Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

Sveikutes, vis paskaitineju, paziuriu ka auginat ir pavydu, nes siemet mano pomidorai ne kokie, nezinau kame reikalas, atrodo paciu vaisiu lyg ir daug, bet jie visi tokie nedidukai, o jau noksta. Veisles sodinau ta spacias kaip ir pernai (buvo daug ir dideliu pomidoru), o siemet kazkas jiems netiko, kad neaugina vaisiu.
O ta marga pomidora as irgi turiu, labai faini man jie , o ir uzmarinuoti gerai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 26 liepos 2010 - 14:33
QUOTE(Asese @ 2010 07 26, 14:19)

Beje, man labai patiko Virginia Sweet  thumbup.gif  Tokie dideli dideli, vidus geltonas, sėklų praktiškai nėra.


jau valgot? bigsmile.gif Pas mane dar nesiruosia Virginia sirpti.
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2010 07 26, 10:47)
Labutis pomidorų augintojos 4u.gif .Brolienė atvežė parodyt savo pomidorą,galvojau kad velykinis kiaušinis bigsmile.gif .Gal žinotę kokia čia rūšis  g.gif
user posted image

Viena toki ir as turiu thumbup.gif tik dar neprinoke. Vadinasi Red Zebra Jie Hibridai tai seklu rinkti negalima schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 07 26, 16:22)
jau valgot?  bigsmile.gif  Pas mane dar nesiruosia Virginia sirpti.

Taip, vakar nuskynėm tris 4u.gif Tokie didžiuliai - pasvėriau, visi trys svėrė 1 kg 400 g.
Ir skanūs labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 07 26, 15:08)
O pas mus kažko nesirpsta visai jie verysad.gif



Kažkuri forumietė patarė man, kad reikia pirmą prisirpusį pomidorą nuo kekės nuskinti, tai pabandžiau , lyg ir pajudėjo procesas, bet orai atvėso vėl..., kaži kaip čia bus? Nors daug ir nebesitikiu, nes nudegino saulutė labai daug viršutinių žiedukų
Papildyta:
O su tais arbūziukais g.gif - ar jie tigerela , ar jie Red Zebra neaišku, nes tų išvardintų veislių visi apvalūs, o šitie nei vieno apvalaus, jie visi kiaušinio formos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 07 23, 16:15)
Yra lapų  blush2.gif , ne visus nuravėjau  ax.gif
user posted image
Man dar labai patiko tie Greisi apvalūs vynuoginukai: ir Black Chery, ir Million. Iš dičkių dar Bulls Heart laaabai daug ir dideli  thumbup.gif  Greisi, o Million ir Bulls Heart ar sėklas bus galima išimti kitiems metams  g.gif ? Black Chery jau tu sėjai savo, jei neklystu  ax.gif
user posted image
Dėl pririšimo: Thomas Philips pirkom tuos geležinius strypus pririšimui. Dar pritrūko - tai vyras padarė iš aliuminės vielos, naudojamos žaibolaidžiams. Sakė visai paprasta susukti ant kokio vamzdžio ar kuolo smile.gif
user posted image
Tiesa, nežinau, ar polikarbonatinė danga, ar viršutinis vėdinimas taip veikia, bet visomis tomis karštomis dienomis, jei atidarai viršų ir duris - šiltnamyje žymiai vėsiau nei lauke  smile.gif . Visi, kas įeina stebisi. Galima būt ir nekaršta  thumbup.gif .  atsivėdint galima - tokia lyg vėsa  thumbup.gif

Labukas,
milion hibridas.Bulls heart rink,black cherry taip pat.Merginos visos sėklos internetu iš užsienio užsakytos.Šiemet naują puslapį bandysiu,kas norės jungtis pasakykit įdėsiu to puslapio nuorodą.
Asese,o pomidoriukai ,tai super thumbup.gif
Atsakyti
Nesu nieko siuntusis, bet tiek pagyrų prisiskaičiau, tai noras ir didelis užsisakyti, jei priimsite tik, aišku mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.tomatofes..._seed_home.html
http://www.tomatofes...seed_store.html
Atsakyti
oi kokie galingi pomidorai bigsmile.gif o as siemet prie pabandziau pasiseti RAUDONA BANANA ir stai jie kokie
BBCODE photo for forums:
user posted image
BBCODE photo for forums:
user posted image
o cia mano mekstamiausia BENITO veisle man jie labai konservavimui tinka
BBCODE photo for forums:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 07 26, 17:02)
Kažkuri forumietė patarė man, kad reikia pirmą prisirpusį pomidorą nuo kekės nuskinti, tai pabandžiau , lyg ir pajudėjo procesas,

Kad nėr ką nuskint, visi žali biggrin.gif doh.gif

parodysiu savo augintinius blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 26 liepos 2010 - 19:29
QUOTE(Inetux @ 2010 07 26, 20:25)
Kad nėr ką nuskint, visi žali biggrin.gif  doh.gif

Tai lieka kantriai laukti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*GREISI* @ 2010 07 26, 18:14)
Labukas,
milion hibridas.Bulls heart rink,black cherry taip pat.Merginos visos sėklos internetu iš užsienio užsakytos.Šiemet naują puslapį bandysiu,kas norės jungtis pasakykit įdėsiu to puslapio nuorodą.
Asese,o pomidoriukai ,tai super  thumbup.gif

prisižiūri ir aš į jūsų grožius, tai net pavydas baltas ima. Aš dar iš viso pirmus metus šiltamį turiu ir pomidorų daigų gavau iš tetos, net nežinau tiksliai kokie jie ten yra, bet vaisių ant jų vos keli auga į aukštį, o vaisių mažai veda, tai jei priimsit ir aš bandysiu užsisakyt per jus ar pas jus blush2.gif
Atsakyti