar vieni labai patinka,tik nepamenu pavadinimo[nufotkinsiu kada].pats medis aukstas,pomidorai vidutinio dydzio,auga kekem,graziai apvalus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Edexa @ 2010 08 01, 14:27)
4 metrai. Bet mano pomidorai auga dar aukštesni ir lenda per stoglangį.... Beveik kasmet rudenį lipu ant kopėčių pomidorų pasiskint. Juokinga, bet kartais užknisa..



blink.gif blink.gif bigsmile.gif na, nieko sau bigsmile.gif
maniau, pajuokausiu, o beveik atspejau doh.gif lotuliukas.gif tai nieko sau siltnamis! bigsmile.gif imestum kokia nuotrauka kada su shiltnamiu ir penkiametriniais pomidorais mirksiukas.gif ax.gif
mano shiltnamiukas pomidorams ui kaip per mazas verysad.gif kelis daigus, kur visai peraugo pradejau virshunemis aplink shniura i apacia vynioti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 08 01, 16:19)
  imestum kokia nuotrauka kada su shiltnamiu ir penkiametriniais pomidorais  mirksiukas.gif  ax.gif


tai kad neseniai įsigijau naują "muilinę", reik pramokt gaudyt kadrus...kad mano nosies galas pro kampą nekyšotų.... lotuliukas.gif Kada nors įmesiu tongue.gif
Atsakyti
Mano tai metro aukscio tiktai... pora aukstaugiu pomidoru kaip gyvateles susisuke doh.gif Bet nieko, augina pomidoriuku nemazai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 08 01, 15:19)
mano shiltnamiukas pomidorams ui kaip per mazas verysad.gif  kelis daigus, kur visai peraugo pradejau virshunemis aplink shniura i apacia vynioti  doh.gif


as arkas formuoju biggrin.gif Bet kad balvonai jau tiek virsuniu prileide padangese, kad tuoj per virsu nei dangaus nesimatys.

Mano pomidorai serga doh.gif Nebuvau sodyboj savaitele, tai sestadieni issigandau nuvaziavusi - visi lapai demeti. Pagal aprasymus lyg ir rudoji demetlige g.gif Skyniau skyniau, bet taip ir neisskyniau visu pazeistu lapu. Viena siltnami nupurskiau Previcuru, kita kol kas palikau. Ar padetu dar kokios liaudiskos priemones, ar jau be fungicido niekaip neapsieisiu?
Ir kas jiems, choleroms, blogai??? Plevele pakelta, vedinimas puikiausias. Dregmes tikrai ne per daug, sakyciau, net priesingai. Gal rukas pakenke?

Greisi, o tavo pirmoj foto ne Berry? Jei jie, kaip skonis? Labai gundziausi siemet juos pirkt, bet taip ir liko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 02 rugpjūčio 2010 - 09:45
nuriu ir as pasirodyti savais pomidorais.
user posted image
user posted image
sitie man labai grazus ir skanus
user posted image

4-5 metrai, svajoniu siltanmis, as vis pykstu ant savo siltnamio, nes labai jau zemas gal bus kokiu poros metru, o dar is lanku statytas, tai isvis prie krasto nieko doro pasodinti negali, nes tuoj virsune pradeda remtis. ir dar siemet prisiodinau, kazkokia neaiskia veisle, na tipo ankstyvi, be virsuniu kazkokie (kita karta nufotkinsiu), tik vieta uzima siltnami, i naudos jokios.

Ir as noreciau siltnamio 5 metru foto pamatyti, nors seile pavarvinsiu. Niu vistiek kada nors toki ir as turesiu.
Atsakyti