Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai

o kas per pavadinimas pomidorų? Sunku parašyt, kiek tų žiedynų, nes labai skirtingai būna.
Atsakyti
QUOTE(Velta-kepure @ 2010 07 22, 12:35)
Sveiki, 4u.gif  pamidorus pasisodinima pirmaisiais metais,bet kazkaip sunkiai sekasi su  jais susidraugauti. blink.gif  blink.gif  blink.gif Noreciau jusu paklausti, kiek pas jus pamidoru krumas sudejo ziedu kekiu, nes pas mus nuo 2-4 kekiu. Jie labai issisakoja,net labai, nepaisant to,kad ,,pazasteles'' tie ugliukai kol buvo mazi buvom skyne, bet ne per daugiausia. Gal kas nepatyngetu parasyti,kiek turetu pamidoras uzdereti tu kekiu, dekui  4u.gif

Ir dar, pavadinimo savo pamidoru nezinau, nes neissaugojau pakuotes,,,, nu zodziu,,, doh.gif
Atsakyti
user posted image
Man labai patiko Anna Russian, kitą metą tikrai auginsiu smile.gif
Greisi, ar iš jų galima išsiimti sėklas ar nea?
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 07 22, 22:54)
user posted image
Man labai patiko Anna Russian, kitą metą tikrai auginsiu  smile.gif
Greisi, ar iš jų galima išsiimti sėklas ar nea?


labai jau dailus, o tikriausiai ir mesingi?
kur seklytes gavot?
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 07 22, 22:54)
user posted image
Man labai patiko Anna Russian, kitą metą tikrai auginsiu  smile.gif
Greisi, ar iš jų galima išsiimti sėklas ar nea?

Nu aplenkei mane biggrin.gif .Sakau pafotkinsiu,bet fotiką palikau.Taip galima ne hibridas.mane irgi jie sužavėjo,vaisių begalė.Ir dar sodinti taip vėlai,taviškiai daigai pameni vos su keliais lapiukais buvo,o kitų jau žydėjo smile.gif .Dar russian 117 man patiko,nu ir kiti biggrin.gif .

Papildyta:
Sėklytės iš užsienio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 07 22, 22:54)
user posted image
Man labai patiko Anna Russian, kitą metą tikrai auginsiu  smile.gif
Greisi, ar iš jų galima išsiimti sėklas ar nea?


oho kaip grazu ir tvarkinga wub.gif

pas mane palyginus labiau panashu i mishkininkyste doh.gif lotuliukas.gif kazkaip nepasiryztu as tu lapu taip nugeneti. gal be reikalo- gal greiciau noktu pomidoriukai g.gif
Vyshninukus paleidau trim stiebais, o jie virshuj pasidalino i tiek kiek norejo- taip kad as ju nebepasiekiu unsure.gif
baltus ir tigrinius buvau paleidusi 3 stiebais, nes maniau kad jie zemaugiai ( ant pokucio taip radau), tai jie isireme i stoga ir pavirto nekontroliuojamomis dziunglemis ir as su jais jau net nebekovoju, tik manau kad nukentes paciu pomidoru dydis.
visus kitus saziningai be jokio pazastuko auginu. tik lauke augantiems leidziu 2-3 stiebus augintis , nes daugumai jau nugnybau virshunes. beje , lauke esantys daigai kai kurie atrodo net geriau nei shiltnaminiai.
betalux - daug lapu eina dememis -siandien uztaisiau jiems "vaistuku" nuo ligu - reikejo tirpint vandeny, istirpinau puodelyje. pastaciau ant spinteles. Atejo sunus, sako kas per vanduo- ar galiu ishpilt, nes reik puoduko? o sitaip karsta, gert norisi- sakau nepilk- duok man- makt ir isgeriau. tik gal po valandos supratau ka isgeriau kai pradejau galvot kur dingo pomidoru vaistai. Gerai, kad homeopatiniai- tai nenusinuodinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 07 22, 20:54)

Jo majo g.gif nei vieno lapo nera g.gif nera lapu, nera ir ligu thumbup.gif vadinasi as dar mazai juos aplauziau doh.gif teks uzsimerkti ir......
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2010 07 22, 22:54)
user posted image
Man labai patiko Anna Russian, kitą metą tikrai auginsiu  smile.gif
Greisi, ar iš jų galima išsiimti sėklas ar nea?

Su kuom cia raisiota? kazkokia lyg viela matosi? O su kuom kiti raisiojate?
Papildyta:
QUOTE(serzas @ 2010 07 23, 00:04)
Jo majo  g.gif nei vieno lapo nera  g.gif nera lapu, nera ir ligu  thumbup.gif vadinasi as dar mazai juos aplauziau  doh.gif teks uzsimerkti ir......

Nu nerealiai cia parasaei! biggrin.gif lotuliukas.gif
Bet as tikrai pirmiausia isskabau tuos itartinus, o gal del to ir nera tu ligu(cia apie aukstaugius), o zemaugiai labai nekokie...bet kad jie tokie nedideli as ju nei pazastu neskabiau nei lapu...o kaip reikia is tikro?
Atsakyti
uzsimaniau ir as Anna Russian pomidoru blush2.gif gal kas is Vilniaus auginat situs pomidoriukus? Noreciau nors kelias seklytes nusipirkt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vessta @ 2010 07 23, 12:18)
uzsimaniau ir as Anna Russian pomidoru blush2.gif gal kas is Vilniaus auginat situs pomidoriukus? Noreciau nors kelias seklytes nusipirkt blush2.gif

Nusipirk pomidorų. Ir skoniu įsitikinsi, ir sėklų pasirinksi mirksiukas.gif Beje, ir aš jų norėčiau blush2.gif
Atsakyti
Aš taip pat jungčiausi prie pirkimo gerųjų pomidorų ax.gif Man iš turimų labai patiko Golden siurprize, tikrai gerai dera, daug pomidoriukų, ir daigai stiprūs.
Atsakyti
QUOTE(Osvile @ 2010 07 23, 11:39)
Aš taip pat jungčiausi prie pirkimo gerųjų pomidorų ax.gif  Man iš turimų labai patiko Golden siurprize, tikrai gerai dera, daug pomidoriukų, ir daigai stiprūs.


o pomidorai dideli ar is vysniniu sita rusis?
Papildyta:
QUOTE(vardė @ 2010 07 23, 11:37)
Nusipirk pomidorų. Ir skoniu įsitikinsi, ir sėklų pasirinksi mirksiukas.gif Beje, ir aš jų norėčiau  blush2.gif


mielai nusipirkciau, kad tik rasciau rolleyes.gif
Atsakyti