Įkraunama...
Įkraunama...

O. P. I.

QUOTE(smaggiuke @ 2012 04 11, 12:40)
Kaip Jums Nail envy? Jūs tik savaitę lakuojat juo? Ar pastebėjot kokį efektą?
Aš bandžiau lakuoti ilgesnį laiką, bet ištvėriau tik dvi savaites be nagų lako su spalva biggrin.gif

Lakavausi 6 dienas tvarkingai ir sąžiningai, tai efektas tiesa pasakius tikrai patiko. Mano nagai siaubingai sluoksniuojasi, tai tas lakas ir sustiprino nagą ir to sluoksniavimosi gerokai pamažino. dabar tik kai kurie nagai sluoksniuotis vėl pradėjo, užtat ir vėl su juo lakuojuosi. šiaip sakė Nagavitoje, kad bent mėnesį reikėtų lakuotis, bet aišku, sunku gi tiek laiko ištverti be spalvotų nagų doh.gif tai bent po savaitę su pertraukom mėginu nagus pastiprint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2012 04 11, 15:22)
Lakavausi 6 dienas tvarkingai ir sąžiningai, tai efektas tiesa pasakius tikrai patiko. Mano nagai siaubingai sluoksniuojasi, tai tas lakas ir sustiprino nagą ir to sluoksniavimosi gerokai pamažino. dabar tik kai kurie nagai sluoksniuotis vėl pradėjo, užtat ir vėl su juo lakuojuosi. šiaip sakė Nagavitoje, kad bent mėnesį reikėtų lakuotis, bet aišku, sunku gi tiek laiko ištverti be spalvotų nagų  doh.gif  tai bent po savaitę su pertraukom mėginu nagus pastiprint  smile.gif

O lakuojat kasdien ant viršaus ar nuvalot kas kelias dienas?
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2012 04 11, 19:03)
O lakuojat kasdien ant viršaus ar nuvalot kas kelias dienas?

Pirmą dieną užsilakuoju du sluoksnius ir po to kiekvieną dieną po papildomą sluoksnį smile.gif ir taip minimum 6-7 dienas, po to jau nuvalau. nežinau ar čia mano nagai tokie jau suvargę, kad vos ne iš karto matosi poveikis, ar tiesiog mano nagam tiko šitas lakas, bet net dabar, jau 3 diena, kaip užlakuotas nail envy, ir sluoksniavimasis akivaizdžiai tvarkosi. gaila nepadariau nuotraukos prieš ir po, gal įtikinamiau skambėtų ir atrodytų... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2012 04 11, 18:16)
Pirmą dieną užsilakuoju du sluoksnius ir po to kiekvieną dieną po papildomą sluoksnį  smile.gif  ir taip minimum 6-7 dienas, po to jau nuvalau. nežinau ar čia mano nagai tokie jau suvargę, kad vos ne iš karto matosi poveikis, ar tiesiog mano nagam tiko šitas lakas, bet net dabar, jau 3 diena, kaip užlakuotas nail envy, ir sluoksniavimasis akivaizdžiai tvarkosi. gaila nepadariau nuotraukos prieš ir po, gal įtikinamiau skambėtų ir atrodytų...  smile.gif

Ir be nuotraukų skamba įspūdingai bigsmile.gif bandysiu suteikti savajam antrą šansą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smaggiuke @ 2012 04 11, 12:40)
Kaip Jums Nail envy? Jūs tik savaitę lakuojat juo? Ar pastebėjot kokį efektą?
Aš bandžiau lakuoti ilgesnį laiką, bet ištvėriau tik dvi savaites be nagų lako su spalva biggrin.gif

Naudoju ir as sita stiprintoja, pradzioje nepatiko, bet dabar kai jau sutepiau daugiau negu puse buteliuko pastebejau rezultata, kad nagai zymiai tvirtesni, auga graziai ir neskilineja smile.gif Dar tokiu nagu neturejau, tikrai esu labai patenkinta.
Atsakyti
Sveikos merginos, atsinesu atsiliepima ( pagyrima) apie OPI avoplex nail & cuticle replenishing oil. Aliejukas geras, net labai, naudojau kas vakara aplink naga, tad po dvieju savaiciu ne tik, kad pagerejo isvaizda bendra odeliu, bet ir nagai pradejo sveikesni augti ( mistika man cia kazkokia) bet taip yra. Naudosiu manau ji pastoviai... smile.gif , o kvepia man bent jau svarainiais, malonus kvapas labai, kokybe puiki.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(serpent @ 2012 04 11, 16:22)
šiaip sakė Nagavitoje, kad bent mėnesį reikėtų lakuotis, bet aišku, sunku gi tiek laiko ištverti be spalvotų nagų  doh.gif  tai bent po savaitę su pertraukom mėginu nagus pastiprint  smile.gif

O nenorit pabandyt ant virsaus spalvota laka uzlakuoti? smile.gif As kai seniau stiprindavau, tik su pigesniais stiprikliais, tai pastoviai pirkdavau tai vienoki tai kitoki, tepdavau pora sluoksniu, bet ant virsaus visada dar is spalvota laka dedavau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 04 17, 15:20)
O nenorit pabandyt ant virsaus spalvota laka uzlakuoti? smile.gif  As kai seniau stiprindavau, tik su pigesniais stiprikliais, tai pastoviai pirkdavau tai vienoki tai kitoki, tepdavau pora sluoksniu, bet ant virsaus visada dar is spalvota laka dedavau. ax.gif

Dabar taip ir mėginsiu daryti, tik tuos savaitinius lakavimus irgi reikės karts nuo karto daryti, kad poveikis geresnis būtų.
Atsakyti
Radau siokiu tokiu nuotrauku is OPI rudens kolekcijos pristatymo

nelabai kokybiskos nuotraukos bet truputi aiskeja kas bus per spalvos ax.gif
http://www.kissandma...collection.html

palete
user posted image



O sio pavasario kolekcija, Nagavitoj klausiau, tai sake tik liepos menesi tures verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 18 gegužės 2012 - 18:25
QUOTE(serpent @ 2012 04 10, 21:55)
Aš dar nenusipirkau visų norimų spalvų, bet bent po truputį pildau savo norų sąrašėlį  wub.gif  prieš Velykas mano "kolekcija" pasipildė šiomis spalvytėmis:


Kaip sie lakai, jau bandet, ar pateisino lukescius? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(popelka @ 2012 05 18, 18:08)
Radau siokiu tokiu nuotrauku is OPI rudens kolekcijos pristatymo

nelabai kokybiskos nuotraukos bet truputi aiskeja kas bus per spalvos ax.gif
http://www.kissandma...collection.html

palete
user posted image
O sio pavasario kolekcija, Nagavitoj klausiau, tai sake tik liepos menesi tures verysad.gif


gražios tos rudos Germany spalvos 4u.gif

O tą pavasario kolekciją turėjai omeny Holland? Tai parsisiųskite iš ebay 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Alice- @ 2012 05 21, 13:40)

O tą pavasario kolekciją turėjai omeny Holland? Tai parsisiųskite iš ebay  4u.gif

Apie Holland. 4u.gif Tai taip, galima, bet noretusi ir is arciau apziuret. blush2.gif
Atsakyti