Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(Natalėja @ 2010 07 26, 20:51)
prisižiūri ir aš į jūsų grožius, tai net pavydas baltas ima. Aš dar iš viso pirmus metus šiltamį turiu ir pomidorų daigų gavau iš tetos, net nežinau tiksliai kokie jie ten yra, bet vaisių ant jų vos keli auga į aukštį, o vaisių mažai veda, tai jei priimsit ir aš bandysiu užsisakyt per jus ar pas jus  blush2.gif

nurodžiau kur rinktis,tai galima kartu rinktis ir dalinti pakelį per pusę ar į daugiau dalių.Ten būna apie dvidešimt sėklų.Siuntimo išlaidas dalinsimės po lygiai.Ar suprantate angliškai?
Papildyta:
Čia tarkime visi negenimi pomidorai,kurie būna neaukšti,tinka sodinti lauke
http://store.tomatof...matoes_s/53.htm
Papildyta:
Šitą pernai praleidau ,tai pirksiu šiemet
http://store.tomatof...s_p/tf-0014.htm
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 26, 21:22)
nurodžiau kur rinktis,tai galima kartu rinktis ir dalinti pakelį per pusę ar į daugiau dalių.Ten būna apie dvidešimt sėklų.Siuntimo išlaidas dalinsimės po lygiai.Ar suprantate angliškai?

nea, angliškai nesuprantu
Atsakyti
Nu užsisakinėsiu dar negreitai.
Atsakyti
o kokia kainyke butu su siuntimu?nes ziuriu i jusu foto,tai net seile nutiso blush2.gif .pas mane siltnamyj apie 40 krumu,bet ciuju surinksiu tik pavalgymui iki 10kg doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzigitas: 26 liepos 2010 - 20:47
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 26, 21:22)
Čia tarkime visi negenimi pomidorai,kurie būna neaukšti,tinka sodinti lauke
http://store.tomatof...matoes_s/53.htm

Kreminė dešrelė arba Banano koja lotuliukas.gif

Aš neišranki, ką išsirinksit, tą prašysiu dalintis iš pakelio blush2.gif Aišku, kai ateis laikas.

Dzigitai, kodėl taip pesimistiškai? Pas mane sunkiai gyvuoja pomidoriukai, nelabai gausiai jų, nėra dideli pomidorai, kaip turėtų būti, bet vis vien valgom normaliai. Beje, irgi tiek daigų kažkur kuriu.
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2010 07 26, 22:34)
Dzigitai, kodėl taip pesimistiškai? Pas mane sunkiai gyvuoja pomidoriukai, nelabai gausiai jų, nėra dideli pomidorai, kaip turėtų būti, bet vis vien valgom normaliai. Beje, irgi tiek daigų kažkur kuriu.

parodiciau as jums savo siltnami,bet vecnai fotika pamirstu doh.gif .pries kokias 2 sav buvau nugenejus iki plikumo,o vakar ziuriu vel miskas o pomidorai tie patis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 26, 17:14)
Merginos visos sėklos internetu iš užsienio užsakytos.Šiemet naują puslapį bandysiu,kas norės jungtis pasakykit įdėsiu to puslapio nuorodą.
Asese,o pomidoriukai ,tai super  thumbup.gif


Greisi, musu cia vilnieciu burelis noretu seklyciu bigsmile.gif As tai tikrai jungciausi pirkimui thumbup.gif
Atsakyti
BLACK CHERY,MILLION,BENITO tai is ten yra uzsakyti?bandziau uzsisakyt,bet raso kazkokio cookies jiem truksta g.gif

Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 26, 21:57)
Greisi, musu cia vilnieciu burelis noretu seklyciu  bigsmile.gif As tai tikrai jungciausi pirkimui thumbup.gif

ir as thumbup.gif
Atsakyti
prie pirkimo jungsiuosi ir as bigsmile.gif
Atsakyti
Ateinu ieškoti tų, kurios mėgsta rūgštesnius pomidorus ax.gif Na, jeigu ir nemėgstat, bet netyčia pasisodinot - pasakykit, kokios tai veislės? Nes mano šeimoje saldesni pomidorai lieka kabėti arba valgomi "atbulais dantim" doh.gif Metai iš metų sėju "Taifun" ir "Čiornyj Mavr" (šitie tinka smile.gif , jau priskirti prie turinčių skonį), bet gi daugiau, kiek bandžiau veislių - nieks neįtinka.. Gal kas auginot "Taifun" ir žinot į juos panašių?
Dar pasigirsiu, kad iš vynuoginių jau daug metų man nepakeičiami yra "Gardener's Delight". Šeimai jie per saldūs, bet už tai kaip gerai marinavimui su agurkais - saujelę įpylei ant stiklainio viršaus, jie į plyšius pasiskirstė biggrin.gif - ir vaizdas, ir skonis thumbup.gif . Mamai nuvežu vis pasisodint, tai ji, saldesnių mėgėja, kaip uogomis smaguriauja... Ir dažnai šiltnamy jų turiu daugiau, nei planuoju auginti - nukrenta koks mažutis rudenį, o pavasarį sėklytės sudygsta. Tai ir palieku augti ax.gif Jei kuri šitų sėklyčių norės - galėsiu pasidalint..
O už informaciją apie rūgščius pomidorus lotuliukas.gif - saują savo vynuoginukų galiu atsiųsti lotuliukas.gif
Atsakyti
Greisi - kai darysi uzsakyma gal galetum brukstelt man, nes galiu nepastebet - uzsakyciau mamai ir anytai seklyciu... blush2.gif

O sau, tai turbut ten nerasiu - nes as tik balkoninius auginsiu kitais metais - labai siemet sunku su tais, kurie ne balkonui skirti... ax.gif

























Atsakyti