Įkraunama...
Įkraunama...

Maudymas, kai nosytė užgulta

Kreipiuosi į patyrusias mamytes. Mano vieno mėnesio vaikeliui užgulta nosytė, jau apie savaitę, anksčiau slogavo, dabar baisių žalių snargliukų nebėra, bet nositė vis ugulta, ar galima vaiką maudyti, vis baiminuosi. Jis jau savaitę nemudytas verysad.gif
Atsakyti
As saviski maudziau. Ir nieko. Jeigu nosyte uzgulta, pabandyk nakciai patepti krutinyte ir padukus tepaliuku su eukaliptu, palengvina kvepavima (beje, del to reiktu su gydytoju pasitarti)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viltuke: 08 sausio 2006 - 12:24
Siaip tai sakyciau savaite - tai nieko baisaus,man atrodo geriau pilnai issigydyti! geriau visas rauksleles isvaliti driegna servetele,kad neparaustu!
o padukus gerai trinti tepalu- RESORBANAS!!!beje labai gerai su tuo paciu kremuku(tik jo reikia labai nedaug-koki 1-2 cm) padaryti garu voniale ir pakviepuoti !labai gerai padeda!

o jei sumanisi vis delto maudyti,tai pasistenk tai padaryti greitai! drinks_cheers.gif
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū, gal dar lūktelėsiu kelias dienas.
Atsakyti
Is tikruju mano maziuke ir sloguoja.Bet sianden nutareme jau maudyti.Beje mes ir tryneme krutine ir padukus resorbanu,tai taip musu mazoji isiklyke,kad nebezinojom nei ko griebtis.Gal tas tepaliukas degina ar kas ten daros.
Atsakyti
Jei nutarsit maudyti, tepalo (mes naudojam Eucabal) įspausk į vandenį.Gausis kaip inhaliacija. Mes saviškį sloguojantį maudom, bet jis jau nemažas, o tokio mažo sloguojančio vaikelio tikriausiai dar nemaudyčiau.
Atsakyti
Aš tai saviškį maudžiau ir su sloga, nes temperatūros neturėjo ir šiaip gana gerai jautėsi apart varvančios nosies.. Tik aišku ilgai nesiturškėme ir paskui šiltai apsirengėme.. mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi savaji maudziau nors ir su sloga, blogiau tikrai nebuvo, bet geriau nerizikuot, daryk kaip tau sirdele sako mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos, 4u.gif

mano dukrytei greit 4 men. as taip pat nezinojau ar ja galima maudyti, nes snopavo, bet is nosytes nieko nebego. tai pasiklausiau forumo gydytojos ir ji atsake kad maudyti ir vesti i lauka su slogyte galima. bet cia is tikruju kiekviena mama nujaucia, kaip geriau, ar maudyti ar ne. smile.gif
Atsakyti
As tai nemaudau kai sloguoja. Nuplaunu uzpakaliuka, veida su kakliuku, rankytes ir uztenka. O kitas rauksleles jei ne vasara ir nera karsta uztenka isvalyti su dregna servetele
Atsakyti
Anksčiau ir aš maudydavau, kai būdavo nedidelė sloga, o paskutinį kartą išmaudėm ir susirgo sad.gif gal sutapimas, o gal namie šalta, o gal tiek ir tereikėjo...

Dabar kai šalta namie ir nėra vasaros karščių, vaikiukai neprakaituoja taip baisiai, tai savaitė kad neišmaudytas nieko tokio. Nuvalyk raukšlytes su šiltu H2O (aišku kambarį prišildyk).
Atsakyti
Mums gydytoja nepatarė maudyt kai sloguoja, atsiprausiam, nuplaunu užpakaliuką, kojytes, rankytes, veiduką mirksiukas.gif
Pažastėles patepu vaikišku aliejuku mirksiukas.gif
Manau, nieko tokio nenutiks, jei pakentėsi keletą dienų ir nemaudysi rolleyes.gif , mums, tai problemą kelia ilgi plaukučiai rolleyes.gif
Atsakyti