Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

nu mano didieji pomidorai nemezga, nors ka nori daryk doh.gif Nuo puses stiebai tusti. Jau ir pavesis sudarytas, ir plevele pakelta - ziedai tusti g.gif
Siandien pagalvojau - gal su Delfanu juos nupurkst? Radau parasyta, kad tinka karscio nualintiems augalams. Gal jiems netycia azotas pades?.. Jau, matyt, pasiekiu stadija, kai viskuo tiket pradesiu biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Velta-kepure @ 2010 07 22, 12:35)
Sveiki, 4u.gif  pamidorus pasisodinima pirmaisiais metais,bet kazkaip sunkiai sekasi su  jais susidraugauti. blink.gif  blink.gif  blink.gif Noreciau jusu paklausti, kiek pas jus pamidoru krumas sudejo ziedu kekiu, nes pas mus nuo 2-4 kekiu. Jie labai issisakoja,net labai, nepaisant to,kad ,,pazasteles'' tie ugliukai kol buvo mazi buvom skyne, bet ne per daugiausia. Gal kas nepatyngetu parasyti,kiek turetu pamidoras uzdereti tu kekiu, dekui  4u.gif

4-6 mūsų klimatinėmis sąlygomis. Šiltnamyje 6-7 kekės.
Atsakyti
Tie daigai kurie netilpo šiltnamyje pasodiinau lauke, na pomidorų tai tikrai primegzta daug daugiau negu šiltnamyje na maždaug per pusę daugiau, manau kad papraščiausiai per karšta šiltamyje, ir nieko nepadarysi, o praneša kad ateina iš Rusijos dar karštesni orai, pas mane mašalų tai negai laukan išeiti spiečiais kanda varmai ar akliai, siaubas.Šiemet net šiltnamio nereikia puikiai auga ir dera lauke.pas mane atvirščiai lauke 6 kekės , o po danga 4
Atsakyti
QUOTE(serzas @ 2010 07 23, 00:04)
Jo majo  g.gif nei vieno lapo nera  g.gif nera lapu, nera ir ligu  thumbup.gif vadinasi as dar mazai juos aplauziau  doh.gif teks uzsimerkti ir......

Yra lapų blush2.gif , ne visus nuravėjau ax.gif
user posted image
Man dar labai patiko tie Greisi apvalūs vynuoginukai: ir Black Chery, ir Million. Iš dičkių dar Bulls Heart laaabai daug ir dideli thumbup.gif Greisi, o Million ir Bulls Heart ar sėklas bus galima išimti kitiems metams g.gif ? Black Chery jau tu sėjai savo, jei neklystu ax.gif
user posted image
Dėl pririšimo: Thomas Philips pirkom tuos geležinius strypus pririšimui. Dar pritrūko - tai vyras padarė iš aliuminės vielos, naudojamos žaibolaidžiams. Sakė visai paprasta susukti ant kokio vamzdžio ar kuolo smile.gif
user posted image
Tiesa, nežinau, ar polikarbonatinė danga, ar viršutinis vėdinimas taip veikia, bet visomis tomis karštomis dienomis, jei atidarai viršų ir duris - šiltnamyje žymiai vėsiau nei lauke smile.gif . Visi, kas įeina stebisi. Galima būt ir nekaršta thumbup.gif . atsivėdint galima - tokia lyg vėsa thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 07 23, 16:15)

Tiesa, nežinau, ar polikarbonatinė danga, ar viršutinis vėdinimas taip veikia, bet visomis tomis karštomis dienomis, jei atidarai viršų ir duris - šiltnamyje žymiai vėsiau nei lauke  smile.gif . Visi, kas įeina stebisi. Galima būt ir nekaršta  thumbup.gif .  atsivėdint galima - tokia lyg vėsa  thumbup.gif

O, Dieve, kas darosi zmonems per karscius g.gif I siltnami atsivesinti.... swoon.gif hihihi.gif Tik likit gyvi! thumbup.gif
Atsakyti
My Webpage

cia mano pomidoras
Atsakyti
QUOTE(Aiste @ 2010 07 23, 17:51)
My Webpage

cia mano pomidoras

Fainuolis wub.gif
Atsakyti
Bet jau pas Asese siltnamis blink.gif bigsmile.gif pedantiskumo virsune - neveltui tiek pomidoru biggrin.gif


As ir noriu tokiu pomidoru seklu wub.gif Vilnietes, kooperuojames, perkam po viena pomidora ir dalinames seklomis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 23 liepos 2010 - 20:38
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 23, 20:37)
Bet jau pas Asese siltnamis blink.gif  bigsmile.gif  pedantiskumo virsune - neveltui tiek pomidoru biggrin.gif
As ir noriu tokiu pomidoru seklu wub.gif  Vilnietes, kooperuojames, perkam po viena pomidora ir dalinames seklomis ax.gif


as uz drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 23, 21:37)
As ir noriu tokiu pomidoru seklu wub.gif  Vilnietes, kooperuojames, perkam po viena pomidora ir dalinames seklomis ax.gif

ir as uz ploja.gif pomidorai2.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 23, 21:37)
As ir noriu tokiu pomidoru seklu wub.gif  Vilnietes, kooperuojames, perkam po viena pomidora ir dalinames seklomis ax.gif

Kur prisistatyt? pioneer.gif pioneer.gif pioneer.gif
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2010 07 24, 11:12)
Kur prisistatyt? pioneer.gif  pioneer.gif  pioneer.gif


Su kuo? Pomidorais? bigsmile.gif
Atsakyti