Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Prie pirkimo jungciaus ir as. 4u.gif
Pas mane silnamy geriausiai auga Juodasis princas. Tiesa pasakiu jis mane maloniai nustebino. Tik nezinau kaip skonis, nes dar neprinoke.
O valgom jau Marissa ir Marfa. Siu veilsiu pomidorai grazus,labai gerai auga, bet skonis primena parduotuvinius, matyt kitais metais teks keisti kitomis veislemis. Aisku, gaila, kad buvo tokie karsciai ir ziedeliai nebemezge, gal dar dabar prades megzti? g.gif
Graziai auga pirkti is "Sodai Lietuvoje" is Loretos Ir juodasis triufelis, bei Sone Stone, o vat kriausiniai nelabai derlingi. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzigitas @ 2010 07 26, 23:11)
BLACK CHERY,MILLION,BENITO tai is ten yra uzsakyti?bandziau uzsisakyt,bet raso kazkokio cookies jiem truksta g.gif

black cherry turiu,o milion sėklų dar nuo pernai lygtais yra.Kur dabar užsisakinėsim,jie hibridų neparduoda.Dažniausiai siunčiuosi per draugę,iki jos siuntimas maksimum būna apie dvidešimt dolerių,o paskui ji man atsiunčia.Parašo mažesnę sumą,kad labai neapmokestintų.Gaunasi du siuntimai.Iki jos,paskui iki manęs.Nors pernai dar ir pašte papildomai nuplėšė,bet jeigu daugiau užsisakysim,tai labai nenukentėsim.
Papildyta:
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 07 27, 09:20)
Ateinu ieškoti tų, kurios mėgsta rūgštesnius pomidorus  ax.gif Na, jeigu ir nemėgstat, bet netyčia pasisodinot - pasakykit, kokios tai veislės? Nes mano šeimoje saldesni pomidorai lieka kabėti arba valgomi "atbulais dantim"  doh.gif  Metai iš metų sėju "Taifun" ir "Čiornyj Mavr" (šitie tinka  smile.gif , jau priskirti prie turinčių skonį), bet gi daugiau, kiek bandžiau veislių - nieks neįtinka.. Gal kas auginot "Taifun" ir žinot į juos panašių?
Dar pasigirsiu, kad iš vynuoginių jau daug metų man nepakeičiami yra "Gardener's Delight". Šeimai jie per saldūs, bet už tai kaip gerai marinavimui su agurkais - saujelę įpylei ant stiklainio viršaus, jie į plyšius pasiskirstė  biggrin.gif  - ir vaizdas, ir skonis  thumbup.gif . Mamai nuvežu vis pasisodint, tai ji, saldesnių mėgėja, kaip uogomis smaguriauja... Ir dažnai šiltnamy jų turiu daugiau, nei planuoju auginti - nukrenta koks mažutis rudenį, o pavasarį sėklytės sudygsta. Tai ir palieku augti  ax.gif Jei kuri šitų sėklyčių norės - galėsiu pasidalint..
O už informaciją apie rūgščius pomidorus  lotuliukas.gif - saują savo vynuoginukų galiu atsiųsti  lotuliukas.gif

Nu reiks savo taifūną atidžiau paragauti,nors man jis nepatinka.O gardens delight niam thumbup.gif
Atsakyti
Ir aš prisijungsiu prie užsakymo ax.gif
Atsakyti
vilnietės vienykitės tarpusavyje,iš kitų miestų taip pat,kad į vieną pusę nereiktų šimto laiškų siųsti.Nes pernai kol padalinau vos neišprotėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 27, 10:23)
vilnietės vienykitės tarpusavyje,iš kitų miestų taip pat,kad į vieną pusę nereiktų šimto laiškų siųsti.Nes pernai kol padalinau vos neišprotėjau  biggrin.gif

Įsivaisduoju mirksiukas.gif damokėt tau reikėjo už išrūšiavimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Militux @ 2010 07 27, 10:32)
Įsivaisduoju mirksiukas.gif damokėt tau reikėjo už išrūšiavimą ax.gif

aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 27, 10:43)

aš vistiek iš tavęs imsiu sėklyčiu kokių jau turėsi ax.gif Žinau kad turi ir turėsi ličnų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 27, 09:23)
vilnietės vienykitės tarpusavyje,iš kitų miestų taip pat,kad į vieną pusę nereiktų šimto laiškų siųsti.Nes pernai kol padalinau vos neišprotėjau  biggrin.gif


O kada planuoji uzsakyma?

Patikslinu - tu uzsakytum ir paskui vienai vilnietei atiduotum, o jau mes cia pasidalintumeme? g.gif

Mane black cherry suzavejo ir to miliono noreciau smile.gif ir dar daug visko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 27 liepos 2010 - 10:08
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 27, 11:07)
O kada planuoji uzsakyma?

Patikslinu - tu uzsakytum ir paskui vienai vilnietei atiduotum, o jau mes cia pasidalintumeme? g.gif

Mane black cherry suzavejo ir to miliono noreciau smile.gif ir dar daug visko lotuliukas.gif

Nu taip būtų lengviau,kad vilnietėms vieną voką siųsčiau ir pačios pasidalintumėte.
O rinkitės iki lapkričio,paskui viską suderinsime.Dabar laisvo laiko nėra,atostogos,daržai ir tt.
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 27, 10:49)
Nu taip būtų lengviau,kad vilnietėms vieną voką siųsčiau ir pačios pasidalintumėte.
O rinkitės iki lapkričio,paskui viską suderinsime.Dabar laisvo laiko nėra,atostogos,daržai ir tt.


Tikrai butu gerai 4u.gif
Pirma reikia siemetini derliu pabaigti auginti lotuliukas.gif
Atsakyti
nu jūs duodat, merginos - dar šįmetiniai pomidorai vos pradėjo nokt, o jos jau visu greičiu naują užsakymą planuoja blink.gif lotuliukas.gif
Aš kol kas apie naujas veisles negalvoju. Palauksiu rudens, kada visos pasidalins įspūdžiais apie dabar auginamus pomidorus. Kokie derlingiausi, kokiems karščiai nė motais, kurie skanūs, kurie maži ir susisukę ir sirgt greit pradeda.
Parašykit kas nors, kaip sėklas tinkamai reik surinkt, kad kitais metais sudygtų ax.gif Kai kuriuos iš savųjų tikrai norėsiu ir kitais metais augint. Kai kurių, matyt, kaulysiu iš šiemet auginančių forumiečių..
Atsakyti
Na aš tai dar daigai ant palangių augo, o jau po GREISI nurodytą puslapį panaršiau ax.gif . O rudenį jaučiu dar naujienų ten atsiras... rolleyes.gif . Aš tai būtinai jungčiausi į norinčiųjų prisijungti prie GREISI planuojamo užsakymo vilniečių gretas 4u.gif
Atsakyti