Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(daivasen @ 2010 07 28, 11:27)
user posted image greisi gal zinot kokie cia pomidorai, vaikai nurinko mano zymeklius neatrenku nieko....

Kažin ar čia čia ne Sugary arba Grape g.gif ? Aš iš GREISI turiu, tai tokie lyg ir rolleyes.gif
Sugary didesni už Grape. Grape dydžio kaip vynuogės, o Sugary dvigubai didesni g.gif
Abiejų rūšių pomidoriukai kietoki, tinka vežtis į gamtą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 28 liepos 2010 - 19:46
QUOTE(Vessta @ 2010 07 28, 18:02)
nu pas mane jie pailgi, ne apvalus g.gif

Ir dar alicante vidutinio dydzio ~5cm skersmens, o cia maziukai slyvinukai
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 07 28, 20:44)
Kažin ar čia čia ne Sugary  arba Grape g.gif ? Aš iš GREISI turiu, tai tokie lyg ir  rolleyes.gif
Sugary didesni už Grape. Grape dydžio kaip vynuogės, o Sugary dvigubai didesni  g.gif
Abiejų rūšių pomidoriukai kietoki, tinka vežtis į gamtą  smile.gif

Aciu clap.gif turiu abieju ir galvojau kas per pavadinimai tai sitie bus sugary user posted image, o sitie grape user posted image
Atsakyti
Tai kur gi visos dingo?
Man iskilo klausimas:
Pas mane nurudavo ziedeliai, cia turbut del buvusiu karsciu?
Labai graziai mezga pomidoras "Ciornyj Maur" tuoj ir ragaut galesiu.
Ir tikrai zinau, kad kitamet siltnamyje neliks nei vieno zemaugio pomidoro. Tik vieta uzima. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2010 07 30, 15:37)
Tai kur gi visos dingo?


pomidorus shiltnamiuose saugo biggrin.gif

žemaūgiai ko gero laukui labiau tinkami g.gif bent jau maniškiai žemaūgiai šiltnamyje susirgo, o lauke -ne ax.gif

man mano Burpese Delicious labai patinka (neziurint to kad dar toli gražu iki nokimo doh.gif ) - toookie dičkiai wub.gif tik tiek kad pas du dar visai mažus užpakaliukai kažkokie prasižioję-net viduj esančios sėklytės matosi blink.gif doh.gif tikiuosi, kai pradės didėti ir nokti , nepradės jiems per tas skyles sultys varvėti g.gif

Lauke Gardener's Delight pririshau prie medžio blush2.gif jau trys pomidoriukai nuraudo- kiti ruoshiasi smile.gif
Atsakyti
labukas,
atostogos galvoje,o ne pomidorai smile.gif
Tikrai lauke pomidorų lapai žali žali.Ankstyvas žemaūges veisles su tokia vasara,tai tik lauke.
Įkeliu lauke augančius pomidorus.Jau ne vieną suvalgėme.Auga gardens dilight,black cherry ir dar hibridas vyšninis.
Atsakyti
GREISI, tu juos paleidi ant žemės šliaužti? g.gif g.gif
na gal ir puiki mintis, bet itariu kad taip galima tik tada jei mulčiuota šiaudais?
mano vyšninukai bandys lipti į kriaušę biggrin.gif
o tie , kur šiltnamyje-išlindo laukan per langą doh.gif
Atsakyti
neraišioju smile.gif ,
o čia šiltnamyje
Atsakyti
Greisi, kokie pomidorai pirmoje foto?- tokia grazi pomidoru keke bigsmile.gif bigsmile.gif

As tai tik Betalux valgau... o jau pomidoru ant ju kiek daug, visi tiesiog aplipe... Bet tik, kad jie man beskoniai unsure.gif
Atsakyti
butu idomu jei prie kiekvienos foto butu pavadinimai blush2.gif ax.gif

man is paskutines foto pomidoras viens "su jumoru" - vos ne i ashtuoniuke susisukes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 07 30, 19:06)
žemaūgiai ko gero laukui labiau tinkami  g.gif  bent jau maniškiai žemaūgiai šiltnamyje susirgo, o lauke -ne  ax.gif


Pas mane tas pats, siltamyje susirgo, o lauke grazuoliukai.
Benito veisle visai nesusipratimas - kieti, neskanus. Apsisoviau juodai. Kadangi as marinuot nesiruosiau, tik valgyti, tai visa seimyna i situos kreivai ziuri. ax.gif
Atsakyti
Sveikos pamidoru ir pamidoriuku augintojos,
norejau jusu paklausti ( nes nelabai info randu) apie virsuniu nuskinima, atej kaimyne ir sako, nuskink tu tas virsunes, nes tau neisaugins pamidoru ax.gif ax.gif ax.gif
gal kuri atsakytu i si mano pirmokiska klausima:) ps.s pamidorus auginame pirmais metais.
Atsakyti