Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 27, 16:36)
Šitie skirti pastų darymui,todėl skonis būna kitoks
Howard German -
Russian 117 -
Japanese Truffle (juodieji triufeliai kaip loretos,o daugeliui,tai pomidorų pomidoras  smile.gif

Jie nėra neskanūs - tiesiog jų skonis kitoks, ne tiek ryškus - nei saldūs, nei rūgštūs smile.gif

Turėdami tiek GREISI pomidorų rūšių pasidarėm išlepę lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 07 27, 17:30)
Tolstoj lyg mama augino  g.gif , ne žemaūgiai jie? (nepamenu, kuo neįtiko...)
Brooklyn irgi girdėti  smile.gif  Jų vaisiai didesni už Taifun ar ne?


Tolstojus man labai i Taifuna panashus - kai uzauga -neatskiriu biggrin.gif
Brooklyn - vaisiai apvalesni (o seklos bent 2 kartus brangesnes)
Delfinai -su brooklyn'u labai panashus.


Atsakyti
Pagaliau nuskyniau pirmąjį pomidorą biggrin.gif kada bus kiti neaišku,oras atšalo,o ir šiltnamis pavėsyje g.gif Bet kitąmet jau šiltnamis bus normalaus dydžio ir saulės daugiau gaus. o kokie būtų geresni pomidorai aukštaūgiai ir kad mažiau reiktų genėt?
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2010 07 27, 21:24)
Pagaliau nuskyniau pirmąjį pomidorą biggrin.gif kada bus kiti neaišku,oras atšalo,o ir šiltnamis pavėsyje g.gif Bet kitąmet jau šiltnamis bus normalaus dydžio ir saulės daugiau gaus. o kokie būtų geresni pomidorai aukštaūgiai ir kad mažiau reiktų genėt?



As tai nespeju skinti pomidoru doh.gif nesusivalgo tiek,reiks kazka mastyt marinuot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgeresta @ 2010 07 28, 08:42)
As tai nespeju skinti pomidoru doh.gif nesusivalgo tiek,reiks kazka mastyt marinuot doh.gif

Pas mus dar tik prasideda pomidorai, kažin kodėl taip vėlai g.gif
O man skanu marinuoti žiemą raudoni... tai net norisi skystimą visą išgerti, tik kad actas nesveika...
Atsakyti
QUOTE(Lady Dy @ 2010 07 27, 22:24)
o kokie būtų geresni pomidorai aukštaūgiai ir kad mažiau reiktų genėt?

Nėra tokių aukštaūgių pomidorų, kad mažiau ar daugiau juos reiktų genėt. Juos reikia nuolat skabyti, visą sezoną. Užtai jie ir dera iki pat šalnų smile.gif
O žemaūgiai užderėjo tam kartui - šmaukšt, pasibaigė ir psio...
Atsakyti
QUOTE(Laima.g @ 2010 07 28, 09:20)
Pas mus dar tik prasideda pomidorai, kažin kodėl taip vėlai g.gif
O man skanu marinuoti žiemą raudoni... tai net norisi skystimą visą išgerti, tik kad actas nesveika...

Aš tai jau 6 stiklainius pomidoru sultyse užkonservavau ir šiandien jaučiu kokius 5 uždarysiu ax.gif
Atsakyti
user posted image greisi gal zinot kokie cia pomidorai, vaikai nurinko mano zymeklius neatrenku nieko....
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2010 07 28, 09:29)
Aš tai jau 6 stiklainius pomidoru sultyse užkonservavau ir šiandien jaučiu kokius 5 uždarysiu ax.gif


ir aš jau konservuoju thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Laima.g @ 2010 07 28, 08:20)
O man skanu marinuoti žiemą raudoni... tai net norisi skystimą visą išgerti, tik kad actas nesveika...


tai pomidorams actas visai nebūtinas. Puikiausiai laikosi savo sultyse tik su šiek tiek druskytės be jokio acto mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivasen @ 2010 07 28, 10:27)
user posted image greisi gal zinot kokie cia pomidorai, vaikai nurinko mano zymeklius neatrenku nieko....


man jie i ,,Alicante" panasus g.gif
Atsakyti
Labukas, mergaičiukės !
Kaip skaniai nuskambėjo: pomidorai savo sultyse.... Gal receptuką plačiai visuomenei paskelbtumėt? blush2.gif Taip ir jaučiu pomidorų skonį žiemą....Jau pradeda derėti derlius, tai perteklius atsiranda nepastebimai. Aš juos skinu vos tik pakeitusius spalvą, nes skaičiau, kad nuskinti greičiau sunoksta nei ant medžio. Teisybė, įsitikinau.
Tai laukiu receptuko ! blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2010 07 28, 09:29)
Aš tai jau 6 stiklainius pomidoru sultyse užkonservavau ir šiandien jaučiu kokius 5 uždarysiu ax.gif


Prašome pasidalinti gamybos procesu, nes naxalai pomidorai taip ilgai žali kaboję ėmė pasiutusiai rausti. Nespėsim visų valgyt ir dalyti.

Pernai man surūgo pomidorai savo sultyse... verysad.gif Kažką ne taip padarėm...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monada: 28 liepos 2010 - 12:15