Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

QUOTE(madmuazele @ 2010 07 23, 21:37)
Bet jau pas Asese siltnamis blink.gif  bigsmile.gif  pedantiskumo virsune - neveltui tiek pomidoru biggrin.gif

Neesu aš tokia pedantiška, tik kai pirmi metai užsiimu šiltnaminkyste, tai smagu man prižiūrėti 4u.gif

Beje, labai pasiteisino diasajos patarimas veisles užrašyti ant vienkartinių šaukštų thumbup.gif Dabar iškart matosi, kokių norėsis auginti kitąmet, kokių ne. Nereikia sukti galvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 07 23, 22:10)

QUOTE(Aiste @ 2010 07 23, 22:33)
ir as uz      ploja.gif  pomidorai2.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Asese @ 2010 07 24, 13:25)
Neesu aš tokia pedantiška, tik kai pirmi metai užsiimu šiltnaminkyste, tai smagu man prižiūrėti  4u.gif



As cia graziai wub.gif Labai grazus ir tvarkingas siltnamis biggrin.gif
Atsakyti
mergaites gal padėsit,pomidorai tie kurie pailgos formos (rūšies nežinau) dar žali pradeda pūti nuo apačios pomidoriuko kas tai? ar liga ar kažko per daug ar mažai??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 24, 22:14)


o as uz rimta priemiau blush2.gif
Atsakyti
Kaip gražu ir faina, kad po truputį jau visos savo pomidorus ragaujame biggrin.gif . Laukėme laukėme ir pagaliau sulaukėme. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 07 25, 16:35)
o as uz rimta priemiau blush2.gif


As ir rimtai blush2.gif Ale iklimpau - dabar reik kazka mastyti rolleyes.gif
Atsakyti
Labutis pomidorų augintojos 4u.gif .Brolienė atvežė parodyt savo pomidorą,galvojau kad velykinis kiaušinis bigsmile.gif .Gal žinotę kokia čia rūšis g.gif
user posted image

Atsakyti
Turiu ir aš jų šiemet, tik nežinau kokia čia rūšis, sakė arbūziniai, taip ir vadinam biggrin.gif , nes kai neprinokę, tai tikri arbūziukai kabo ant šakų thumbup.gif . Tik va, žinovės, gal pasakys ar galima sėklytes jų kitiems metams pasilikti g.gif . Ačiū už atsakymus iš anksto
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2010 07 26, 12:47)
.Gal žinotę kokia čia rūšis  g.gif

Manau, Tigerella. Labai pasiteisno man ši rūšis. Pati anksčiausia ir, kol kas, derlingiausia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 07 25, 20:27)
Kaip gražu  ir faina, kad po truputį jau visos savo pomidorus ragaujame  biggrin.gif . Laukėme laukėme ir pagaliau sulaukėme.  thumbup.gif

O pas mus kažko nesirpsta visai jie verysad.gif Pilnas šiltnamis vaisių, bet visi žali ir atrodo, kad net nesiruošia sirpt doh.gif Kaip paspartint šitą procesą, nes jau baisiai norėtusi savu pomidoriukų paragaut unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 07 26, 15:08)
O pas mus kažko nesirpsta visai jie verysad.gif Pilnas šiltnamis vaisių, bet visi žali ir atrodo, kad net nesiruošia sirpt doh.gif Kaip paspartint šitą procesą, nes jau baisiai norėtusi savu pomidoriukų paragaut unsure.gif

Aš jau savuosius koncervuoju. Viena stiklainį uždariau o šiandien kokius 2-3 jau uždarysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 07 26, 15:08)
O pas mus kažko nesirpsta visai jie verysad.gif Pilnas šiltnamis vaisių, bet visi žali ir atrodo, kad net nesiruošia sirpt doh.gif Kaip paspartint šitą procesą, nes jau baisiai norėtusi savu pomidoriukų paragaut unsure.gif

Ko gero reikia tik luktelti smile.gif O paskui, kad pradės sirpti - nespėsit valgyti smile.gif Mums taip buvo.
Beje, man labai patiko Virginia Sweet thumbup.gif Tokie dideli dideli, vidus geltonas, sėklų praktiškai nėra.
Atsakyti