Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

nu taip laiko dar yra,bet paskui per trumpą laiką tiek daug norinčių atsiranda doh.gif .O dar jeigu pamenate kaip vėlavo pernai,tad dabar tik dairomės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 27, 13:04)
nu taip laiko dar yra,bet paskui per trumpą laiką tiek daug norinčių atsiranda  doh.gif .O dar jeigu pamenate kaip vėlavo pernai,tad dabar tik dairomės  biggrin.gif

Aš tai norėsiu, Greisi, tavo daigų, jei liks ax.gif , nes neauga pas mane, pertamsu unsure.gif
Gal pirma eilėj prie daigų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asese: 27 liepos 2010 - 12:11
QUOTE(Asese @ 2010 07 27, 13:09)
Aš tai norėsiu, Greisi, tavo daigų, jei liks  ax.gif , nes neauga pas mane, pertamsu  unsure.gif
Gal pirma eilėj prie daigų  smile.gif

Jeigu vyras pastatys šildomą šiltnamį,tai daigų turėsiu.Nors šiaip nesigiriant ax.gif jau iki lapkričio pirmos savo name turėtume gyventi.Tai tikiuosi,kad vietos bus pakankamai.Nors geriausioje veietoje terasa padaryta,taigi saulės ten nebėra...
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 07 27, 12:27)
nu jūs duodat, merginos - dar šįmetiniai pomidorai vos pradėjo nokt, o jos jau visu greičiu naują užsakymą planuoja  blink.gif  lotuliukas.gif
Aš kol kas apie naujas veisles negalvoju. Palauksiu rudens, kada visos pasidalins įspūdžiais apie dabar auginamus pomidorus. Kokie derlingiausi, kokiems karščiai nė motais, kurie skanūs, kurie maži ir susisukę ir sirgt greit pradeda.
Parašykit kas nors, kaip sėklas tinkamai reik surinkt, kad kitais metais sudygtų  ax.gif  Kai kuriuos iš savųjų tikrai norėsiu ir kitais metais augint. Kai kurių, matyt, kaulysiu iš šiemet auginančių forumiečių..

Aš galiu pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais, kuriuos norėsiu auginti, o kurių ne ax.gif
Labai patiko, norėčiau auginti ir kitąmet:
Bulls heart - dideli, skanūs, netrūkinėja, dauuuug, dauuug yra thumbup.gif .
Virginia Sweet - irgi labai dideli, skanūs, gražiai atrodo geltonas vidus pomidoro smile.gif
Anna Russian - labai daug, dideli, skanūs, netrūkinėja thumbup.gif
Million - tikrai milijonas, skanūs, nedidukai, odelė nei kieta, nei minkšta 4u.gif
Black Cherry - skanūs, gražūs savo spalva, labai derlingi wub.gif

Neauginsiu kitąmet:
Howard German - tokie susisukęlapai ir labai nedaug užmegzta unsure.gif
Russian 117 - skanūs, bet kažko mažai jų pas mane ir susisukę....
Japanese Truffle - užmegzta daug, nesusisukę, bet mano šeimynai pasirodė beskoniai unsure.gif
Betalux - galima auginti vien dėl to, kad ankstyvi, šiaip skonis nelabai patiko.... Ir lapai jų vienintelių susidėmėjo....

Dar nežinau skonio, bet užmegzta daug, pomidoriukai vidutinio dydžio - Wite Beauty

Tai tik mano nuomonė, kitoms gali atrodyti visiškai kitaip smile.gif Juk dėl skonio nesiginčijama - kiekvienas jį turi savo 4u.gif



Papildyta:
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 27, 13:15)
jau iki lapkričio pirmos savo name turėtume gyventi.

Oi kaip šaunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 07 27, 12:33)
Aš galiu pasidalinti pirmaisiais įspūdžiais, kuriuos norėsiu auginti, o kurių ne  ax.gif


aciu 4u.gif Del Sweet million ir Black cherry tikrai sutinku drinks_cheers.gif
Anna russian ir Buls heart reiks pasizymet ir kaulyt seklyciu.
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 07 27, 09:20)
Ateinu ieškoti tų, ...  Metai iš metų sėju "Taifun" ir "Čiornyj Mavr" (šitie tinka  smile.gif , jau priskirti prie turinčių skonį), bet gi daugiau, kiek bandžiau veislių - nieks neįtinka.. Gal kas auginot "Taifun" ir žinot į juos panašių?



panashus yra Tolstoj (man tolstojaus daigai kazkaip geriau auga), dar gal Brooklyn ax.gif


as irgi jau apmastymuose ka kitais metais auginsiu biggrin.gif
laukiu nesulaukiu kol Burpese prinoks - vaisiai dideli ir vien vaizdas man patinka biggrin.gif
labai gausiai mezga balti "Belasniezhnyj" - bet kol kas prinokes buvo tik vienas - pasidalinom ant 7 tai skonio net nepajutau doh.gif lotuliukas.gif
graziai atrodo is GREISI ( 4u.gif ) gauti vyshninukai - bet dar irgi neragavom...
kol kas valgom tik betaliux- tuos kuriu kitais metais nesodinsiu del greito pasiligojimo blush2.gif blush2.gif ir Tolstojai po truputuka noksta - juos kas metai auginam, nes ganetinai skanus ir tinkami imti i keliones -kietoki.
Atsakyti
GREISI, is tavo nurodyto tinklapio man shitie patraukliai atrodo : http://store.tomatof...s_p/tf-0078.htm
gal esi auginusi? g.gif

o su tuo uzsakymu tai kaip? tu ishsirinksi kokiu nori seklu ir idesi sarasha ar kaip?
vel pas visas bus masinis "visko norejimas" doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
siemet dziaugesi mano drauge - keturi penktadaliai sudaigintu daigu netilpo i shiltnami tai ishkeliavo pas ja biggrin.gif o pas mane liko kaip kokiam Nojaus laive : kiekvienos rushies po viena (po 2 netilpo) lotuliukas.gif
Atsakyti
Skanus Burpees smile.gif Jau teko valgyt. As jau dauguma is savuju ragavau. Vos keliu pavadinimu dar nesunoke. Beauty ir Wirginia sweet is Greisi gautuju dar nevalgiau. Kiti, berods, visi jau nors po kelis pomidoriukus sunokino.
Atsakyti
Delfineuser posted image skanus ir labai neblogai veda....
betaliuxuser posted image pas mane taip pat lapai nuejo demem , bet vaisiu nemazai ir valgom jau nuo joniniu...
Kriausiniuuser posted image man skonis nelabai patiko, bet pamaisant i bendra bliuda tinka, ir vaikam labai patinka eina ir skina vis, tai dar del ju pasodinsiu pora daigu....
Blac chery irgi neblogi, bet kazkaip turiu tik viena kruma, aiskiai isdalinus busiu kai sumaise mergaite seklas...
Peniuuser posted image irgi nemazai, bet dar neragavau.
Dar yra prinokusiu bet pavadinimu neatrenku gal padesit...user posted image
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 07 27, 15:29)
panashus yra Tolstoj (man tolstojaus daigai kazkaip geriau auga), dar gal Brooklyn  ax.gif
as irgi jau apmastymuose ka kitais metais auginsiu biggrin.gif
laukiu nesulaukiu kol Burpese prinoks - vaisiai dideli ir vien vaizdas man patinka biggrin.gif
labai gausiai mezga balti "Belasniezhnyj" - bet kol kas prinokes buvo tik vienas - pasidalinom ant 7 tai skonio net nepajutau  doh.gif  lotuliukas.gif
graziai atrodo is GREISI ( 4u.gif ) gauti vyshninukai - bet dar irgi neragavom...
kol kas valgom tik betaliux- tuos kuriu kitais metais nesodinsiu del greito pasiligojimo blush2.gif  blush2.gif  ir Tolstojai po truputuka noksta - juos kas metai auginam, nes ganetinai skanus ir tinkami imti i keliones -kietoki.

Šitie skirti pastų darymui,todėl skonis būna kitoks
Howard German -
Russian 117 -
Japanese Truffle (juodieji triufeliai kaip loretos,o daugeliui,tai pomidorų pomidoras smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Casual @ 2010 07 27, 15:47)
GREISI, is tavo nurodyto tinklapio man shitie patraukliai atrodo :  http://store.tomatof...s_p/tf-0078.htm
gal esi auginusi?  g.gif

o su tuo uzsakymu tai kaip? tu ishsirinksi kokiu nori seklu ir idesi sarasha ar kaip?
vel pas visas bus masinis "visko norejimas"  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
siemet dziaugesi mano drauge - keturi penktadaliai sudaigintu daigu netilpo i shiltnami tai ishkeliavo pas ja  biggrin.gif  o pas mane liko kaip kokiam Nojaus laive : kiekvienos rushies po viena (po 2 netilpo)  lotuliukas.gif

šiemet auginu,bet dar neragavau.
Nu kas liks gal pasidalinsiu.O taip kas ką nori skaičiuojamės pinigus ir tiek.Taip lengviau man ,o tos dalybos į kelis šitmtus dalių,tai labai sunkus darbas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 07 27, 15:29)
panashus yra Tolstoj (man tolstojaus daigai kazkaip geriau auga), dar gal Brooklyn  ax.gif

Tolstoj lyg mama augino g.gif , ne žemaūgiai jie? (nepamenu, kuo neįtiko...)
Brooklyn irgi girdėti smile.gif Jų vaisiai didesni už Taifun ar ne?

Na ir būkit geros - kai rašot apie kokią veislę, tai prie apibūdinimo "skanūs" pridėkit dar vieną žodelį 4u.gif saldūs jie ar šiek tiek rūgštesni.. Esu tokiose paieškose, kad atidžiai seku veislių apibūdinimus 4u.gif
Atsakyti
Greisi, tai jei bus skanus - pasisakyk ax.gif biggrin.gif

Baisiai knieti ir man pasirodyt su savo kukliais 'pasiekimais" . kadangi bus puslapyje paskutinis pasisakymas tai gal nepyksit jei netyciom patampysiu puslapi - nelabai man sekasi su nuotrauku ikelimu blush2.gif

Jei atsimenat sakiau kad pirkau nukainuotas rusishkas ne maziau kaip 12 metu senumo seklas (Geriausios iki 2000, o po apacia antspaudas"geriausios iki 1998 doh.gif ) tos "senienos" tai mano balti ir tigriniai pomidorai, kurie puikiai auga ir dera:
balti ir tigriniai - bus po kokias 8 kekes po 5-8 pomidorus. Balti dideli o tigriukai mazesni apvalus. tigriukai pas drauge shiltnamyje buvo patys pirmieji pradeje nokti, pas mus kol kas sunoko tik 2. Atrodo graziai - bet skonis nera ypatingas- gal irgi tiktu pasakyt "rugstoki" labiau nei saldus (bet uz Taifun tai minkstesni ir truputi mazesni)
Pasirodom tuos kurie neprinoke-prinoke greit i pilva imesti buvo blush2.gif
user posted image
batlas tas kur stambus arciau, o tigrinuku keke toliau .

is arciau tigriukai:
user posted image

is arciau baltukai:
user posted image

Burpesai i kadra dviese nelabai telpa biggrin.gif
user posted image

ir mishkas Tolstojaus-Taifuno-Bruklyno
user posted image

atsiprashau uz nuotrauku kokybe- daryta mobiliuoju blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 27 liepos 2010 - 17:02