Įkraunama...
Įkraunama...

Maudymas, kai nosytė užgulta

Aš specialiai pranardau, kad nosis išsivalytų biggrin.gif
Padeda gerai bigsmile.gif Atsikemša viskas tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(viltuke @ 2006 01 08, 13:23)
As saviski maudziau. Ir nieko. Jeigu nosyte uzgulta, pabandyk nakciai patepti krutinyte ir padukus tepaliuku su eukaliptu, palengvina kvepavima (beje, del to reiktu su gydytoju pasitarti)


Rezorban, arbe Hedelix pavyzdziui. (As cia tik patikslinau...)
Atsakyti
QUOTE(Jolanta_vaiciul @ 2006 02 11, 01:25)
Na žinoma Mamyte daryk kaip širdelė sako. Aš maudau savo vaikutį. Tiesa, kaip sako kitos mamytės , kad kambarį prisišildyt, manau reikalinga normali temp. ..... Paprasčiausiai mažiau baimės ir panikavimų viskas bus gerai.... biggrin.gif

drinks_cheers.gif
sutinku. Mums tokiais atvejais pediatrė pasiūlė jei ne maudyti, tai bent jau dušu pasinaudoti. Puolam dviese, greitai greitai prausiam, šluostom, trinam ir žiū vaikas jau vėl aprengtas lotuliukas.gif
Atsakyti
Na maudyti- tai nemaudau. schmoll.gif Karta besibaigiant slogai išmaudžiau- atkrito ir dar labiau suslogavo. verysad.gif O į lauką su slogyte eidavome. Tik ne šaltą žiemą kai už lango minus 15. O jei rudeniop ar pavasari sloga užpuldavo, bet oras neblogas- eidavome.
Papildyta:
Beje, praeitą vasarą mano sūnui niekaip slogytė nepraėjo. Nuvyko pas senelius. Ten pora kartų ežere pabraidė, trečia kartą-išsimadė ir besimaudydamas gurkšniuką gavo. Išsičiaudėjo iš karto visa sloga. Sveikut sveikutėlis paliko.. thumbup.gif
Atsakyti
Mano mažutei slogelė prikibo, tai aš nusprendžiau maudyti ir į lauką eiti pasivaikščioti.
Atsakyti
mes jau turim didele sloga bet maudyt bijau viena kart ismaudziau tai paskui liudnai baigesi.pradejo kosyt,sloguot dar daugiau,galu gale plauciu uzdegimas.dabar prisibijau
Atsakyti
Ir mes dažnai sloguojam, bet ta sloga nevarva, temperatūros nėra, tiesiog užgulus nosis,- tai aš išmaudau - bet greit gal porai minučių.Po to labai greit aprengiu ir į lovytę.Bet čia buvo vasara, o kai kambariuose bus vėsu, tai gal nemaudysiu.

Atsakyti
O aš maudau ir su slogyte, jei tik temparatūros nėra. Ir į lauką einam.
Atsakyti
mano mažiukui šiek tiek virš dviejų mėnesiukų. jam nuo gimimo užsikišusi nosytė.buvom su antibiotikais išsigydę, bet nepraėjus nei porai savaičių viskas tas pats pasikartojo verysad.gif gydytoja sakė nemaudyt, tad šiek tiek daugiau nei tris savaites taip ir darėm, bet kadangi jam slogytės nėra ir nebuvo, o tik šnurpuoja ir užsikišusio nosytė, nusprendžiau surizikuoti ax.gif ir jokio skirtumo. jau tris kartus po to maudėm thumbup.gif na bet, manau, čia kiekvienos mamos individualus sprendimas wink.gif
tiesa, mes ir temperatūros niekada neturėjom ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gintariux.82: 10 gruodžio 2007 - 12:31
Mano mergytei 4 men ir siandien ziuriu atsikeli su uzgulta nosyte, nezinau ka daryti ar maudyt ar geriau susilaikyt? g.gif
Atsakyti
Jei tik slogyte ir temperatura iki 37,5 tai maudyti butina, nes sergant vaikutis prakaituoja ir visa blogi per oda garina.Toksinai kaupiasi ant odos.Tai negerai.Tik nereikia ilgai maudyti.Trumpam siltoj vonioj vendenuku nupraust ilgai nuogucio nelaikyti.Ir gryname ore turi pabuti.I lauka vest nebutina, bet pvz jei turit istiklinta balkona aprengti vaikuti kaip i lauka ir palikti vezimeli 15-20 min. atidarius langa.Taip ir kambaryje galima padaryt.Jei vaikas kol sloguos negaus gryno oro tai jo imunitetas nusilps dar labiau ir kai isvesi po ligos i lauka gali greiciau atkristi.Ir svarbu kambarius vedinti.Pora kartu i diena.Laikant nesunkiai serganti vaika siltnamio salygom jam tik pakenksit.
Atsakyti
Vakar issimaudem , nosyte vis dar uzgulta bet temperaturos neturim. Bet po maudyniu mergyte buvo zvali linksmute, matyt jai paciai smagiau kad ismaudziau. thumbup.gif
Atsakyti